Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Apka ok.
Na plus przejrzystość i szybkość działania.
Na minus za dużo tych apek od TVP, można było rozbudować serwis VOD TVP o dział sportowy.
Na pewno działa dużo lepiej niż wczytywanie transmisji z HbbTV, które różnie się zachowują w zależności od wersji HbbTV.

Ciekawe czy będzie w niej transmisja z kamery 180 stopni, jaką zapowiedziano dla transmisji internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jest różnica pomiędzy pewnym waszym odczuciem, a pisaniem, że jest coś czego w rzeczywistości nie ma. I to pisanie, że konkurencja jest daleko w tyle w tym przypadku jest nie na miejscu ( bo konkurencja to (50 fps ) ma , oczywiście nie na wszystkich kanałach, ale ma). Ale oczywiście warto też wspomnieć, że to na razie wstępna wersja, może się jeszcze zmienić. I generalnie nie ma tragedii, ot nie odbiegająca od rynku poprawnie wykonana i działająca  aplikacja.

Edytowane przez bartas_20
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znana jest rozpiska komentatorów na fazę grupową Euro 2020. Duet Jacek Laskowski, Robert Podoliński skomentuje 6 spotkań, pozostałe pary po 5 meczów.

https://sport.tvp.pl/54213823/euro-2020-kto-skomentuje-poszczegolne-mecze-fazy-grupowej-sprawdzcie-rozpiske-komentatorow-i-ekspertow-tvp-sport

Jednym z ekspertów TVP Sport na mecz Polska-Słowacja będzie Michał Pazdan.

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczorsj zainstalowałem jak tylko przeczytałem tu na forum informację o tym że, aplikacja jest dostępna w Google Play. To pobrałem ją na swój Sony 4K Android tv i działa aż miło. 😀🙂

A powiedzcie mi aplikacja jest dostępna na Tizen? Czy Android tv jest pierwszą platformą Smart tv na której jest dostępna aplikacja TVP Sport? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2021 o 14:52, dvbtowiec napisał:

Są. Łatwo rozpoznać, nie ma ich aktualnie nadawanych na TVP Sport w przekazie telewizyjnym :)

Widzisz kilka kafelków z napisem "Trwa" o ile się nie mylę. Wiadomo że to są transmisje on-line.

No niekoniecznie, bo czasem jeszcze są transmisje których nie ma w kanale TVP Sport, za to są w TVP1 albo TVP2. Zwłaszcza podczas mistrzostw takich przypadków będzie sporo, bo jak będzie mecz Polaków to TVP Sport zrobi dłuuugie studio, a pozostałe mecze tego dnia polecą tylko w Jedynce lub Dwójce (i w 4K).

 

Będzie też kilka przypadków kolizji piłki nożnej z siatkówką - z tego cieszę się mniej, bo przez to że Kurski wcisnął siatkówkę do TVP2, zaburzy to harmonogram transmisji meczów. Zwykle te o 18 są w Dwójce, pozostałe w Jedynce, w tym przypadku raz się zdarzy że mecz Euro będzie tylko na TVP Sport.

A zdecydowanie najgorsza sytuacja będzie bodajże 21 czerwca.

Tego dnia będą dwie pary po dwa mecze EURO rozgrywane jednocześnie, a na obie te pary częściowo nałoży się siatkówka.

No i niestety Kurski się uparł wcisnąć siatkówkę do Dwójki, przez co jeden z meczy EURO pójdzie na Jedynce, drugi na SPORT, natomiast dla transmisji łączonej miejsca zabraknie i jej w ogóle nie będzie. :(

Ja na jego miejscu - jeśli ta siatkówka musi być w TVP (prawa do niej ma również Polsat), to tego konkretnego dnia dałbym siatkówkę do TVP3 i oprócz tego do TVP HD, żeby była jakaś transmisja w wysokiej rozdzielczości.

Wyjście trochę koślawe, bo TVP HD ma mały zasięg, a większość widzów dostało by transmisję w kanale SD, poza tym regiony by były trochę poszkodowane. Ale trudno.

"Oddał" bym pasmo lokalne w jakichś innych godzinach, a w czasie meczu trzeba by było przypilnować żeby żaden z ośrodków nie wszedł z pasmem lokalnym na mecz.

Ale przynajmniej EURO by nie było zakłócone i normalnie poszedł by jeden mecze w TVP1, drugi w TVP2, a łączona w TVP Sport.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...