Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku cesja trwała 3 miesiące :shock: Ale do rzeczy jak masz dostęp do ICOK to przez formularz kontaktowy włączysz i zmienisz dany pakiet także spokojnie :D

Należy w czasie trwania cesji opłacić dany pakiet usunąć ICOK z tamtymi danymi abonenta i założyć własne konto icok, możesz też skontaktować się z CP w tej sprawie wpłat.

A jak chcesz to zrobić? Prawa muszą przejść na nowego właściciela dopiero wtedy będziesz mógł założyć "własne" konto inaczej nie założysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko jest wpisane, a adres email i telefon kontaktowy wpisujesz swój także spokojnie jeżeli już to skontaktują się pod te właśnie dane co wpiszesz, sprawdzone osobiście bo jak wspomniałem 3 miesiące czekałem na przepisanie danych właściciela na mnie, a mimo wszystko korzystałem z usług CP bez jakichkolwiek problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 3 dni to wariant optymistyczny ;) ale załóżmy niech im tam będzie :) W moim przypadku było tak po ok. 2 tygodniach od wysłania pisma o cesje do CP aktualny właściciel otrzymał list z dokumentami 3 jednakowe umowy+koperta zwrotna na odesłanie podpisanych dokumentów do CP. I teraz jak masz możliwość osobiście spotkać się z aktualnym właścicielem to ok podpisujecie dokumenty jeden papier zostaje u dotychczasowego, drugi zabierasz ty, a trzeci leci w dołączonej kopercie do CP i wsio czekasz na przepisanie praw co w moim przypadku trwało dokładnie 2 miesiące (serio) od odebrania listu przez CP :shock: A jeżeli nie masz takiej możliwości to oczywiście czas się wydłuża bo aktualny właściciel musi wysłać do Ciebie dwie podpisane umowy, a ty dalej po podpisaniu wysyłasz jedną do CP i czekasz :D

Jak wspomniałem pomimo moich usilnych starań (telefony, maile itd.) cały proces od odebrania listu z podpisaną umową przez CP trwał 2 miesiące :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...