Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu nie korzystałem z dekodera z kartą prepaid a teraz zadeklarowałem pakiet mini hd i wyskoczyła informacja przy tym pakiecie "Oczekuje na aktywację z dniem 01.02.2015" jak to maksymalnie przyspieszyć?

 

Aktywacja poszła, przelew zrobiony teraz czekam na zaksięgowanie wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Nie. zależy jak robiłeś przelew. Jeżeli standardowo to jutro dostaną kasę i zaksięgują. W momencie zaksięgowania puszczą sygnał na kartę. Osobiście jak opłacam to przelew 24 w ciągu tygodnia, bo nie wszystkie banki pracują w weekendy. W ciągu godziny mam odbiór. Jutro sprawdź w ICOK CP jak kasa jest to ponów sygnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy małą nowość w Ofercie prepaid

Dodano Pakiet HBO HD HBO GO Cena 35 PLN

 

screen z icok:

d4pwygy9rxx6_t.jpg

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-fi ... wnikow.pdf Najnowszy cennik z 18.01 2015

 

Będę 1 który opłacił i sprawdzę:):brawo:

Teraz czekam na vod katalog za 25zł:) i mamy full jak w abo ino drożej;]

 

Powinni jeszcze dodać pakiet Darmowy HD za 0 zł i Rodzinny HD za 29,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dopiero w trzecim aps-ie wymienili mi dekoder sd bez żadnych problemów na dekoder hd, poprzednie dwie próby zakonczyły się fiaskiem bo mowiono mi, że nie mogą wymienić chyba że podpisze z nimi umowę ale nie dałem się namówić i teraz juz zmiana mpeg2 na mpeg4 mi nie straszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie.

 

Czy w pakiecie "Sport HD" w wersji "pre-paid" jest dostępna "TVP Sport HD"???

 

Pytam, bo w spisie kanałów tego pakietu jest wymieniona "TVP Sport", ale bez oznaczenia czy to wersja HD czy SD, a mi oczywiście na HD zależy :D .

 

Z góry dzięki za info :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To mój pierwszy post na tym forum, więc jeśli coś napiszę nie tak, bardzo przepraszam i proszę o ewentualne przeniesienie postu na właściwą kategorię. Czy w ofercie prepaid Cyfrowego Polsatu dostępna jest opcja multiroom ? Jeśli tak, ile ona kosztuje ? Mam domek letniskowy, więc nie opłaca mi się brać Cyfrowego Polsatu z umową i abonamentem, ponieważ tam cały czas nie siedzę. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To mój pierwszy post na tym forum, więc jeśli coś napiszę nie tak, bardzo przepraszam i proszę o ewentualne przeniesienie postu na właściwą kategorię. Czy w ofercie prepaid Cyfrowego Polsatu dostępna jest opcja multiroom ? Jeśli tak, ile ona kosztuje ? Mam domek letniskowy, więc nie opłaca mi się brać Cyfrowego Polsatu z umową i abonamentem, ponieważ tam cały czas nie siedzę. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.

Multiroom CP działa tak, że to i tak by nie wypaliło.

Karta multiroomową trzeba co jakiś czas wkładać do głównego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...