Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja TVP Sport jest do pobrania na android.tv

Potwierdzam. Aplikacja działa na boxie od Playa. Na tę chwilę wszystko działa jak należy. Można wybrać jakość, można przesunąć transmisję o 10 sekund do przodu i do tyłu. Jedyny minus to reklamy, ale da się przeżyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mają 2 aplikacje na urządzenia mobilne to i zrobili 2 aplikacje na TV

po co mieli by dokładać funkcjonalności do TVP VOD i zwiększać jego wielkość

mogło by być tak że przez powiększenie funkcji niektórzy nie mogli by zainstalować/zaktualizować aplikacji przez zbyt dużą wagę

nie wszyscy użytkownicy TVP VOD oglądają/interesują się sportem i na odwrót

więc kto chce oglądać seriale i programy TVP instaluje TVP VOD, a kto chce oglądać sport instaluje TVP Sport - logiczne

a z resztą niektóre transmisje sportowe i tak są transmitowane w TVP VOD w zakładce "na żywo" tj. mecze reprezentacji w piłce nożnej i siatkówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Bartosz10 napisał:

 

a z resztą niektóre transmisje sportowe i tak są transmitowane w TVP VOD w zakładce "na żywo" tj. mecze reprezentacji w piłce nożnej i siatkówki 

Jakoś nie miałem okazji tego sprawdzić. 

Dobrze wiedzieć ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko idzie 50 klatek/s. Obraz płynny, w 25 byłby pokaz slajdów. Najlepsze jest to, że nie ma żadnego opóźnienia czasowego względem satelity. Porównałem na transmisji piłki ręcznej. Czyli da się, duży plus

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2021 o 17:35, lakiman napisał:
Czyli  okazuje się,  że TVP stanęła ma wysokości zadania , nawet PC+ mogłaby wziąć przykład.

Wbrew wielu malkontentom, powtarzającym jak mantre, że nie chcą sportu w streamingu, bo jest opóźnieniem względem satelity około minuty... TVP zamknęła dziś im usta. Ciekawe co teraz wymyślą. Czyli TVP w przeciwieństwie do IPLI, Canal+, Eleven Sports potrafi w internet

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, nie tak jak w Canal+gdy klienci są testerami,  lub w Ipli gdy flagowe Polsat Sporty są w 25 fps .

Jeśli nie ma opóźnienia to czemu inni ( wielcy jak PC+ , Polsat czy UPC) nie mogą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, bartas_20 napisał:
Fanfary chyba jednak przedwczesne. Oczywiście jest 25fps.  Czyli nie ma tragedii ale pisanie, że konkurencja nie dorasta do pięt to gruba( przynajmniej na razie) przesada. Co nie zmienia fakty że powstanie apki jest pozytywnym wydarzeniem.

nie wiem gdzie widzisz te 25 klatek. U mnie na aplikacji Canal+ i każdej innej przy 25 klatkach przy sporcie mam pokaz slajdów. Tutaj obraz mam płynny, więc domyślam się że jest 50

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cidik napisał:

nie wiem gdzie widzisz te 25 klatek. U mnie na aplikacji Canal+ i każdej innej przy 25 klatkach przy sporcie mam pokaz slajdów. Tutaj obraz mam płynny, więc domyślam się że jest 50

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem czy dokładnie 25 czy może 30 fps, ale na pewno nie 50. Jeśli twierdzisz, że to 50 to chyba nie widziałeś kanałów C+ Online czy PSP 1 czy 2 w Ipli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak to możliwe, że w Canal+Online np. Eleveny, czy też w IPLI Polsaty Sport przy 25 klatkach klatkują, a TVP Sport w ich aplikacji też przy 25 klatkach jest płynny...

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik Mam podobne odczucia, z tym ,że np  Eleveny na Canal + Online nie klatkują , ale widać brak płynności ruchu i slaby bitrate. Tymczasem aplikacja TVP Sport na moim Androd 7 w telewizorze jest pod względem  jakości do przyjęcia i jest lepiej niż w IPLA czy Canal+ (Eleven , Eurosporty). Na Play Boxie ( Andriod 9) jeszcze nie sprawdzałem.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...