Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odezwą się jak dostaną pismo i jak przyjdzie czas to odezwa się z oferta pewnie i poczekam jak co napiszę,jeżeli się odezwą a poza tym i tak nie przedłużę lepiej wychodzę w wykupieniu cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradźcie mi. planuje zamowienie multipakietu a posiadam juz telewizje na karte. wiem ze potrzebuje teraz modułu do ktores z tej karty i tunera z kieszenia na moduł. jaki tuner polecacie najbardziej mnie jak na razie zainteresowaly linbox 7819 crci oraz globo 7300 znacie moze jakis lepszy ?

 

Jeśli SD to polecam Ci tuner Golden Interstar GI-S780 CRCI Xpeed:

http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=4&id=750

Naprawdę warto go kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do kogoś obeznanego w temacie (a przynajmniej lepiej ode mnie). Jestem posiadaczem Cyfrowego Polsatu i chciałbym do tego mieć Canal +, głównie ze względu na Ligę Polską i Angielską. Tu rodzi się moje pytanie: zamawiając multipakiet canal+ musze kupić dodatkowy talerz czy wystarczy ten od Polsatu? Można jakoś rozdzielić sygnał zbierany przez talerz na 2 dekodery? Czy potrzebne są do tego inne ustawienia na Polsat a inne na Canal+?

Z góry dzięki za odpowiedz! Pozdrawiam - Zielony w temacie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć nowy dekoder do Multipakietu. Jeśli chcesz to w jednym odbiorniku to kupujesz kartę CP z modułem dostępu, a C+ masz w czytniku (jeśli ten tuner będzie go miał) lub też w module. Sama karta Polsatu nic nie da bo jest sparowana z dekoderem lub modułem CAM. Tu jednak "wchodzisz" w koszty - nowy tuner, moduł polsatu (nowa umowa). Samą kartę w C+ dostaniesz bez opłat.

Co do talerza to może zostać ten, który masz z zastrzeżeniem, że jeżeli dokupisz/wynajmiesz drugi dekoder do Multipakietu to powinieneś zmienić konwerter na TWIN - uzyskasz wtedy niezależny, jednoczesny odbiór sygnału na dwóch dekoderach. Przy opcji z jednym odbiornikiem antena może pozostać bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja wlasnie tak zrobilem Mamie oddalem 8900 z modulem polsatu na pakiet mini i na splitterze oboje mamy multipakiet canal plus.Czekam na arrive ktora sobie kupilem.Wezme do tego cam polsatu z familijnym (nadchodzi w koncu polsat HD :brawo::brawo::brawo::jupi::D ) wiec wypadalo cos w tym kierunku zrobic.Pozdrawiam.Najlepszy dla kolegi bedzie 8900 z mojego doswiadczenia nigdy nie bylo z nim problemu z modulem polsatu robi dobrze na HD czasem robila sie przy przelaczaniu szatkownica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe jakieś promocyjne przejście z Multipakietu (po zakończeniu umowy) na normalny abonament C+, tak, żeby umowa "zachowała ciągłość"? Czy to dwie odrębne sprawy i trzeba najpierw zrezygnować z Multipakietu, a tam podpisać umowę o abo Cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi powiedzieć. Tak jak pisałem nie przyjmuj pierwszej propozycji i czekaj na lepszą. Na mojej umowie jest napisana akcja "CYFRA POWRÓT+" ale nie ma ona chyba stałych ulg. Wydaje mi się, że więcej jak 50% na wszystko nie ma szans. Możesz jeszcze wykłócić się o umowę na 13 mies. (11 promocyjnych). U mnie się niestety nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...