Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ci się pomyliło-dekoder PVR HD za darmo przez cały okres obowiazywania umowy >>> http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/premium

nie ma co brać na serio tych info...do powitalnego+ mozesz dołączyć c+... A na stronie nic o tym nie ma.

 

http://www.cyfra-plus.tv/49,opcje_do_pa ... nego_.html

a tu znowu jest to :

 

http://www.cyfra-plus.tv/1,promocje_cyfra.html

 

ps. sorry za 2 posty ale niestety już nie mogę usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szunaj - nie wiem jak to policzyłeś ale mi wyszło średnio 34,86zł miesięcznie za pakiet powitalny+ z Canal+ przy umowie 13-miesięcznej i to przy założeniu promocji dla internautów.

nie wiem mi wychodzi dokładnie 28.734615

przy założeniu że umowe podpisuję na 13 miesięcy a rabat 50% na powitalny mam na 12 miesięcy oraz 3 miesiace c+ gratis,5 miesiecy 50% rabat i ostatnie 5 miesięcy 100% chyba że czegoś nie dodaje?

Chyba nie zauważyłeś, jakie są zniżki przy umowie na 13 miesięcy. Na pakiet główny otrzymujesz 50% zniżki na 8 miesięcy (9 przy zamawianiu przez internet), 3 miesiące gratis opcji premium i 1 miesiąc za 50%. Policzyłeś zniżki dla umowy na 24 miesiące. http://www.cyfraplus.pl/_pro_promo-2009 ... ej-12.html <

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szunaj - nie wiem jak to policzyłeś ale mi wyszło średnio 34,86zł miesięcznie za pakiet powitalny+ z Canal+ przy umowie 13-miesięcznej i to przy założeniu promocji dla internautów.

nie wiem mi wychodzi dokładnie 28.734615

przy założeniu że umowe podpisuję na 13 miesięcy a rabat 50% na powitalny mam na 12 miesięcy oraz 3 miesiace c+ gratis,5 miesiecy 50% rabat i ostatnie 5 miesięcy 100% chyba że czegoś nie dodaje?

Chyba nie zauważyłeś, jakie są zniżki przy umowie na 13 miesięcy. Na pakiet główny otrzymujesz 50% zniżki na 8 miesięcy (9 przy zamawianiu przez internet), 3 miesiące gratis opcji premium i 1 miesiąc za 50%. Policzyłeś zniżki dla umowy na 24 miesiące. http://www.cyfraplus.pl/_pro_promo-2009 ... ej-12.html <

ok....dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli wybierzesz Multipakiet Canal+ to będziesz mógł oglądać tylko te cztery programy z paczki Canal+. Nie wiem natomiast jak wygląda sprawa z dekoderem do Multipakietu.

Osobiście sądzę, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest podpisanie umowy na pakiet Powitalny+ i włączenie opcji Canal+ bo wtedy będziesz miał jeszcze dostęp do dodatkowych programów z w/w pakietu. W tym przypadku na pewno dostaniesz dekoder za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym miesiącu w CTA Cyfry+ poinformowano mnie, że do pakietu powitalnego+ można włączyć opcję Canal+. Tylko jeśli zdecydujesz się ją później wyłączyć to bezpowrotnie stacisz możliwość ponownego włączenia tej opcji do końca trwania bieżącego okresu minimalnego umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli weźmiesz w obecnej promocji to zapłacisz pakiet powitalny +: 9 miesięcy ( lub 10 jeśli przez internet) po 9,9 zeta następnie 4 miesiące ( lub 3 jeśli przez internet) po 19,9zeta a canal +: 4 miesiace gratis a następnie 9 miesięcy po 29,9 zeta. Podliczając jeśli weźmiesz Powitalny+ canal+ to średnia za miesiąc Ci wyjdzie 33,67 (lub 32,9 jeśli przez internet) a do tego 4 miesiace gratis HBO a jeśli sam multipakiet to średnio wyjdzie 29,25 na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może ile wtedy wynosił by abonament za pakiet powitalny + canal+? 19.90zł+(19.50złprzez pół roku ) 39zł kolejne 6 miesięcy tak jak jest to w ofercie Multipakietu ?

 

Wtedy w CTA nie pytałem o ceny tylko o możliwość ewentualnego włączenia opcji dodatkowych do pakietu powitalnego+ ponieważ w przyszłym miesiącu wysyłam wypowiedzenie i jeśli chodzi o umowę to nie wiem czy przedłużę starą czy może też będę zawierał nową. Wszystko będzie zależało od warunków aktualnej oferty...

Natomiast co do cen i bonusów to ładnie Ci to wszystko nakreślił szunaj. Pamiętaj tylko, że najlepiej przed podpisaniem umowy zadzwonić do C+ i wypytać konkretnie co i jak. Powiedz co Cię interesuje i poproś o pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może ile wtedy wynosił by abonament za pakiet powitalny + canal+? 19.90zł+(19.50złprzez pół roku ) 39zł kolejne 6 miesięcy tak jak jest to w ofercie Multipakietu ?

 

Ja z kolei radzę, żebyś przeczytał w domu i na miejscu dostępne wszelkie umowy i regulaminy, bo to co podpiszesz będzie obowiązywało, a nie co ci powiedzą na infolinii. Warto poświęcić na to trochę czasu. Ja postanowiłem tak zrobić i punkt w Arkadii w Warszawie nie był na to zbytnio przygotowany, bo jak zacząłem drążyć i drążyć, to się okazało, że nie dołączyli cennika do umowy. Ja podczas podpisywania umowy zapytałem, gdzie jest informacja ile będą za to płacił, kobieta podała mi ulotkę, a ja na to, że to mnie nie obowiązuje i dopiero wtedy skompletowano to co trzeba.

 

Przestrzegam też przy okazji przed podpisywaniem umów, w których mówi się, że mamy prawo zrezygnować w ciągu 10 dni. Są one tak skonstruowane, że płacimy promocyjne ceny instalacji, ale w przypadku chęci skorzystania z ww. prawa musimy zapłacić koszty zainstalowania usługi, ale wtedy ceny są normalne np. Aster w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym, że trzeba przeczytać umowę, a więc to co się podpisuje chyba nie trzeba nikomu przypominać bo to są podstawowe zagadnienia jeśli chodzi o podpisywanie umów nie tylko z operatorami telewizji satelitarnej.

W poprzednim poście chodziło mi o to, że na infolinii konsultant powie wszystko o aktualnych promocjach (jeśli się go o to poprosi) więc przy podpisywaniu umowy w punkcie będzie wiadomo o co prosić. A to, że rozmowa z konsultantem (i z każdą inną osobą) nie zwalnia z przeczytania umowy przed lub po jej podpisaniu jest chyba rzeczą oczywistą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się. Kanały z paczki mają już nowe logo na ekranach. Na głównym kanale cały napis Canal+, który jest przeźroczysty. Na Canal+ Sport przeźroczysty napis +SPORT. C+Film jeszcze nie nadaje (plansza ze starym logiem jeszcze). Na C+Sport 2 na razie leci INFO+. No i są także nowe jingle zapowiadające reklamy, czy własne pozycje. Niestety - jak dla mnie jest zdecydowanie zmiana na gorsze. Jakiś dziwny dźwięk, jak z dżungli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym miesiącu mojemu ojcu kończy sie umowa na multipakiet, dzwoniłem do c+ jakiś miesiąc temu i kobieta powiedziała ,że mozna zakonczyć obecną umowe i rozpocząc nową,

w promocji (19,5 - 6mcy i reszta umowy po 39) telefonicznie, dzisiaj dzwonie i mówią mi , ze niema żadnych promocji dla obecnych klientów multipakietu,

musze wypowiedzieć umowe na pismie i wziąśc nową w punkcie sprzedarzy, wkur...ą mnie niesamowicie,

czyli musze bawić sie w wysyłanie itd?

nie ma innej możliwości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym miesiącu mojemu ojcu kończy sie umowa na multipakiet, dzwoniłem do c+ jakiś miesiąc temu i kobieta powiedziała ,że mozna zakonczyć obecną umowe i rozpocząc nową,

w promocji (19,5 - 6mcy i reszta umowy po 39) telefonicznie, dzisiaj dzwonie i mówią mi , ze niema żadnych promocji dla obecnych klientów multipakietu,

musze wypowiedzieć umowe na pismie i wziąśc nową w punkcie sprzedarzy, wkur...ą mnie niesamowicie,

czyli musze bawić sie w wysyłanie itd?

nie ma innej możliwości ?

 

Jeżeli okres minimalny umowy kończy Ci się w listopadzie to obawiam się, że chyba musiałeś wypowiedzieć ją najpóźniej w październiku żeby nie przeszła na czas nieokreślony. Teraz chyba będzie Cię obowiązywał trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Tak mi się wydaje, ale zapytaj w CTA dla pewności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę można wypowiedzieć do końca okresu minimalnego nie przechodząc na czas nieokreślony. Jedyny minus wysyłania wypowiedzenia w ostatnim miesiącu (czyli w tym przypadku w listopadzie) jest taki, że wypowiedzenie jest skuteczne dopiero po upływie kolejnego pełnego miesiąca (czyli tutaj umowa przestanie obowiązywać z końcem grudnia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...