Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do nich dziś dzwoniłem na tą linię d/s utrzymania abonenta - mama multipakiet premium i zapytałem się co mi zaproponuja konsultant powiedział mi ze na ten Multipakiet to nie dają żadnych promocji jak chcę to musze wziąść nortmalną umowę na Cyfrę bo tylko tam dają rabaty na koniec umowy. Mnie odpowiada tylko ten pakiewt bo jak pisłąem wielokrotnie lubię film i sport resztę mam w kablówce więć normalnej umowy nie chce więc pozostaje mi albo ziostać przy obecnej umowie albo rozwiążąć tą i wziąść Multipakiet od nowa z 6 miesiącami rabatu, moze w grudniu dadzą coś extra ale nie sądze najl;epsza to była chyba promocja do 8 m-cy 50% taniej tylko nie pamiętam na ile miesięcy była umowa. Na więcej chyba nie ma co liczyć a może i na święta nic się nie zmieni w Multipakiecie?

Potwierdzam, że nie ma żadnych ofert dla abonentów Multipakietu. Ja chciałem przedłużyć umowę z ewentualnym zakupem dekodera HD - nie ma takiej możliwości jeśli nie jest się abonentem Cyfry+ ze standardowymi pakietami. Trzeba poczekać jeszcze miesiąc i wziąć 6 m-cy 50% taniej (powitalny z C+ mnie niestety nie urządza - brak możliwości wykupienia opcji HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Powitalnego nigdy nie można było dobrać PVR'a (nawet bez promocji) bo do powitalnego nie można dokupić opcji HD :( Do innych pakietów czyli Podstawowego, Komfortowego i Prestiżowego jak najbardziej TAK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe czy na świeta coś sie zmieni w promocjach Multipakietu np. dadza PVR HD za darmo lub 50% taniej przez 8 miesięcy czy bedzie taka sama promocja jak teraz a skupia się na pakietach od podstawowego wzwyż? Pamieta ktoś moze jakie były promocje w grudniu ub roku na Multipakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie teraz juz jestem zagubiony - byłem dziś w salonie (innym niz poprzednio) i otrzymałem info, że Philips HD PVR do Multipakietu jest gratis, 6 m-cy zniżki 50% i dodatkowe 5% rabatu też przez pół roku w przypadku wyboru płatności poprzez polecenie zapłaty. Czy ktoś mógłby to potwierdzić? I napisać ile wynosi aktywacja bo nie zapytałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja wczoraj wziąłem nową umowę na Multipakiet Premium (starą umowę rozwiązałem) 6 m-cy 50% upustu, dekoder PVR HD za darmo prez cały opkres obowiazywania umowy. I jestem bardzo zadowolony mam już Multipakiet od 2 lat i nic innego niechcę. Moim marzeniem jest aby dodali Cinemax i Filmbox ale to chyba pozostanie tylko w sferze marzeń przynajmniej w najbliższych miesiacach. A co do promocji światecznych to chyba na Mul;tipakiet wiele się nie zmieni od terażniejszej moze do 8 m-cy rabat 50% i jakis rabaciok na opcje HD. Jak ktoschce superpromocje to trzeba wziąść Cyfrę z pakietami głównymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szunaj - nie wiem jak to policzyłeś ale mi wyszło średnio 34,86zł miesięcznie za pakiet powitalny+ z Canal+ przy umowie 13-miesięcznej i to przy założeniu promocji dla internautów.

 

nie wiem mi wychodzi dokładnie 28.734615

przy założeniu że umowe podpisuję na 13 miesięcy a rabat 50% na powitalny mam na 12 miesięcy oraz 3 miesiace c+ gratis,5 miesiecy 50% rabat i ostatnie 5 miesięcy 100% chyba że czegoś nie dodaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...