Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na znanym portalu A**** dekoder CP - Samsung DSB-H370G. Sprzedający w ogłoszeniu napisał, że dekoder jak i karta nigdy nie była aktywowana i rejestrowana, a sprzęt nigdy nie był używany. Faktycznie dekoder okazał się nowy, nie używany. Problem pojawił się, kiedy chciałem zarejestrować kartę na ICOK - pokazuje się komunikat: niepoprawne dane. Zadzwoniłem na infolinie, okazało się, że dekoder zarejestrowany jest już na jakieś dane osobowe; na infolinii nazwali to - "zarejestrowanie anonimowe". Nie rozumiem tego, gdyż dekoder i pozostałe akcesoria były zapakowane fabrycznie i nigdy nie był włączany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kłopot z tym kanałem w konfiguracji z innymi modułami/kartami. U mnie np. decydujące jest położenie modułu w slocie. Moduł CP jest w pierwszym, moduł Cryptoworks w drugim (Manta HD 9000). MTV Unlimited ma jeszcze kodowanie CW? Nick JR ma też takie dołożone, stąd te problemy.

 

pomimo wyjęcia karty MTV Unlimited, kanał Nick jr nadal się koduje

jakie może być jeszcze rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam .

 

Mam do bardziej zagłębionych w temacie pytanie. Otóż posiadam po starej umowie Samsunga DSB-305 G i chciałbym go ponownie uruchomić. Oczywiście interesuje mnie jedynie oferta pre-paid. Jak wygląda sprawa z pakietyzacją, czy istnieją jakiekolwiek ograniczenia co do oglądanych pakietów? Czy mogę sobie zamówić coś więcej powyżej pakietu Mini HD. Słyszałem różne opinie, że na dekoderze SD nie da się uruchomić pakietów z kanałami HD, ale ogólnie rzecz biorąc kanały w pakietach są pomieszane. Część nadaje w standardzie SD część w HD i właściwie to zamawiając wyższe pakiety będę jedynie stratny ze względu na ograniczenia techniczne dekodera (brak HD). Ktoś zorientowany w temacie mógłby się wypowiedzieć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym dekoderze nie będziesz odbierał kanałów Hd ,ponieważ jest to dekoder sd ,ja na takim samym dekoderze pre-paid opłacam pakiet familijny hd,a odbieram tylko kanały sd,co do pakietów to obecnie obowiązuje następujący cennik

 

Pakiety podstawowe

Pakiet Mini HD: 19,90 zł

Pakiet Familijny HD: 44,90 zł

 

Pakiety dodatkowe do Familijnego HD

Pakiet Max HD: 20,00 zł

Pakiet Film HD: 20,00 zł

Pakiet Sport HD: 20,00 zł

Pakiet Cinemax HD: 15,00 zł

Pakiet HBO HD: 25,00 zł

Pakiet Rozrywka HD: 25,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z racji tego, że mecze el. LE będą w PS pomyślałem sobie, że mam przecież dekoder Samsung DSB S305G, więc mógłbym skorzystać z oferty prepaid. Wszystko OK, kolega @tetrachion ładnie wypisał ceny i pakiety, mnie z racji PS interesuje wyłącznie Mini, ale tu pojawia się problem. Gdzie i w jaki sposób mam za ten pakiet zapłacić? Pewnie dokonać przelewu, ale nie wiem co wpisać w tytule i na jakie konto. Pomoże ktoś? ;)

 

EDIT: Jeszcze coś, bo teraz zerknąłem na promocje i zauważyłem pakiet idealnie dla mnie - Rodzinny HD. Da radę skorzystać z tego pakietu na prepaid czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystkie dostępne pakiety w ofercie pre-paid można znaleźć w cenniku dla użytkowników:

http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/img/v4/imgRD/obrazki/rozne/cennik-dla-uzytkownikow-2013-05-29.pdf

 

Pewnie dokonać przelewu, ale nie wiem co wpisać w tytule i na jakie konto.

Na konto, które jest przypisane do wspomnianego przez Ciebie Samsunga. W tytule można podać nazwę pakietu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzwoniłem na tą infolinię z konsultantami, tylko tutaj - http://www.cyfrowypolsat.pl/strefa-abon ... telefon.cp. Widzę jednak, że bez pomocy konsultanta się nie obędzie, tylko tutaj pytanie - jakich dokładnie danych wymagają? Bo mam nadzieję, że nie numeru abonenta, bo tego nie mam, a umowa nie wiadomo gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...