Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Komuś udało się przejść na nowe pakiety w pre-paid? W piątek toczyłem "batalię" z konsultantka (dobre 30 min). Po przyznaniu mi racji, o istnieniu nowej pakietyzacji dla użytkowników, Pani stwierdziła, że system informatyczny jeszcze nie został do nich przystosowany i nie może mi zmienić deklaracji. Mają się odezwać jak to będzie możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem info na partyline, że po zakończeniu okresu minimalnego, posiadając Darmowy HD, będę mógł opłacać pakiety prepaid z nowego cennika (http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/i ... 11-22-.pdf). Oczywiście nie chce mi się w to wierzyć bo info nie potwierdzone u innego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z nowymi pakietami poszaleli , nie mam zamiaru płacić za coś co teraz oglądam 67,80pln ( full bez hbo i cine max , w hd są 3 kanały tylko które się nie powtarzają ) a w nowej opcji 129,90 PLN , to oferta dla naiwnych i obdarciem klienta żywcem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 100% racji na chama chcą zmusić "pre-paidowców" do przejścia na abonament a późnej po 29 miesiącach można przejść na czas nie oznaczony 1 miesięcznym wypowiedzeniem. Tak powiedziano mi na ICOK. Aktualnie mam pakiet stary Familijny i pakiet kanałów HD razem 72,90 zł. Bez umowy dołożą mi Polsat Foot a Viasatów ni h...a !!!. "Jak Pan chce umowa albo dalej 72,90zł i kanały ze starego Familijnego. Na szczęście w skład pakietu HD za 30zł wchodzą wszystkie dotychczasowe kanały HD oprócz kanałów HBO i Cinemaxów . Żeby mieć te same kanały HD według nowych pakietów musiał bym bez umowy płacić nie 72,90zł a 44,90zł+ 60zł = 104,90 zł :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy poprzez stronę CP czy też w APS-ie nie można już kupić "Telewizji bez umów"? niedawno jeszcze na stronie można był kupić dekoder (chyba za 299,- lub 139,-) a teraz jak się wchodzi na stronę CP wychodzi, że jest to tylko opcja dla tych którym skończył się okres promocyjny czy coś mi umknęło czy to jakieś "nowe zasady gry"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W relacji z konferencji CP pojawiła się taka informacja: "Jedną z nowych promocji będzie Promocja 0 lojalki: umowa na czas nieokreślony, dekoder SD za 49 zł, dekoder HD za 222 zł, promocyjne ceny". Czy ktoś może wyjaśnić o co chodzi, albo gdzie to kupić? Albo to ze strony: " Zapytaj również o umowę na tak długo, jak chcesz! Znajdź APS". O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiety pre paid chyba już zostały doprecyzowane?

http://www.cyfrowypolsat.pl/CMS/media/i ... 11-22-.pdf

 

Otrzymałem również takie samo info z bok-u:

Uprzejmie informujmy, że cena Pakietu Familijnego HD bez stałego obowiązku abonamentowego wynosi 44,90 zł, natomiast centa Pakietu Max HD (usługa dostępna wraz z Pakietem Familijnym HD) wynosi 20 zł. W związku z tym łączna cena za Pakiet Familijny Max HD wynosi 64,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzowane są już od 22.11.12 tylko co z tego jak nie można ich zmienić na te co są w nowym cenniku dla użytkowników. Tak zagrali ze chcą wymusić na starych użytkownikach podpisanie umowy nie dając im możliwości do nowych kanałów a wtedy podpisz umowę to będziesz je miał ale ja podziękowałem jak umowa to z nową platformą a nie z nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że chociaż zrobię przelew na 1 miesiąc to nie odkodują mi tych kanałów? :/ skoro jest oficjalne info i ceny to nie mają wyjscia. Owszem też mi od razu proponowali umowę na 29 miesięcy :D ale krótko im odpisałem że pytam o pre-paid a nie jakieś umowy. :twisted: trochę mnie teraz zaskoczyleś, bo chciałem aktywować pakiet familijny max-HD :(

Ktoś korzysta z tego pakietu bez umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę potwierdzić że działają na pakiecie familijnym i tak będzie do 6 stycznia ale ten czas szybko minie i lipa jak nadal nie zmienią zasad dla użytkowników no niestety po 14 dzwoniłem i nie ma możliwości zamiany na nowe pakiety umowa lub dekoder hd za 222 zł na własność umowa o lojalki można wypowiedzieć po 1 miesiącu umowę i wtedy można opłacać na nowych pakietach reszta nie ma szans dekoder na własność to hd 6000.Tylko mnie nie interesuje ich dekoder mam samsunga i jestem zadowolony i nie chce go zmieniać mówiłem ze zapłace te 222zł ale niech tą umowe aktywują mi na niego nie ma możliwości chyba ze zwykła umowa 15 albo 29. to tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...