Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet canal plus kosztuje 29 złotych, zresztą w rzeczywistości kosztuje o wiele mniej bo daja na jego jakies promocje, najczęściej 50% przez caly badz większość okresu umowy wiec nie jest tak zle, kolega ostatnio przedłużał umowę i za pakiet komfortowy z hbo i canal plus plus 10 zloty za wynajem dekodera przez cala 18 miesieczna umowe będzie w sumie płacił 79 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na MULTIPAKIET CANAL+

* 4 pełne miesiące za 50% rabatu

* 9 pełnych kolejnych miesięcy 0% rabatu

* umowa na 13 miesięcy

* wynajem dekodera 4 pełne miesiące za 50% rabatu - potem 0% rabatu..

 

Ta promocja trwa już jakiś czas i nie zmienia się..

Korzystniej jest zabrać sobie POWITALNY + C+ na 13msc z rabatem 20%..płacisz mniej a masz więcej - EASY CO NIE :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystko zależy od potrzeby danego Abonenta :)

Dokładnie, a w moim wypadku przy pakiecie Podstawowym+ i Premium Canal+ oglądam głównie pięć kanałów: C+, C+ Film, C+ Sport, C+ Sport2 i Eurosport więc nie opłaca mi się brać Powitalnego + C+ i płacić ponad 60 zł więcej, ale jak będę brał to i tak pod koniec roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bardziej czekam na koniec mojej obecnej umowy. Co do promocji pod koniec roku to przyznam się, że czekam, ale na promocje Cyfrowego Polsatu i lepsze promocje w Multipakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

też nie długo rozwiązuje umowę i z centrum c+ poinformowano mnie że może być ale nie musi być dla mnie nowa oferta,bo jesteśmy na innych warunkach,poza tym jesteśmy od rzutkiem bo nawet nie mamy prawa zalogować się,także zostaje mi rozwiązać i podpisać umowę i tak co rok.

 

A czy ktoś już już dostał w ogolę ofertę zostania? pewnie tylko pismo że szkoda im że pan odchodzi ale kartę abonenta proszę oddać w ciągu 14dni. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aktualnie jesteś abonentem i posiadasz pakiet powitalny+ to nie ma takiej możliwości. Inaczej wygląda sytuacja, gdy zawierasz nową umowę - wtedy do pakietu powitalnego+ możesz dołączyć jedną z opcji Premium np. Canal+

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...