Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za osoby tam pracują to nie mam pojęcia. Dzisiaj dzwoniłem to mi powiedziano, że właściciel umowy musi złożyć jakąś telefoniczną deklarację. OK, właściciel zadzwonił, coś tam konsultantka zaksięgowała, podała jakiś numer, jakieś potwierdzenie ma przyjść pocztą. Nie wiem po co im to, ale OK. Kazali włączyć na Polsat Sport News i czekać kilka minut. Minęło już 3h i kanały jak nie działały tak nie działają... Pierwszy i ostatni raz skorzystałem z ich ofert prepaid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też to jest niepojęte. Robię tak samo jak @Be89 i problemu nie ma.

to jeszcze dużo rzeczy nie wiesz - sporo ludzi ma jakieś problemy które wymagają kontaktu z infolinią albo brak uprawnień albo jakiś kanał nie działa.

 

I tak za każdym razem trzeba dzwonić? Myślałem, że oni automatycznie po dostaniu kasy włączają dany pakiet.

teoretycznie tak - a w praktyce to różnie bywa - jednak przeważnie jak wpłacisz określoną kwotę powinna zostać automatycznie rozliczona i nadany pakiet. Najgorzej jest w przypadku jak zmieniasz pakiet na inny, to musisz skontaktować się z nimi. Deklaracje na pakiety wymyślili prawdopodobnie dlatego żeby dodatkowo zarabiać na telefonach i utrudnić ludziom życie. Z drugiej strony przybyłoby bezrobotnych bo infolinia nie miałaby co robić :D. Wystarczyło dać ludziom możliwość wyboru pakietu przez ICOK w zależności od ilości środków na koncie i nie byłoby żadnych problemów - tak jest np. u naszych sąsiadów - platforma skylink. Po zalogowaniu ma się praktycznie dostęp do wszystkiego i w dowolnej chwili mając środki na koncie można włączyć dowolny wybrany pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie wiem co rozumiesz przez włączenie sygnału. Okres miesiąca zaczyna się liczyć od momentu kiedy wpłacone środki zostają przydzielone na wybrany pakiet bez wględu na to czy masz u siebie sygnał czy nie. Liczy się to od kiedy oni włączyli a co ty masz na swoim dekoderze to ich nie interesuje, możesz go mieć nawet wyłączony, bo to twoja sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...