Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pytanko jetsem zainteresowany Multipakietem Canal+ (posiadam w jednym pokoju telwizje cyfrową UPC natomiast w drugim analog UPC, lecz zakupiłem ostatnio nowy dekoder SAGEM SD Cyfra+ czy to pozwoli mi na odbiór Multipakietu Canal+ tam gdzie mam analog, a moze dalo by sie to rozdzielic na dwa odbiorniki?)

 

I jeszcze jedno: Do odbioru Multipakietu Canal+ nie jest mi potrzebna antena satelitarna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi strażaku - ugaś w sobie swoje opinie na temat tv i posłuchaj. Multipakiet odbierasz przez satelitę tak jak wszystkie platformy cyfrowe tzn. Cyfrę+, Cyfrowy Polsat i n i w związku z tym musisz podlączyć tego sagema do kabla antenowego, a owy kabel do konwertera anteny satelitarnej, którą musisz zamontować. inaczej multipakietu Canal+ nie obejrzysz. Chyba, że w technologii kablowej platformy tp, ale to musisz zamówić telewizję z internetem w tp. A sam Multipakiet C+ możesz odbierać jedynie przy pomocy anteny satelitarnej- najlepiej o średnicy 60 cm albo 70/80 cm jeżeli bierzesz HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na miesiąc przed końcem okresu minimalnego nie wyślesz wypowiedzenia umowy (listem) to umowa przejdzie na czas nieokreślony z 3 miesiecznym okresem wypowiedzenia 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam multipakiet c+, ale myślę o rozszerzeniu liczby kanałów. Gdybym chciał wziąć sobie teraz nowy pakiet, przykładowo kompakt hd, to karta, którą posiadam, wystarczy? Czy jak pójdę do punktu, podpiszę umowę, dostanę dekoder HD, to wsadzę moją kartę i będę miał na niej multipakiet i nowy pakiet cyfry? czy wymagana jest nowa karta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna jest nowa karta, czyli nowa umowa.Obecnego pakietu nie możesz w żaden sposób rozszerzyć, no może jedynie o Orange Sport. Również mam u siebie multipakiet i rzeczywiście trochę mi brakuje innych kanałów. Po skończeniu umowy wezmę prawdopodobnie pakiet Powitalny (obecnie "Start") ponieważ po dodaniu Polsatów całkiem mi się ta oferta podoba :). No chyba że była by jakaś mega promocja na Canal+ to wtedy zmienię zdanie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem nowym na forum i wypada się przywitać, a więc witam wszystkich użytkowników :smile:

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem wzięcia multipakietu C+ głównie dla kanałów sportowych od C+. W związku z tym mam kilka pytań.

Czy Canal + Gol jest obecnie dostępny w Multipakiecie? Jaki jest minimalny okres trwania umowy? Jeśli zdecydowałbym się na tuner HD na własność to który z tunerów lepiej wybrać, Strong czy też Pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...