Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem że to głupio zabrzmi a temat był już na pewno 1000 razy poruszany ale jak wygląda sprawa Polsatu Pre-paid, idzie się do punktu CP kupuje moduł CI Polsatu wpłaca u nich lub przelewem za dany pakiet i ogląda ?? Mam dekoder Technisat Digyboxx HD C+ a w nim Smart HD+ i chciałbym do tego jeszcze sobie dokupić kanały Polsatu bo interesuje mnie Polsat Sport i Polsat Sport Extra :) proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać procedura w przypadku CP jest znacznie bardzie skomplikowana niż w przypadku Smart czy TNK

Nawet niemal każdy dekoder po zakończonej umowie widnieje jako zarejestrowany w CP - dlatego mają tak dużo abonentów, przy czym część z nich płaci 0 zł/m-c

W zestawieniach które prezentuje CP są podani abonenci pakietu Mini HD i Pakietu Familijny HD. Ci którzy wg. Ciebie płacą 0 zł/m-c do którego pakietu są zaliczani i jakie programy odbierają za to 0 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odkurzyłem stary moduł z kartą CP, których nie używałem od 2010 r., odnowiłem uprawnienia i jestem bardzo mile zaskoczony, bo widzę, że mam darmowy dostęp do bilblioteki VOD CP. Darmowy - w sensie, że nie trzeba płacić stałej miesięcznej opłaty ani abonamentu, poza kosztem zakupu filmów oczywiście. W nc+ dostęp do VOD daje dopiero pakiet platinum :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dla mnie. Dekoder byłby używany poza PL przez osobę która umie go włączyć/wyłączyć/podłączyć. Aktualnie jest to Ferguson 6900 z kartą SmartHD+ ale są problemy z uprawnieniami. Zresztą zmiana parametrów jakiegoś z kanałów skutkuje koniecznością przywiezienia go do PL i ponownego ustawienia. Potrzebne są główne kanały - czyli to co w MiniHD. A takim Hd3000 to operator uaktualnia soft, listę kanałów i inne parametry. Osobiście nie pzepadam za sprzętem od operatora. Dlatego używam Technisatów. Pozdr. G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam w domu dwa dekodery SD CP (pozostałości po przedłużaniu umowy i wymianie sprzętu na nowy). Chciałbym na jednym z nich aktywować pakiet Mini hd w opcji prepaid. Czy mając dostęp do nowego ICOK, zdeklarowaniu wybranego pakietu i opłaty za pośrednictwem icok będę musiał coś jeszcze zrobić (zgłaszać coś tel)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...