Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Antena 60 cm to antena którą możesz zakupić od CYFRY+. Antene możesz kupić dowolną. Im większa tym lepszy odbiór, ale te 60 cm spisują się całkiem dobrze :) Ważny jet dekoder z CYFRY+ który podłaczasz pod TV i pod antenę. Nikt po za Tobą nie będzie oglądał tych kanałów. antęnę możesz mieć na kablu do 30 metrów, więc to całkiem sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w przypadku abonamentu z przedpłatą za rok konieczna jest umowa z C+.

13E ? dokaładnie ;] ? jajka sobie robisz :D no napoddaszu bloku ;p

...antena na zewnątrz i w kieruku 13 stopni wschód :) to parametry satelity HOT BIRD z którego korzysta Cyfra Plus.

http://www.satsklep.pl/index.php?s=produkt&id_prod=1249&id_kat=80&id_typu=0

Ciekawa oferta, postanowiłem dowiedzieć się o co chodzi i napisałem do nich maila.

...kolego chętnie dowiem się o co w tym chodzi, więc czekam na Twój kolejny post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do nich i potwierdzili ze można taka roczną kartę na rożne pakiety nabyć. Na moje stwierdzenie że nigdzie na stronach C+ nie ma o tym info kobieta odpowiedziała, że skoro u nich na stronie jest to znaczy ze można to kopić. Dodam że nie podpisuje się żadnej umowy.

Ciekawe co na to powie Cyfra+... c.d.n

-------------------------------------

Zadzwoniłem do informacji C+ i konsultant powiedział ze nigdy o czymś takim nie słyszał. C+ sprzedaje tylko karty prepaidowe na 6 miesięcy i są ich 2 rodzaje. Zasugerował też że może to wyglądać tak że omawiany sklep po zamówieniu karty podpisuje umowę na dany pakiet z Cyfra, odbiera kartę, którą później przesyła klientowi.

 

Chyba wszystko odbywa się legalnie ale czy opłacalne jest to już sami oceńcie. Na np. multipakiecie przepłacamy o ponad 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taka karta to jest oszustwo, jak by trzeba było podpisać umowę to może ten sklep by miał specjalne "względy" w cyfrze a tak to pewnie naciągają tak jak door to door.

 

Ps. a moderatorzy śpią? czy teraz jest normą pisanie paru postów po kolei a nie edytowanie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra oblukałem juz co nieco :D

 

vectra odpada, beda mili tv cyfrowe dopiero od nowego roku, ale muwiła ze to plany wiec sie okaze ze 2012 ;d

 

mam pytanko, jestem juz w vectrze ponad rok i płące co 3 miesiace rachunki z góry :) nie moge nigdze znalesc umowy z vectra, jak to jest ? moge normalnie teraz zrezygnowac ? czy jakies koszty bede musiał poniesc ?

 

dobra zdecydowałem sie na cyfre :)

 

powiedzcie mi jakie bede miał koszty, chcem pakiet najtanszy plus ten premiowany canal + sport i hbo :)

 

instalkacja i wszystko ile by kosztowało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce zamówić C+Multipakiet.

Dobrze rozumiem że pierwsze 5 miesięcy płace 19,50+5pln dekoder a następne 8 39+10?

Ile kosztuje aktywacja? I wogóle ile musze płacić na początku?

Wszystko jest w zestawie czy trzeba coś samemu kupic?

 

1. Pierwsze niepełne 5 miesięcy(czyli 4 pełne) będzie po 19,50 +przez 4 miesiące 5zł za dekoder następne 9 miesięcy po 10zł.

2. Aktywacja 19zł

 

czyli aktywacja 19zł + antena 60cm - 50zł lub 80cm 98zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...