Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niby TV Trwam ma rzekomo faworyzować jedyną słuszną partię, a oglądam właśnie "Polski Punkt Widzenia" z Dudą z PiS i redaktor prowadzący co chwilę zadaje pytania sugerujące zbyt małą aktywność partii w regionie, powątpiewa w jej sukces w kolejnych wyborach, a na argument Dudy, że mają nieprzychylne media powiedział, że Orban na Węgrzech też ma nieprzychylne media, a zdołał wygrać i rządzi. Tak więc raczej jest tak, że ci krytykują, oskarżają o faworyzowanie jednej partii, którzy sporadycznie stację oglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Znajdzie się kilka prymitywnych osób dla których słowo "obiektywizm" jest kompletnie obcym pojęciem.

"Patologiczne straszenie kościołem, TV Trwam i PiS-em" już się skończyło i nikt na to już się nie da nabrać. Wystarczy popatrzeć na obecny rząd i wydaje się, ze gorzej już być nie może.

 

P.S. Piszę to jako wyborca Kongresu Nowej Prawicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie rozumiem. O czym jest ta cała debata? Mnie zupełnie nie interesuje jak u nich z obiektywizmem, czy są za PIS czy kimś tam. Nie lubię czy nie chcę to nie oglądam ale niech sobie nadają. Tak samo z Republiką, co Wam to szkodzi?? Jak ktoś nie lubi STARS.TV to nie ogląda ale jakoś w wątku nie znajduję wpisów, że jakim prawem nadaje. Wolny kraj na szczęście, nawet jak Trwam mówi, że nie. To niech nadają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby jeszcze dać oryginalną ścieżkę dźwiękową i napisy na zagranicznych filmach :). Niektórym nudzi się ciągle jeden lektor na każdym filmie na tej stacji ;).

 

PS: Do krytyków TV Trwam - "Dlaczego masz tyle uprzedzeń? Jakbyś się czegoś bał" - kwestia z filmu, który właśnie leci na TV Trwam. Jakiś amerykański, fabularny. Pasuje do postów niektórych osób ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swojego "Jarosława K." (TVN 24 i Trwam) :lol2::lol2::lol2: A tak na poważnie nie słucham,nie oglądam ale jestem jak najbardziej na tak ! Pluralizm polityczny musi być widoczny i obecny w mediach !

 

PS Tylko odrębną sprawą jest mieszanie polityki z religią ... :| Może inna pro prawicowa stacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zwolennikiem TV Trwam w NTC ale widzę, że szukają wroga tam gdzie go nie ma. W Naszym Dzienniku zaatakowali TVP, że nie reklamuje TV Trwam w NTC. Ręce mi opadły.

 

Ooo jakbym widział swojego ojca i babkę (jego matkę), normalnie gigantyczne pretensje, że lekceważą Rydzyka i nie mówią o nowej stacji w NTC, z tego co kojarzę bodajże w INFO mówili o zmianach z dniem 15 lutego. Zdrowo im na łeb padło, ale teraz przynajmniej wiem skąd rodzina moja podchwyciła ten motyw z pomijaniem tego nieskazitelnego dobra.

 

 

 

Niby TV Trwam ma rzekomo faworyzować jedyną słuszną partię, a oglądam właśnie "Polski Punkt Widzenia" z Dudą z PiS i redaktor prowadzący co chwilę zadaje pytania sugerujące zbyt małą aktywność partii w regionie, powątpiewa w jej sukces w kolejnych wyborach, a na argument Dudy, że mają nieprzychylne media powiedział, że Orban na Węgrzech też ma nieprzychylne media, a zdołał wygrać i rządzi. Tak więc raczej jest tak, że ci krytykują, oskarżają o faworyzowanie jednej partii, którzy sporadycznie stację oglądają.

 

Miałem okazję widzieć ten monolog Dudy i porównać go z rozmową tego samego pana w audycji Kontrwywiad, gdzie idealnie przemaglował go Piasecki z RMF FM. Duda tak się pogubił, że na koniec w żywe oczy kłamał na temat swoich poprzednich wypowiedzi. W TRWAM prowadzący ksiądz więcej podsuwał mu takich zdan podsumowujących niż zadawał pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, nie mogę tego słuchać... dostali miejsce - nadal im mało "bo tylko jedna stacja na 56 jest katolicka", "to nie jest jeszcze demokracja", no żenada i brak słów
Fajnie by było, jakby jeszcze podali jakich to 56 stacji w multipleksie, bo ja się doliczyć nie mogę... No ale w TV Trwam podobno sama prawda jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Tylko odrębną sprawą jest mieszanie polityki z religią ... :| Może inna pro prawicowa stacja ?

 

Jakie mieszanie? :> Religia wyznacza sposób życia człowieka, a polityka przecież jest częścią życia. Sam papież Franciszek mówił, że dobry katolik zajmuje się polityką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Do krytyków TV Trwam - "Dlaczego masz tyle uprzedzeń? Jakbyś się czegoś bał" - kwestia z filmu, który właśnie leci na TV Trwam. Jakiś amerykański, fabularny. Pasuje do postów niektórych osób ;).
Słaby argument w Twoich ustach, nutka hipokryzji się zakradła do Twojego wnioskowania. Piszesz tak o wyzbyciu się uprzedzeń a jeszcze jakiś czas temu nazywałeś się homosceptykiem. W takim razie uważam się wg takiej logiki wszyscy nieżyczliwy TV Trwam są trwamoscpeptykami wyzbytymi z uprzedzeń, a ty powinieneś to zaakceptować, tak jak od innych wymagasz zaakceptowania tego, że jesteś homosceptykiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zwolennikiem TV Trwam w NTC ale widzę, że szukają wroga tam gdzie go nie ma. W Naszym Dzienniku zaatakowali TVP, że nie reklamuje TV Trwam w NTC. Ręce mi opadły.

W sumie to ja temu komuś kto atakował, bym zadał pytanie: a wy reklamujecie TVP? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, nie mogę tego słuchać... dostali miejsce - nadal im mało "bo tylko jedna stacja na 56 jest katolicka", "to nie jest jeszcze demokracja", no żenada i brak słów
Fajnie by było, jakby jeszcze podali jakich to 56 stacji w multipleksie, bo ja się doliczyć nie mogę... No ale w TV Trwam podobno sama prawda jest...

 

Przykre ludziska; szłyszeliście ,że dzwonili ale nie wiecie w którym kościele. A może nie dosłyszeliście , a pleciecie..

Rydzyk mówił o 56 miejscach (8mux), a nie stacjach. (odsłuchajcie dokładnie)

Właśnie tacy inteligenci jak wy nie potrafią rozróżnić kto to jest ADRESAT. Ten co pisze adres,czy ten co ma otrzymać list.

Gratuluję "rozgarnięca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych słowach nie odnosiłem się do trwamosceptyków, ale do trwamofobów. ;) Do trwamosceptyków nic nie mam.
A jakie kryteria trzeba spełnić, żeby zostać przez Ciebie zaklasyfikowanym jako trwamofob? Jak rozumiem, krytyka zachowań powiązana ze współczuciem do takich osób, to jeszcze homosceptycyzm, a więc analogicznie powinno być i z trwamosceptycyzmem. Jak ktoś Ci współczuje, że oglądasz Trwam, to jest po prostu sceptykiem, bo nie pochwala takiego zachowania, tak jak Ty nie pochwalasz czynów homoseksualnych. Jak ktoś krytykuje działania fundacji LV - podobnie. Ale na jakiej podstawie w takim razie od razu diagnozujesz fobię? W jakich konkretnie wypadkach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, nie mogę tego słuchać... dostali miejsce - nadal im mało "bo tylko jedna stacja na 56 jest katolicka", "to nie jest jeszcze demokracja", no żenada i brak słów
Fajnie by było, jakby jeszcze podali jakich to 56 stacji w multipleksie, bo ja się doliczyć nie mogę... No ale w TV Trwam podobno sama prawda jest...

 

Przykre ludziska; szłyszeliście ,że dzwonili ale nie wiecie w którym kościele. A może nie dosłyszeliście , a pleciecie..

Rydzyk mówił o 56 miejscach (8mux), a nie stacjach. (odsłuchajcie dokładnie)

Właśnie tacy inteligenci jak wy nie potrafią rozróżnić kto to jest ADRESAT. Ten co pisze adres,czy ten co ma otrzymać list.

Gratuluję "rozgarnięca"

Faktycznie, mój błąd, późna godzina, cytowałem z pamięci, zamiast STACJA powinno być MIEJSCE, sorry.

 

Co nie zmienia faktu, że TV Trwam jest tak samo zakłamaną stacją jak TVN, tylko że działa po drugiej stronie równika. Z tym, że jeżeli ktoś "wierzy TVNowi" to jest po prostu głupi, a TV Trwam uderza w starsze, często samotne osoby dając im poczucie przynależności do pewnej społeczności. Najgorsze jest to, że TV Trwam w te swoje przepychanki z władzą wplata wiarę katolicką, co nie powinno mieć w ogóle miejsca.

 

Jestem za TV Trwam w DVB-T, bo czemu by nie... skoro spełnili wszystkie warunki to niech nadają, zawsze to jakaś odmiana w mediach. Jednak popatrzcie nawet na tą dyskusję w tym temacie. TA TELEWIZJA DZIELI ZAMIAST ŁĄCZYĆ! Pluje nienawiścią w stronę wszystkich, którzy nie myślą tak jak oni. Czy tak powinna wyglądać stacja, która w teorii kieruje się zasadami moralności chrześcijańskiej? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie rozumiem. O czym jest ta cała debata? Mnie zupełnie nie interesuje jak u nich z obiektywizmem, czy są za PIS czy kimś tam. Nie lubię czy nie chcę to nie oglądam ale niech sobie nadają. Tak samo z Republiką, co Wam to szkodzi?? Jak ktoś nie lubi STARS.TV to nie ogląda ale jakoś w wątku nie znajduję wpisów, że jakim prawem nadaje. Wolny kraj na szczęście, nawet jak Trwam mówi, że nie. To niech nadają :)

 

Jeśli chodzi o mnie i nadawanie - uważam, że każda stacja może sobie nadawać, jeśli ma tylko kasę i nadaje program zgodnie z prawem. Mam pilota w ręku i oglądam kanały, które mnie interesują.

 

Jednak w przypadku TV Trwam jak i TV Republika cała dyskusja polega na wmawianiu ludziom, że to są jedyne "wolne media"/"niezależne media", że "katolicy rozbijają układ", że tylko te stacje "mówią prawdę". Wmawiają wiernym widzom głupoty, a później czytamy w komentarzach, że tylko te stacje "mówią prawdę", bo wszystko inne jest złe. Wy jako Stars.TV mówicie, że gracie dobrą muzykę i znacie się na tym, ale nie mówicie, że jesteście "jedyną stacją" muzyczną w Polsce z monopolem na muzykę. Może dlatego, że macie innego widza, który by w to nie uwierzy :D

 

PS. Co nie zmienia faktu, że TV Trwam słabo wspiera promocję kościoła w Polsce, wręcz niszczy jego wizerunek w ludziach, którzy prawdziwie wierzą w Boga i tylko Boga, a nie w Rydzyka czy partie polityczne. Ale to na szczęście problem kościoła i ludzi z nim utożsamiających. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie rozumiem. O czym jest ta cała debata? Mnie zupełnie nie interesuje jak u nich z obiektywizmem, czy są za PIS czy kimś tam. Nie lubię czy nie chcę to nie oglądam ale niech sobie nadają. Tak samo z Republiką, co Wam to szkodzi?? Jak ktoś nie lubi STARS.TV to nie ogląda ale jakoś w wątku nie znajduję wpisów, że jakim prawem nadaje. Wolny kraj na szczęście, nawet jak Trwam mówi, że nie. To niech nadają :)

 

Jeśli chodzi o mnie i nadawanie - uważam, że każda stacja może sobie nadawać, jeśli ma tylko kasę i nadaje program zgodnie z prawem. Mam pilota w ręku i oglądam kanały, które mnie interesują.

 

Jednak w przypadku TV Trwam jak i TV Republika cała dyskusja polega na wmawianiu ludziom, że to są jedyne "wolne media"/"niezależne media", że "katolicy rozbijają układ", że tylko te stacje "mówią prawdę". Wmawiają wiernym widzom głupoty, a później czytamy w komentarzach, że tylko te stacje "mówią prawdę", bo wszystko inne jest złe. Wy jako Stars.TV mówicie, że gracie dobrą muzykę i znacie się na tym, ale nie mówicie, że jesteście "jedyną stacją" muzyczną w Polsce z monopolem na muzykę. Może dlatego, że macie innego widza, który by w to nie uwierzy :D

 

PS. Co nie zmienia faktu, że TV Trwam słabo wspiera promocję kościoła w Polsce, wręcz niszczy jego wizerunek w ludziach, którzy prawdziwie wierzą w Boga i tylko Boga, a nie w Rydzyka czy partie polityczne. Ale to na szczęście problem kościoła i ludzi z nim utożsamiających. :]

\

muza_TV daj sobie spokój. Nie oglądam ,nie słucham to nie wiem co mówią, jak mówią i jestem zdrowszy. Po prostu jak wam nie odpowiada to nie oglądajcie i co za tym idzie nie udzielajcie się w wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak wam nie odpowiada to nie oglądajcie i co za tym idzie nie udzielajcie się w wątkach.

 

Tak się nie da. Nawet jeśli nie oglądasz TV Trwam dociera do Ciebie innymi drogami, jak np. marsze w obronie TV Trwam. I ja mam na myśli bardziej, właśnie atmosferę TV Trwam, kreowaną przez nią samą a także jej widzów :D

 

Boże, nie mogę tego słuchać... dostali miejsce - nadal im mało "bo tylko jedna stacja na 56 jest katolicka", "to nie jest jeszcze demokracja", no żenada i brak słów

 

Heheheh. Demokracje jest wtedy, gdy na 56 będzie 30 katolickich, z czego wszystkie ojca Rydzyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...