Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Moja umowa na Multipakiet wygasa 18 pazdziernika. Co radzicie? Wypowiedziec umowe, zadzwonic...generalnie chcialbym umowe jak najkrótsza i najtansza, to oczywiste.

 

Obecnie place

 

45zl ( opcja HD ) plus wynajem dekodera 20zl! = 65zl!

Troche drogo jak ze 5 kanalow.

Mam rowniez Platforme N. Dlatego kupno C+ nie opyla mi sie.

Co chce miec?

 

Jedynie C+ Sport HD, reszte kanalow mam w N.

 

Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm,ja bym wziął pakiet powitalny wraz z pakietem CANAL+ taniej wyjdzie,więc powitalny+ 19,90zł wraz pakietem canal+ 29,90zł z opcją HD za 6zł = 55,80zł bez promocji to z promocją umowa na 13 miesięcy a 12 w promocji minus 20% to =44,64zł. prawie cała umowa w promocji,a w multipakiecie nie masz całej umowy w promocji.

Krótsze promocje są na minus 50%.

A i załatw sobie tuner nie płac za dzierżawę,tyle można kupić za grosze najlepiej z druga przelotka konwertorową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam dekoder tp i antene. Chciałbym sobie kupić multipakiet canal +. W regulaminie pisze 99 zl za aktywacje a na tej stronie nie którzy piszą, że płaci się 20 zł. To ile płaci się za aktywacje???? Przez nie całe 6 miesięcy będę płacił 19,50 a następne 7 miesięcy 39 zł. Wychodzi 390 zł plus aktywacja. Opłaca się czy nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ostatnio wziąłem multipakiet canal+ i opcje hd. Mam pytanie. Czy można do tego dokupić załózmy Eurosport 2hd, po tym jak w sierpniu skoncyz się jego nadawanie dla wszystkich posiadacyz cyfry? I co jeszcze mozna ewentualnei do multipakeitu odkupić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem faksem (i pocztą) do Cyfry rezygnację z multipakietu i dostałem pismo zwrotne, że nie mogą go rozpatrzyć pozytywnie, gdyż nie było wysłane listem poleconym (pewnie jeszcze nie otrzymali) i nie było napisane odręcznie. Spotkał się ktos z Was z czymś takim? Jakieś naciąganie zapisów umowy. Warto zgłosić do UOKiK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...