Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Czy na pewno podpisując umowę z dekoderem na własność, później można będzie używać go na zasadzie pre-paidu ?

Taka sytuacja wystąpiła z dekoderem DVB-T (mobilnej tv naziemnej), ze po zakończeniu umowy nie da się już doładowywać na zasadzie pre-paidu kanałów płatnych, można podpisać tylko nową umowę terminową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. W czeluści mojej szafy znalazłem starego Echostara 717 bodajże. Sprawdzalem i jest jeszcze podpięty pod moje konto w icoku. Czy i jak zrobić z niego prepaid? Póki co figuruje tam tylko numer konta tego dekodera. I czy da rade wymienić go na egzemplarz HD xxxxx czy tez innego dekodera HD bez podpisywania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być problem, bo dekoder nie odbiera w DVB-S2 ale możesz spróbować zrobić tak: opłać 19,99 zł i uruchom za pomocą ICOK na 1 miesiąc pakiet Mini HD, następnie dekoder pod "pachę" i do APS-u.

Ciekawe tylko czy system przepuści nadanie pakietu Mini HD na dekoder DVB-S.... Ale jak nie najwyżej zażądasz zwrotu gotówki.

Przespaliście trochę Królu Julianie a poddani nie powiedzieli, że była bezpłatna wymiana dekoderów SD na HD?

:roll:

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To mój pierwszy post na tym forum, więc jeśli coś napiszę nie tak, bardzo przepraszam i proszę o ewentualne przeniesienie postu na właściwą kategorię. Czy w ofercie prepaid Cyfrowego Polsatu dostępna jest opcja multiroom ? Jeśli tak, ile ona kosztuje ? Mam domek letniskowy, więc nie opłaca mi się brać Cyfrowego Polsatu z umową i abonamentem, ponieważ tam cały czas nie siedzę. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.

O oficjalnym zapomnij ,a nie oficjalnym to zapraszam do google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy w pre-paidzie obowiązuje okres rozliczeniowy? Plan mam na Euro2016 taki, że wykupię sobie pakiet Familijny HD oraz opcję Sport HD na 1 miesiąc i pewnie będę miał dostęp do wszystkich transmisji. Płacąc np. dziś będę miał dostęp od momentu wpłynięcia środków czy dopiero od początku okresu rozliczeniowego przypisanego do karty? Jeśli tak, to trzeba będzie opłacić 2 pełne okresy by móc wszystko obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie.Teoretycznie masz tak ze jest jakiś tam okres rozliczeniowy aczkolwiek w prepaid wpłacisz np. 4-5 marca i jeśli środki zostaną zaksięgowane tego samego dnia i system się nie wysypie to nadadzą ci uprawnienia.Jak kasy nie rozliczy i nie nada uprawnień to telefon i od ręki aktywują do 4-5.04;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiem , tylko akurat film który chce obejrzeć pojawił się na kanale którego nie mam w pakiecie.Dziś się okaże czy puszczą uprawnienia w tym okresie rozliczeniowym. Na infolini potwierdzili że tak z kolei przez maila napisali że dopiero od nowego okresu rozliczeniowego. I komu tu wierzyć:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...