Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie szykują się jakieś zmiany w cenniku Prepaid? Dziwi mnie że CP stosuje taki "zniechęcający" cennik. Jeszcze kilka lat temu bym go rozumiał. Jest droższy po to by ludzie chętniej brali abonament. Ale teraz już rynek się nasycił i trzeba zdobywać tych którzy potrzebują tv sporadycznie. Ceny powinny być identyczne jak dla abonentów a dodatkowo powinna być możliwość wykupienia samych pakietów Sport HD czy Film HD. U ludzi po szafach i strychach zalega pewnie z kilkadziesiąt tysięcy tunerów i modułów. Na każdym z urzędu uruchomić Darmowy HD, taką przeciwwagę dla NTC. Jak już ktoś będzie miał taki tuner podłączony do tv to może skusi się na wykupienie od czasu do czasu jakiego pakietu Prepaid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie działają kanały Viasat w Pakiecie Familijnym? przecież miały być dla wszystkich.

Widy e nikt nie odpowiedział na to pytanie to ja odpowiem , działają ale dla nowych abonamentów

 

 

( info z @ od jednego z kolegów )

Szanowny Panie

 

Informujemy, że Umowa dotycząca modułu CAM o numerze xxxxxxxxxxxxxx umożliwia korzystanie z Pakietu Familijnego, Super Film, Extra HD, HBOHD oraz sVOD.

Jednocześnie wyjaśniamy, że kanały z grupy Polsat Viasat Nature, Polsat Viasat History oraz Polsat Viasat Explorer dostępne są od Pakietu MiniHD.

 

po 3 polsat dodał nowe tiery ( w pre-pad), które nie wiadomo do czego są ( jak ktoś mi wyskoczy z universal i sc-fi to jego tier jest 53CD zapewniam ) a nie nowe tiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam moduł CI (pre-paid) i podniosłem pakiet z Familijnego na Familijny HD, żeby odbierać Viasat. Po czwartym telefonie raczyli mi przesłać odpowiednie uprawnienia na kartę!!!. A teraz czytam, że Viasat jest już w niższych pakietach. Nie wiem czy to mi się opłaciło, ponieważ teraz co miesiąc muszę dzwonić, żeby ręcznie przesłali uprawnienia na kartę :). Przesyłanie uprawnień przez icok nic nie daje. Mam wrażenie, że w tym ich całym systemie panuje wielki chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. A ja chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość wzięcia oferty pre-paid w CP w opcji z nowym modułem CI+, bez dekodera dedykowanego CP?
Jest.

 

Rozumiem, że jest to odpowiedź na mój powyższy post (pierwszy od góry na tej stronie tematu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Jest to mój pierwszy post na tym Forum ale mam pytanie.

Na co dzień (od dłuższego czasu ;) ) pomieszkuję poza granicami naszego pieknego Kraju. W mieszkaniu które wynajmuje z kilkoma osobami mamy Cyfre plus i do niedawna był jeszcze Polsat. Cyfra jest kolegi który płaci co miesiąc solidny abonament i nie ma z nią problemu.

Polsat jest w tym mieszkaniu "od zawsze" :) na dekoderku jest przyklejona karteczka z numerem konta na które wpłacać trzeba kasę - wszystko śmigało do gdzieś listopada grudnia. Cyfra działa dalej a Polsat umarł choć zapłacilismy tyle co zwykle :(

Próbowaliśmy się dodzwonić na info linie ale miła Kobieta poprosiła o Pesel osoby na która jest dekoder i tu zonk ..... bo nikt nie wie na kogo on jest a przemiła Pani powiedziała ze jak tak to ona z z nami nie moze rozmawiać :( temat przysechł. Teraz przyjechałem na chwile do Polski i ... Polsat miał jednak ten plus że można tam było sobie popatrzęc na siatkóweczkę za którą nam tęskno - czy jest jakaś szansa zeby go tam jeszcze uruchomić, czy jak zapłacimy po nowemu (chyba coś 45 zł) to się karta odblokuje?? Czy wywalic to to na śmietnik? Poza numerem konta mamy jeszcze numer karty ale on nam nic nie mówi :):(

Pozdrawiam

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na pre-paid nie podpisujesz żadnej umowy. Dekoder jest zarejestrowany na twoje dane w Cyfrowym Polsacie. Masz swój numer konta i wpłacasz na nie pieniądze i deklarujesz wybór pakietu. Najbardziej opłaca się pakiet Mini HD ale w promocji tzw. DRH6. Wtedy kosztuje 9,90 zł. Tyle, że musisz podpisać umowę na 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

od paru dni szwankuje mi Nick jr., otóż po przełączeniu pojawia się napis "kanał zakodowany" lub gdy jest już obraz to na chwilę i koduje się. Jedynie tylko ten kanał mi nie działa prawidłowo. Co można zrobić aby kanał działał stabilnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kłopot z tym kanałem w konfiguracji z innymi modułami/kartami. U mnie np. decydujące jest położenie modułu w slocie. Moduł CP jest w pierwszym, moduł Cryptoworks w drugim (Manta HD 9000). MTV Unlimited ma jeszcze kodowanie CW? Nick JR ma też takie dołożone, stąd te problemy.

Myślę, że tu jest nasze źródło kłopotów:

https://satkurier.pl/news/85349/mtv-netw ... -0-8w.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...