Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem dla TV TRWAM,, ale ich wejście na MUX nie było informacją dnia. No,ale to jest to zapatrzenie się w siebie i uznawanie,że to co ich dotyczy jest najważniejsze,a oni są w centrum zainteresowań. Media lubią kreować wydarzenia, które mało kogo w rzeczywistości obchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zwolennikiem TV Trwam w NTC ale widzę, że szukają wroga tam gdzie go nie ma. W Naszym Dzienniku zaatakowali TVP, że nie reklamuje TV Trwam w NTC. Ręce mi opadły.

 

Ooo jakbym widział swojego ojca i babkę (jego matkę), normalnie gigantyczne pretensje, że lekceważą Rydzyka i nie mówią o nowej stacji w NTC, z tego co kojarzę bodajże w INFO mówili o zmianach z dniem 15 lutego. Zdrowo im na łeb padło, ale teraz przynajmniej wiem skąd rodzina moja podchwyciła ten motyw z pomijaniem tego nieskazitelnego dobra.

 

Teleexpress informował o włączeniu TV Trwam do oferty DVB-T, a o lepszą reklamę chyba trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego Drodzy dyskutanci, żyjmy i dajmy żyć innym. I TVN-owi i TVTrwam. Każdy DODATKOWY punkt widzenia jest cenny aby wyrabiać sobie zdanie o świecie.

Po drugie Rydzyk przemawia do pewnej grupy ludzi, która akceptuje czarno-biały punkt widzenia. I nie żadajcie aby retoryka mająca w zasadniczy sposób dotrzeć ba babć i dziadków Was akurat nie wkurzała naiwnością.

Posłuchajmy tematów, które sa tabu u "europejczyków" z TVN-u np. batalia o lasy czy sprzedaż ziemi obcokrajowcom. Może i Rydzyk ma trochę racji...żeby po tej "nowoczesności" nasze wnuki odezwały się po polsku bez strachu czy wstydu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Boże, nie mogę tego słuchać... dostali miejsce - nadal im mało "bo tylko jedna stacja na 56 jest katolicka", "to nie jest jeszcze demokracja", no żenada i brak słów
Fajnie by było, jakby jeszcze podali jakich to 56 stacji w multipleksie, bo ja się doliczyć nie mogę... No ale w TV Trwam podobno sama prawda jest...

 

Przykre ludziska; szłyszeliście ,że dzwonili ale nie wiecie w którym kościele. A może nie dosłyszeliście , a pleciecie..

Rydzyk mówił o 56 miejscach (8mux), a nie stacjach. (odsłuchajcie dokładnie)

Właśnie tacy inteligenci jak wy nie potrafią rozróżnić kto to jest ADRESAT. Ten co pisze adres,czy ten co ma otrzymać list.

Gratuluję "rozgarnięca"

Po prostu hejterzy muszą pohejtować i przeinaczyć aby wyszło na ich a nie, że źle zrozumieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakie mieszanie? :> Religia wyznacza sposób życia człowieka, a polityka przecież jest częścią życia. Sam papież Franciszek mówił, że dobry katolik zajmuje się polityką.

 

Tak tak tylko czysta agitacja w kościele na kazaniach "co mam oglądać" i "na kogo mam głosować" i rzucanie obelgami,oskarżeniami na kazaniach przed ołtarzem pańskim ... chyba nie jest dobre. Sam jestem wierzący praktykujący ale zauważyłem że wielu młodych ludzi odchodzi od instytucji kościoła bo NAKAZUJE w kazaniach itp co i jak robić w sferze politycznej ...

Jaśniej mówiąc człowiek jest istotą myślącą,Oczywiście będąc katolikiem jako istota myśląca i będąca wyznawcą tej religii muszę kierować się dobrem jej i spełniania i przestrzegać dekalogu itd ale NIKT mi nie będzie mówił "kto jest masonem" , ile trzeba wrzucić na tacę ba że nie dostanę opłatka na wigilię gdy ksiądz rozprowadza po domach bo "jestem przed wypłatą dostanę jak będę miał kasę" ...

Jestem za stacją typu Religia TV + więcej nabożeństw bez sześciu wydań wiadomości .

ahhh.... ale wywody filozoficzne przy niedzieli :) Ale powtórzę jest zapotrzebowanie to niech jest Trwam w NTC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, nie mogę tego słuchać... dostali miejsce - nadal im mało "bo tylko jedna stacja na 56 jest katolicka", "to nie jest jeszcze demokracja", no żenada i brak słów
Fajnie by było, jakby jeszcze podali jakich to 56 stacji w multipleksie, bo ja się doliczyć nie mogę... No ale w TV Trwam podobno sama prawda jest...

 

Przykre ludziska; szłyszeliście ,że dzwonili ale nie wiecie w którym kościele. A może nie dosłyszeliście , a pleciecie..

Rydzyk mówił o 56 miejscach (8mux), a nie stacjach. (odsłuchajcie dokładnie)

Właśnie tacy inteligenci jak wy nie potrafią rozróżnić kto to jest ADRESAT. Ten co pisze adres,czy ten co ma otrzymać list.

Gratuluję "rozgarnięca"

Tobie również gratuluję rozgarnięcia - jakbyś nie zauważył to w materiale co najmniej dwukrotnie pada podobne stwierdzenie - z ust Rydzyka o 56 miejscach i z ust dziennikarki o 56 stacjach nadających w NTC. Proponuję najpierw przesłuchać wszystko dokładnie, a dopiero potem pisać kto jaki jest inteligentny. Podpowiem, abyś posłuchał końcówki tego prawie 9-minutowego materiału zamieszczonego w tym wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej irytują mnie osoby, które są wręcz trwamofobami, ale nie obejrzeli tego kanału chociażby przez minutę.

 

Osoby inteligentne czerpią wiedzę o otaczającym nas świecie ze skrajnych źródeł. Ja czerpię wiedzę zaczynając od TV Trwam, przez TVN a na portalach internetowych kończąc. Ba, czerpię wiedzę z zagranicznych kanałów telewizyjnych. Tylko w ten sposób można kształtować swój światopogląd a nie ograniczać się do jednego źródła (sic!)

 

TV Trwam wbrew stereotypom oglądają nie tylko osoby starsze. Np. ja mam 21 lat i w TV Trwam chętnie oglądam Informacje Dnia, publicystykę i wartościowe filmy. Przypominam, że TV Trwam to nie tylko same Msze Święte i księża.

 

Można tam obejrzeć m.in.

- programy dla dzieci,

- programy motoryzacyjne, wędkarskie

- wartościowe filmy

- programy edukacyjne

- interesujące dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego, do czego służy każdy wątek na forum - do wymiany zdań, konfrontacji różnych punktów widzenia, jak każdy inny wątek na forum dyskusyjnym.

 

Osoby inteligentne czerpią wiedzę o otaczającym nas świecie ze skrajnych źródeł. Zaczynając od TV Trwam, przez TVN a na portalach internetowych kończąc. Ba, czerpię wiedzę z zagranicznych kanałów telewizyjnych. Tylko w ten sposób można kształtować swój światopogląd a nie ograniczać się do jednego źródła (sic!)
Czerpanie wiedzy o świecie z różnych źródeł nie przeszkadza krytycznym spojrzeniu na to, co się zobaczyło czy usłyszało. Oczywiście, że nikt nie krytykuje ramówki np. programów dla dzieci, bo to w żaden sposób nie budzi to tylu emocji, co np. bardzo wątpliwe zachowania ojca dyrektora, które wpływają na ocenę moralności tej postaci, a to z kolei sprawia, że trudno przez wiele osób uznać go za autorytet w jakiejkolwiek dziedzinie nawet pośród zdeklarowanych katolików - zawsze na wstępie w głowie pojawia się pytanie o rzetelność podczas dzielenia się przemyśleniami, a może po prostu puściły mu nerwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zobaczyć ofertę filmową Trwam? 15.02.2013 w sobotę dali o 22:00 film premierowy (Trwam jak kanał premium!), bo z 2013 roku "Ultimate Life" z legendami kina: Peterem Fondą (motocyklista z "Easy Rider" i Mefistofeles z "Ghost Rider"), Jamesem Garnerem ("Maverick", "Marlowe") czy Billem Cobbsem (mistrz ról epizodycznych i drugoplanowych - sterował zegarem w "Hudsucker Proxy" braci Coen).

Pewnie na tym kanale można spodziewać się tytułów od dystrybutora FT Films ("Cristiada", "Największy z cudów").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwam w CP jest już dawno. Jak masz zeza na Astrę i dodasz ten program do swojej listy.

 

Swoją drogą, wczoraj włączyłem przypadkowo dość Rozmowy Niedokończone po 18, w których o. Rydzyk poinformował, że będzie chciał zrobić kanał dla młodzieży i musi on się znaleźć w multipleksie.

"Nie wiem skąd weźmiemy środki, ale musimy, z bożą i ludzką pomocą damy radę" - oznajmił coś w ten deseń właściciel mediów toruńskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest drogi przedmówco pies pogrzebany ponieważ odbiór satelitarny gwarantuje odbiór z różnych satelit a nie tylko jednej. Oznacza to że odbiór TV Trwam na Astrze to nie wszystko gdyż nie wszyscy mogą sobie pozwolić na ustawienie zeza czy innego systemu na tą satelitę gdyż nie każdy dysponuje odpowiednią wiedzą na ten temat, nie ma się do tego środków finansowych, lub po prostu wychodzi się z założenia że skoro na HB jest wszystko to Astra jest zbędna. Dlatego ważne jest to aby TV Trwam znalazła się wraz z Radiem Maryja także na Hot Birdzie gdyż dzięki temu stacje te trafią do platform cyfrowych oraz odbiorców posiadających zestawy do odbioru stacji jako FTA) a w konsekwencji znacznie zostanie uzupełniony ich zasięg techniczny. Podsumowując sama Astra to nie wszystko - potrzebne jest też uzupełniające tą satelitę nadawanie na Hot Birdzie dla wszystkich którzy nie mogą sobie pozwolić na odbiór satelity z pozycji 19,2 st. Wschód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...