Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dajcie się nabrać ! - Te wszystkie SMS-y są generowane automatycznie ,według prawa nie jest to umowa ani żadne zobowiązanie .Mój "mądry" znajomy zamówił mecz nie dość że nie miał dostępu do wykupionego meczu, to jeszcze się do nich dodzwonić nie mógł - Polsatowi chodzi tylko o to żeby kasę od naiwnych wyciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zamów mecz Czarnogóra-Polska na swój dekoder FTA, a dostaniesz pakiet kanałów na 30 dni."

To treść otrzymanego SMS-a. Niestety nie wiem o jaki "pakiet" chodziło oraz jakie są warunki tej "promocji".

Dawali pakiet Familijny HD na 30 dni. Cena więc dobra :).

 

Dodam, że w treści sms-a podali numer telefonu do ... działu windykacji CP :lol2::lol2::lol2: .

 

Nie skorzystałem z tej "okazji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie mam nic przeciwko temu. Mogę zamawiać taki mecz co miesiąc, a nawet bitwy na śnieżki w finlandii i podbijać im statystyki :) Tylko żeby ta platforma jeszcze działała to mógłbym się skusić. A tak to myślę że będzie tak samo jak z moim modułem CP na którym jakiś rok temu postanowiłem coś obejrzeć i do dzisiaj nie udało im się go zarejestrować na moje dane.

 

Więc za TAKĄ promocję (dziś płacisz, za rok może dostaniesz pakiet) to ja też dziękuję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli był to jego własnościowy dekoder to mógł. Druga sprawa kupując taki dekoder pierw trzeba sprawdzić czy nie jest zadłużony i czy jest możliwa do wykonania cesja.

 

Ja zawsze przed zakupem takiego dekodera ustalam ze sprzedającym czy jest możliwa do wykonania cesja inaczej nie biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wysłać to oświadczenie do Cyfrowego Polsatu oni na tej podstawie sporządzają porozumienie przeniesienia praw i obowiązków wynikających z kontraktu tzw. cesję w trzech egz., które musi podpisać dotychczasowy właściciel i nowy właściciel sprzętu. Podpisany jeden egz. tego porozumienia powinien być wysłany do Cyfrowego Polsatu i wtedy dekoder jest przepisany na nowego właściciela.

 

Całą procedurę opisałem: TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dekoder odkupiony i oswiadczenie poprzedniego wlasciciela i co teraz mam zrobic zeby w prepaidzie oplacac?

Zadzwoń na infolinię i sprawdź jaki jest numer konta do wpłat, jeżeli dekoder nie jest zadłużony to możesz nie czekając na cesję opłacić sobie pakiet który chcesz oglądać, najlepiej jakby poprzedni właściciel podał swoje dane ponieważ w przeciwnym wypadku na info nic nie załatwisz. Oczywiście cesję zrób ponieważ łatwiej będzie zarządzać pakietami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Posiadam moduł CP (Prepaid). Zastanawiam się nad przejściem na umowę. Dostałem dwie propozycje:

1. pakiet Familijny HD + opcja Sport HD + opcja Extra HD, umowa na 15 miesięcy w tym 3 miesiące za 39,90zł, pozostałe za 69,90zł (lub bez jednej z opcji za 59,90zł);

2. pakiet Mini HD, umowa na 12 miesięcy w tym 6 miesięcy za 9,90zł, pozostałe za 14,90zł.

 

W drugim przypadku nie wiem, czy po 6 miesiącach nie otwiera się furtka do przejścia na Darmowy HD, ale mniejsza z tym. Mam 2 pytania do znawców tematu:

1. Czy można coś więcej ugrać przy przejściu z Prepaid na umowę,

2. Czy warto czekać na świąteczne promocje, czy one w ogóle mają wpływ na oferty dla chcących przejść z Prepaid na abo.

 

Myślę sobie, że pewnie lepiej poczekać bo i idą Święta i połączenie C+ i N, ale może ktoś ma doświadczenia w temacie przejścia z Prepaid na abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy mogłby ktoś wyjaśnić polityke Cyfrowego Polsatu na karte?

Miesiąc temu zakupiłem dekoder z Cyfrowym Polsatem na karte (z pakietem Mini HD). Dziś chciałem zamówić wyższy pakiet (Famililyjny),czego oczywiście zrobić nie mogę,ponieważ przez 3 miesiące obowiązuje mnie promocyjne 3 miesiące na Mini HD?

Gdzie tu sens ???

Chcę zapłacić za wyższy pakiet a nie moge,bo taka "promocja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I co z tego, że pojawił się nowy cennik dla użytkowników ! Sam mam pre-paid i opłacam jak do tej pory pakiet Familijny + Relax Mix + Extra HD. Wczoraj wieczorem w związku ze zmianą pakietów chciałem zadeklarować przejście na prawie najwyższy pakiet Familijny MAX HD + Sport HD + Film HD .... i pomimo, że mam środki na koncie i okres nazwijmy to rozliczeniowy zaczyna się dla mnie 25 każdego m-ca Pan poinformował mnie, że się nie da !!! Dlatego, że przytoczony dokument "Cennik dla użytkowników" dot. tylko tych abonentów, którym skończyła się umowa. Moja przekonywanie, że nie ma racji (blisko 45 min.) nie przyniosły rezultatu. Nie wytrzymałem ... powiedziałem mu, że jest niedouczony... na to że on napewno wie co mówi .... jedyna propozycja to przejście na abonament a ja tak nie chcę !

Słuchajcie czy Was też takie coś spotkało ? Czy jest sens zadzwonić jeszcze raz i rozmawiać z bardziej rozgarniętym konsultantem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapłacony do 07.12 pakiet Familijny i pakiet HD za 72,90zł. Po dodaniu nowych programów "świecą " Polsat Foot i MTV Rock a paczka Viasat nie działa. Próbowałem sam przez swoje konto ponowić sygnał i nadal nic .Dzwonie około 10 miły Pan informuje że powinienem odbierać paczkę Viasat i ponawia sam moje uprawnienia do odbioru. Informuje mnie że teraz muszę zadeklarować pakiety po nowemu wg cennika dla użytkowników. OK myślę czekam i co nic. To jeszcze po raz drugi i trzeci sam ponawiam sygnał na kanale dla abonentów. Nadal NIC. Dzwonie jeszcze raz po południu na ICOK i przeżywam SZOK!!! Mało ze według już "mało: symptomatycznej Pani dowiaduję się że po pierwsze " nie należą" mi się Viasaty to jeszcze stwierdza że NIE MOGĘ przejść na nowa pakietyzacja chyba ze podpisze UMOWE bo bez mowy można tylko posiadają dekoder oryginalny Polsatu na co oczywiście zbulwersowało. Powiedziałem jej że żadnej umowy nie podpisze i nie chce ich dekodera do umowy bezterminowej mam swój dekoder na którym odbieram takie platformy jakie w danym czasie mnie interesuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...