Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I nic ci nie zapropnują. Dla Cyfry+ Multipakiet Canal+ to zło konieczne. Tylko abonentom Cyfy proponują coś lepszego.

Abonenci Multipakietu Canal+ nie mogą korzystać z ICA.

Rozwiąż umowę i weź sobie powitalny z canal+ bez promocji to tylko 9 zł więcej niź za Multipakiet C+ bez promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostałem :read: odpowiedz co do rozwiązania mojej umowy,po prostu zal im że odchodzę i podziękowali mi żadnej propozycji.

Brak szczegółów co do oddania karty,hmm

Może lepiej wyjdę powitalny+canal+ w promocji 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez korzystam z ICA! A mam Multipakiet Premium i nie wziąłbym żadnego innego pakietu Cyfry w tym mam wszystko czego mi potrzeba film i sport. W listopadzie kończy mi się umowa jak mi nic ciekawego nie zaproponuja poprostu przejdzie ona w zawarta na czas nieokreslony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio będąc w Centrum Cyfry+ poinformowano mnie, że promocja 50% taniej jest przez sześć miesięcy(info też jest na www). Chyba jest to już promocja na święta i czegoś więcej nie ma się co spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatniego września kończy się umowa. Napisałem pismo, ze rezygnuję i żeby nie przedłuzali. Dostałem tylko pisemko, ze im przykro, ale żadnej oferty promocyjnej na przedłużenie pisemnie ani telefonicznie do tej pory nie było.

 

Nie licz na to nic ci nie zaproponują. Miałem podobną sytuację napisałem rezygnacje z Multipakietu i wziołem Powitalny+ z Canal+ z 20% zniżką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich dziś dzwoniłem na tą linię d/s utrzymania abonenta - mama multipakiet premium i zapytałem się co mi zaproponuja konsultant powiedział mi ze na ten Multipakiet to nie dają żadnych promocji jak chcę to musze wziąść nortmalną umowę na Cyfrę bo tylko tam dają rabaty na koniec umowy. Mnie odpowiada tylko ten pakiewt bo jak pisłąem wielokrotnie lubię film i sport resztę mam w kablówce więć normalnej umowy nie chce więc pozostaje mi albo ziostać przy obecnej umowie albo rozwiążąć tą i wziąść Multipakiet od nowa z 6 miesiącami rabatu, moze w grudniu dadzą coś extra ale nie sądze najl;epsza to była chyba promocja do 8 m-cy 50% taniej tylko nie pamiętam na ile miesięcy była umowa. Na więcej chyba nie ma co liczyć a może i na święta nic się nie zmieni w Multipakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...