Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem kiedyś ofertę pre-paid i miałem 6 miesięcy za darmo pakiet mini, po tym okresie był pakiet darmowy, trzeba było co pół roku zadzwonić i aktywować, później zamówiłem pakiet familijny za 44 zł po tym okresie dekoder był nieużywany, ostatnio chciałem się zalogować do icok i nie mogę założyłem konto od nowa po jednym dniu usunęli odpowiadają na maila że mogę skorzystać z oferty lojalnościowej, chciał bym dalej tam pakiet darmowy co zrobić?

PS. Dekoder ma duże szumy na wizji i to nie wina kabla tylko chyba dekodera, chyba nie da się z tym nic zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie to ten dekoder, a co zrobić żeby znowu włączyli pakiet darmowy? da radę to załatwić mailowo czy trzeba dzwonić do tych inteligęntych dzieci które odbierają telefony i nie wiedzą że polsat ma ofertę pre-paid albo mylą zmianę pakietu z nadaniem nowych uprawnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dostęp do nowego ICOK-a? Jak tak to sprawdź czy masz tam dostęp aktywacji pakietu Darmowy HD, jak nie to trzeba napisać pismo. Wiem, że takie coś załatwiał już kolega @Sławomir Pawłowski z forum oczywiście pozytywnie rozpatrzono. Musiałbyś się z nim skontaktować.

 

Poczytaj: viewtopic.php?f=7&t=27164&start=900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do nich maila z prośbo o aktywację pakietu darmowego, nie mogę zarejestrować się do nowego icok

Najprędzej nadanie uprawnień na pakiet Darmowy HD załatwisz dzwoniąc na infolinię. Ja tak uruchomiłem mojego Samsunga po skończonej umowie. W przeciagu klkunastu minut miałem nadane uprawnienia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wybrać sobie pakiet mini HD za 19,90 ale tą kartę chciał bym mieć w module cam do tv albo do fergusona ariva 252 jest taka możliwość czy tylko w tym dekoderzesd ona będzie działała co uniemożliwia mi oglądanie chyba 3 kanałów? nie ma jakiegoś sposobu na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy jest jeszcze możliwość posiadania prepaida w CP? Chciałbym nabyć odbiornik HD z kartą (nowy lub używany), a potem jako użytkownik aktywować go tylko w miesiącach, w których chciałbym oglądać kanały (wg cennika dla użtkowników). Kiedyś tak już miałem, ale dekoder zepsuł się i przełączyłem się na TNK HD, ale oferta programowa jest bardzo uboga dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...