Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam takie pytanie: do końca umowy na Multipakiet Canal+ pozostały mi 3 miesiące. Zależy mi na jak najszybszym podpisaniu umowy na pakiet Komfortowy w Cyfrze. Czy jeżeli jednorazowo opłacę 3 miesięczny abonament za Multipakiet będę mógł zawrzeć umowę na pakiet w Cyfrze, czy też będę musiał odczekać te 3 miesiące? Jak wygląda w takiej sytuacji sprawa zwrotu dekodera? Dostaje nowy dla pakietu Cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz ujemnego salda, dzwonisz na (22) 334 6000 i pytasz się o zgodę na zawarcie drugiej umowy, przeważnie na 99% jeśli masz wszystko opłacone to można podpisać drugą umowę i dostajesz nową kartę i dekoder.

 

Tak jest jak chcesz drugi abonament normalny wziąć ale z multipakietem chyba podobnie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie. Chciałbym zostać abonentem cyfry + i nie wiem co będzie dla mnie korzystne na dzień dzisiejszy czy wziąć multipakiet czy wziąć pakiet powitalny i canal +. Ogólnie interesują mnie tylko mecze ale jak czytam to zdania są różne...z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na dzień dzisiejszy Multipakiet jest tańszy od pakietu Powitalnego z Canal+. Z tym, że w drugiej opcji masz więcej kanałów, a jeśli interesują Cie tylko mecze na Canal+ to ja na Twoim miejscu wziąłbym Multipakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radził wziasc jednak powitalny bo mecze nie sa cały czas a na samych kanałach niekodowanych to za wiele nie ma, w dodatku przy zakończeniu umowy będziesz miał więcej możliwości do negocjacji nowej umowy, ludzie z pakietem abonamentowym maja po prostu więcej opcji. A 19 złoty więcej miesięcznie Cie nie zbawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie. Chciałbym zostać abonentem cyfry + i nie wiem co będzie dla mnie korzystne na dzień dzisiejszy czy wziąć multipakiet czy wziąć pakiet powitalny i canal +. Ogólnie interesują mnie tylko mecze ale jak czytam to zdania są różne...z góry dzięki za odpowiedź

 

Ja zaproponuje ci najlepsze rozwiązanie dla kibica piłkarskiego:

- Telewizja na Karte (nSport z Ligą Mistrzów do tego TVP Sport) - pakiet startowy 3 lub 6 miesięczny, po tym okresie płacisz kiedy chcesz np jak gra LM. Info o tnk: http://telewizjanakarte.pl/kanaly.html

- Multipakiet C+ (liga polska, francuska, włoska, hiszpańska, angielska)koszt za rok z promocja około 430zl. Multipakiet możesz wziąć z samą karta abonencka. Aktywacja 19zł.

- tuner tvsat który ci obsłuży obie karty np polecany w tym wątku: viewtopic.php?f=4&t=10914

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Jestem abonentem N, interesuje mnie kupno Multipakietu.

Jakie jest najkorzystniejsze podpiecie obu platform? bede musiał kupic dekoder do multipakietu, i czy bede mógł ogladac i n i multipakiet na 1 konwenterze poprzez odkręcanie anetny? (mp. ogladam N, chce ogladac C+, to gdy odkrece antene bedzie ok?) czy korzystniejszym rozwiazaniem jest konwenter twin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem abonentem N, interesuje mnie kupno Multipakietu.

Jakie jest najkorzystniejsze podpiecie obu platform? bede musiał kupic dekoder do multipakietu, i czy bede mógł ogladac i n i multipakiet na 1 konwenterze poprzez odkręcanie anetny? (mp. ogladam N, chce ogladac C+, to gdy odkrece antene bedzie ok?) czy korzystniejszym rozwiazaniem jest konwenter twin?

 

Pierwsza sprawa: W platformie N podobnie jak w Cyfrowym polsacie karta abonencka jest sparowana z dekoderem, więc odpada ci jeden tunner dla Nki i Multipakietu, Musisz zakupić drugi, ten który oferowany jest z Multipakietem lub coś na własną rękę.

Po drugie: N i Multipakiet nadaje z tego samej pozycji 13E, więc anteny nie musisz przestawiać. Jeśli posiadasz standardowy konwerter z jednym wyjściem na kabel to będziesz go musiał wymienić na konwerter z podwójnym wyjściem (twin).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!! zainteresowala mnie oferta cyfry+ multipakiet tylko chcialbym sobie ja zamowic z oplaconym abonamentem za cały rok. nie wiecie moze gdzie mozna by bylo kupic taka karte. czy w salonie cyfry placac za caly rok z gory podpisuje umowe czy tylko im place?prosze pomozcie mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ? jestem po pierwsze laikiem ;p chcę mieć multipakiet canal + no i chciałbyms e kupic dekoder ale mmam pytanie czy potrzebna jest do tego antena satelitarna ? nie da sie bez tej anteny jakos zakupic multipakietu ? jak to jest ? nie chcę anteny bo mieszkam na parterze;d kijowato bedzie wygladac;p

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli chcesz korzystać z jednej z ofert satelitarnych w tym wypadku Multipakietu to niestety, ale bez anteny satelitarnej się nie obejdzie. Jeśli dla Ciebie antena wygląda, jak to ująłeś kijowato to rozejrzyj się za ofertą jakiejś kablówki. W przypadku, gdy u Ciebie nie ma kablówki to pozostaje Ci tylko kijowato wyglądająca antena satelitarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no włąsnie o to chodzi ze mieszkam w nie zaduzym misteczku 30tysia i kablówka tutaj jest załosna :] bo nie mam zamiaru płacic cos ok 100 za jedno hbo i orange sport.

 

satelita nie wyglada kijowato, ale na parterze to juz inna sprawa ;p to co nie mam inne j mozliwosci ? albo dekoder z satelita albo droga kablówka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na dzień dzisiejszy albo dekoder z satelitą albo droga kablówka. Innej możliwości nie ma.

Nie wiem dlaczego akurat na parterze antena satelitarna wygląda kijowato, a już wyżej nie. Jedynym minusem anteny satelitarnej na parterze jest to, że łatwiej ją ukraść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie :) i nawet nie chodzi to o kradzież, bo młodzież ( sam mam 20 lat to wiem ) nie ukradłaby tego ale jakis głupol po balecie to co mam w zasiegu reki moze zdemolowac ;] a taka antena na parterze to dla niego raj :)

 

doczytałem sie ze kablówka Vectra oferuje dekodery z tv cyfrowa, wtedy nie ma antety tylko do dekodera jest przyczepiony kabel no nie ;d ?

 

ale nie moge sie doczytac jaki koszt bedzie tego mojego pakietu sportowego :) pomoze ktos ;d ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest przeciez tzw. videostrada od TP. Nie znam dobrze ich oferty, trzebaby poczytac na ich stronie. Wiem, ze mozna wziac u nich rowniez canal+ i chyba od niedawna nie trzeba miec neostrady ani abo telefonicznego, bo jest oferowana jako oddzielna usługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam neostrade i mam telefona z tp ;d ale jak to wyglada ? tez dekoder ?

znalazłem cos takiego http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/tel ... kiet_canal

 

z tego wynika ze bede musiał placic 30 zł za abonament tv plus 20zł przez pół ropku za canal+ a pozniej 40 zł ;] wychodzi ze 60 zł miesiecznie ;] troche duzo ;]

 

nie da sie inaczej tego canal+ zdobyc ; d?

 

Kto mi pomoze ? :D postawie litra wódki :D

 

chcę miec pakiet canal+ czyli sport i hbo :)

 

dekoder z pakietem promocyjnym canal + odpada bo mieszkam na parterze i nie zainstaluje se raczej anteny satelitarej bo dług ona nie pociagnie ;]

 

vectra z cyfrową tv tez odpada bo w moim miescie jej popostu nie ma :) znaczy vectra jest ale nie cyfrowa tylko analogowa a w takiej chyba canal+ sport miec nie mozna ?

 

neostrada tv chyba tez odpada bo jest dekoder z antena satelitarna ? poza\tym tp to zdzirusy i kaza płącic ok 70 zł ;]

 

help ? ja chcę canal+ sport :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega chce mieć CANAL+ i HBO to usługa Multipremium :) myślę że jedynym rozwiązaniem jest właśnie umowa z CYFRĄ+ :) zapewne najtaniej i w najlepszej jakości. Antena 60 cm nie jest duża i nie powinna sprawiać większych kłopotów :) Jeżeli mieszkasz w bloku i boisz się że antenę zniszczą bądź ukradną to dogadaj się z sasiądem który ma już wyżej antenę :) zmienijąc konwerter na podwójny spokojnie będziecie odbierać sygnał z jednej anteny :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...