Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

młody technik widać, że jesteś młody :D

Przypomnę Ci, że telewizja zwana RELIGIJNĄ ma promować wiarę, kościół, a nie - jak piszesz "pluralizm polityczny". Tym bardziej, że do Kościoła chodzą ludzie o różnych poglądach politycznych. No ale może inaczej rozumiem stwierdzenie PROFESJONALNE MEDIA RELIGIJNE. Jakoś Religia.TV potrafi funkcjonować bez polityki, bez wyciągania od ludzi kas i bez wyprowadzania ludzi na ulice :D

 

PS. I pamiętaj TV Trwam jest telewizją ojca Rydzyka, a nie telewizją katolicką. Akurat Kościół (katolicki) w sprawie TV Trwam nie ma nic do powiedzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać dożyliśmy takich czasów, w których jedynie w mediach religijnych można usłyszeć o innych opcjach politycznych w innym niż w prześmiewczym kontekście. Dosyć jednak tej dyskusji bo zaczyna robić się jałowa, wyborców platformy chyba już nic nie przekona. KONIEC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się czuję. Niby Msza Święta, a ludzie sobie klaszczą i machają flagami jak u Kuby Wojewódzkiego.

Niby Msza Święta, a księża i biskupi takie trochę wydawać by się mogło brednie wygadują. Jest śmiesznie, czyli niezbyt nastrojowo jak na eucharystię. Wyłączam telewizor, bo tego się słuchać nie da. Pół godziny wytrzymałem. Ostatnie :)

 

Papieżu, czyń powinności! Bo z niektórymi "opcjami" po prostu nie wydolimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. "Zdobądźmy się więc na wspólny wysiłek - systematyczne wsparcie, gdyż chodzi o wielką sprawę dla Polski i dla świata" - to apel ojca Rydzyka m.in. do wielbicieli jego stacji z tego forum. Panowie przelewy w dłoń :D

 

 

to Trwam odgrywa już nawet rolę w kreowaniu nastrojów społecznych na świecie? A przecież oni tylko na Polskę nadają, kto by pomyślał, wyskakiwać tam Amerykańce z "dularów" za darmo nadawać nie będą. A prawda warta jest każdej ceny, szczególnie taka, którą chcemy usłyszeć.

 

Ziobro i jego partia byli może na Jasnej Górze? Na jednym z warszawskich marszów w obronie wolności mediów oraz przeciw dyskryminacji Trwam tak walczono o wolność słowa, że jego na scenę by wygłosić przemówienie nie wpuszczono, ciekawe jak dziś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale tą telewizję oglądają nawet osoby niewierzące. Dlaczego? Bo jako jedyni pokazują co innego- i to nie dlatego, że kierują się chrześcijańskimi wartościami, tylko dlatego, że im jeszcze zależy- chcą pokazać coś, czego nikt nie widzi! Ludzie! Obudźcie się!

Serio? Bo np. ja jestem niewierzący i oglądam TV Trwam tylko dlatego, żeby mieć argumenty w dyskusjach przeciw temu nadawcy. Nię są dla mnie żadnym wiarygodnym źródłem informacji. Dla mnie to najbardziej stronnicze i propagandowe media w Polsce. I nie mam na myśli polityki, tylko prymitywny światopogląd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@drako_san

To po co robisz sobie krzywdę oglądając to? Twoje 2 opinie na forum i tak nie zmienią tej stacji ani opinii społeczeństwa o niej ani decyzji KRRiT więc szkoda sie produkować. Masz jakieś skłonności masochistyczne czy co, że robisz sobie na złość dając sobie dawkę czegoś co Ciebie wkurza?

 

@Carismath

Masz 23 inne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

@Carismath

Masz 23 inne kanały.

 

Nie chodzi o to (bo dodając kanały z satelit mam ich mnówstwo), tylko o to, że oferta NTC jest po prostu słaba.

 

Nie mam nic do kanałów o tematyce religijnej, bo i tak ich nie oglądam, ale TV Trwam, jej "prezesa" i faktu, że ten twór zajmuje miejsce na multipeksie nie mogę zdzierżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

draco_san

Ale to nie jest misja bo masz za małe przebicie aby chociaż 5 osób odwieść od oglądania tej TV a co dopiero społeczeństwo. Sam przyznajesz się, że oglądasz tylko po to aby hejtować. Skoro są fani tej TV to co im zazdrościsz? Ktoś kto ma 18 lat, jest pełnoletni może sam o sobie decydować i być za siebie odpowiedzialnym. Skoro chce oglądać TV Trwam i dawać datki to nam nic do tego. Są fani muzyki disco polo i mają kanał, są fani Polsatu i mają 4 kanały, są fani TVN i mają 3 kanały, więc co zazdrościcie, że fani TV Trwam mają 1 kanalik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co w tych "Informacjach Dnia" będzie zgodne z prawdą to prognoza pogody.

 

Czyli to, że TV Trwam i TVP ABC rozpoczęły nadawanie na multipleksie to kłamstwo? :D

 

młody technik widać, że jesteś młody :D

Przypomnę Ci, że telewizja zwana RELIGIJNĄ ma promować wiarę, kościół, a nie - jak piszesz "pluralizm polityczny". Tym bardziej, że do Kościoła chodzą ludzie o różnych poglądach politycznych. No ale może inaczej rozumiem stwierdzenie PROFESJONALNE MEDIA RELIGIJNE. Jakoś Religia.TV potrafi funkcjonować bez polityki, bez wyciągania od ludzi kas i bez wyprowadzania ludzi na ulice :D

 

PS. I pamiętaj TV Trwam jest telewizją ojca Rydzyka, a nie telewizją katolicką. Akurat Kościół (katolicki) w sprawie TV Trwam nie ma nic do powiedzenia :D

 

TV Trwam nie jest telewizją religijną, gdyby taką zaczeli nadawać w NTC to KRRiT miałaby podstawy do odebrania koncesji ze względu na niewypełnianie zapisów koncesyjnych ;). TV Trwam jest stacją katolicką (nie mylić z rodzajem nadawanego programu, zapisanym w koncesji) - Episkopat Polski włączał się w walkę o miejsce w NTC dla stacji, KEP ma swojego przedstawiciela we władzach kanału, a papież Franciszek już przynajmniej raz podczas "Anioła Pańskiego" pozdrawiał Rodzinę Radia Maryja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony, że nareszcie mogłem obejrzeć Informacje Dnia w DVB-T. Zapraszam do porównania ich np. do "Faktów TVN". Wtedy może nareszcie niektórzy "przejrzą na oczy".

 

Co ten kanał robi w NTC? :shock:

 

Dość, że KRRiT dała koncesję temu [...], to jeszcze chce kasę wyłudzać. Komedia.

 

Co w NTC robią kanały powtórkowe - TVP Rozrywka, ATM Rozrywka czy TVP Polonia? TV Trwam zebrała ponad 2.500.000 podpisów Polaków, więc widać, że jest zapotrzebowanie na taki kanał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media katolickie (np. Religia TV, Radio Jasna Góra) a zakłamane media katolickie (TV Trwam i Radio Maryja) to dwie zupełnie różne sprawy.

 

Religia TV nie jest stacją katolicką, ale religijną, prezentującą programy biorące pod uwagę różne religie. Media jasnogórskie, jeżeli jeszcze nie wiesz, od dawna są po stronie o. Rydzyka, zarówno Radio Jasna Góra, jak i "Niedziela".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony, że nareszcie mogłem obejrzeć Informacje Dnia w DVB-T. Zapraszam do porównania ich np. do "Faktów TVN". Wtedy może nareszcie niektórzy "przejrzą na oczy".

 

 

a ja jednak zaczekam do najbliższej afery z księżmi pedofilami, zobaczę jak wygląda super obiektywna wersja środowiska Rydzyka. Jeżeli w ogóle wspomną o takiej sprawie, bo jakoś wcześniej zawsze znajdowali "ważniejsze" tematy.

 

Dobrze, że tacy jak Ty przejrzeli na oczy, dzięki temu możesz innych uświadamiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, no... TV Trwam ma pierwszego reklamodawcę - PiS. Widziałem blok reklamowy w TV Trwam, aż z jedną reklamą... właśnie PiS-u. Już wiemy skąd TV Trwam będzie miała kasę na nadawanie :smile:

Ciekawe czy przypadkiem jest prezentacja programowa PiS i start TV Trwam w DVB-T :D

 

Obserwowałem także te super obiektywne "Informacje dnia" o godz. 18.00. Są tak obiektywne, że informacje polityczne skończyły się tylko na PiS-ie. Był to zresztą najdłuższy materiał informacyjny serwisu. To już TV Republika potrafi dostrzec inne partie polityczne. Teraz już wiem dlaczego niektórzy formułowicze, wychwalający TV Trwam, mają nikłą wiedzę polityczną. Amen! :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo nie od dzis ze tv trwam byla,jest i bedzie nieobiektywna.Trzeba byc malo rozgarnietym zeby uznac ze te ich wiadomosci sa obiektywne.Zawsze beda promowac Pis i zawsze beda widziec jakiegos ukrytego wroga.Z tego zyja.Wciskaja starszym ale jak tu widac nie tylko starszym ludziom ciemnote,ze jestesmy jakies kondominium itd.Im sa ostrzejsi tym maja wieksze datki.Takie wyrachowanie a ze dziela spoleczenstwo to maja to w d...

ps.jestem katolikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo nie od dzis ze tv trwam byla,jest i bedzie nieobiektywna.Trzeba byc malo rozgarnietym zeby uznac ze te ich wiadomosci sa obiektywne.Zawsze beda promowac Pis i zawsze beda widziec jakiegos ukrytego wroga.Z tego zyja.Wciskaja starszym ale jak tu widac nie tylko starszym ludziom ciemnote,ze jestesmy jakies kondominium itd.Im sa ostrzejsi tym maja wieksze datki.Takie wyrachowanie a ze dziela spoleczenstwo to maja to w d...

ps.jestem katolikiem.

 

Nie ma obiektywnego dziennikarstwa, to mit. Są tylko bardziej lub mniej wyrafinowane sposoby manipulacji służace tuszowaniu braku obiektywizmu. TV Trwam po prostu aż tak nie manipuluje ludźmi, mówią wprost, co uważają za słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem zwolennikiem tv trwam na ntc.Poprostu im sie to nalezy - jesli spelnili wymagania regulaminowe.A czy beda mieli kase na oplaty to inna sprawa.Ale pozniej powiedza ze jakas zakamuflowana opcja polityczna wywala ich z ntc.Zawsze sa wrogowie a oni sa cacy.

To mnie wkurza w tym wszystkim.

Jak ktos pisze ze tvn jest nieobiektywne to odpowiem tak:Poczekajmy jeszcze troche jak tv trwam rozwinie skrzydla,jak bedzie kampania wyborcza to zobaczymy obiektywizm ale zaczerpniety z czasow minionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...