Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Możesz podłączyć i odłączyć kiedy zechcesz.

Jeden warunek: przynajmniej 1 [słownie: jeden] miesiąc musi być pełnopłatny.

np.: jeśli podłączysz OS 02.06. to do końca czerwca masz tę opcję gratis, w lipcu dopłacasz 10 PLN; możesz zadzwonić (najwcześniej) w lipcu i zaplanować odłączenie od 01.08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

nie wiecie jak to jest z kartą, jak się skończy umowa na multipakiet to czy trzeba oddać kartę, jeśli tak to jak to zrobić jeśli podpisało się umowę nie w miejscu zamieszkania, byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.07.2009 podpisałem umowę o Multipakiet na 13 miesięcy.

Teraz chcę ją rozwiązać. Mam chyba miesiąc na wypowiedzenie. Okres umowy (13 miechów) kończy mi się chyba 31-go sierpnia, tak? Czyli pismo mam im wysłać do końca lipca czy już teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.07.2009 podpisałem umowę o Multipakiet na 13 miesięcy.

Teraz chcę ją rozwiązać. Mam chyba miesiąc na wypowiedzenie. Okres umowy (13 miechów) kończy mi się chyba 31-go sierpnia, tak? Czyli pismo mam im wysłać do końca lipca czy już teraz?

już, bo lubią gubić pisma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety pogorszyła się promocja Multipakietu. Teraz są 4 m-ce zamiast 6 za 50% ceny.

 

Opłaca się ten multipakiet brać, czy jest może jakaś lepsza oferta za podobną kasę? Interesują mnie w zasadzie kanały c+, orange sport i ewentualnie hbo (Można dokupić hbo i orange sport na 1 miesiąc przy multipakiecie samych c+?) Nie orientuję się w aktualnych promocjach, ale nie wiem czy czekać na lepszą ofertę, czy nie. Czy po podpisaniu umowy na multipakiet przy jej końcu trwania proponują jakieś upusty, czy cena już potem bez promocji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Multipakiet z dekoderem Strong,czy w czasie trwania umowy mogę wymienić dekoder na HD,dokupić opcję HD,a Strong'a im oddać,czy muszę czekać do końca umowy i podpisać nową ? Oczywiście wiem,że wiążą się z tym koszty za wynajem dekodera i opcję HD,ale chciałbym wiedzieć,czy istnieje taka możliwość w czasie trwania umowy.

 

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Cóż nikt nie odpowiedział..

Właśnie zamierzam kupić multipakiet C+, oczywiscie chciałbym z opcją HD ale za wynajem dekodera 20 zł nie chcę płacić, wolałbym kupić na własną ręke ..ale pewnie cena takiego dekodera HD jest wysoka..co byście polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...