Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ICOK jest dla wszystkich a nie tylko prepaid, jeśli usług nie da się zmienić to jest tak u wszystkich, także w abonamencie kaspian0007 tak dla jasności !

 

Na marginesie pisz w języku polskim bo nie da się tego co piszesz czytać  :evil: 

Edytowane przez irek6311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość poziom

Każdemu zgasły.

 

Kanały zgasły przed północą, jeden dzień później niż http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktualnosci/eleven-i-eleven-sports-otwarte-okna.cp - ze względy na wyścig f1, aby abonenci nie płakali i nie zapychali infolinii w dzień wolny.

Edytowane przez Mr. Orbita
Nie obrażamy, wystarcza wyjaśnić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam CAM własnościowy i umowę na wypowiedzeniu. Miałem przejść na prepaid ale jak czytam ten wątek to jestem pełen niepokoju. Do końca umowy jest jeszcze nieco ponad pół roku, mam nadzieję, że nie odwalą jakiegoś strasznego babola.

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy, że masz małą spółdzielnię, ale przestań już marudzić o tym prepaidze.

Poczytaj sobie raport kwartalny CP. Prepaidowców jest mniej niż jeden procent. W ostatnim kwartale ich liczba spadła o połowę. W ostatnim roku ich liczba spadła o połowę. Zauważ też zbieżność pomiędzy nagłym spadkiem prepaidu a wzrostem multiroomu. Nic dziwnego, że Polsat ich olewa.

Niby jesteś modem na innym forum, a nic nie kumasz. Prepaid skończył się w momencie przejścia na DVB-S2. Po prostu wycięli wszystkie sagemy, echostary i co tam jeszcze było w dvb-s, z którymi samemu można było zrobić co trzeba.

 

Na dzień dzisiejszy po prostu taniej wychodzi wziąć full pakiet i do tego trzy dekodery MR, wypatroszyć je, niż bawić się w włącz/wyłącz/blokuj. Ot, taka mała tajemnica poliszynela.

 

Edit:

Zmiana tego co pogrubione, źle zerknąłem w tabelki.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pokazac przelewy z 6miesięcy po 144,90?? nie kazdy kombinuje.( mam moduł CI+ jeśli to coś ci mowi..)Mi chodzi tylko o prawo do używania tego za co płacę i chce płacić.Tak samo przejsć z prepaid na umowę i odwrotnie!! a na dziś UOOK powinien się zajac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo i tak myślałem, że będąc abonentem NC+ obejrzę  na module ME. Jak weszła akcja wymiany dekoderów, wymieniłem dekoder na moduł. Co miesiąc płacę te 19,90 pln za pakiet mini i to głównie dla Viasatów. Jasne, że można taniej ale mi odpowiada ta niezależność. Dziwi mnie ta blokada. Nic ich to nie kosztuje. Wprowadzenie tego w system, to pryszcz po prostu. Mimo wszystko pieniądze uciekają a ME, to jedynie 1 miesiąc. Polsat zawsze miał problemy ze zrozumieniem. Nie zapomnę jak wchodziły kanały HD.

Dla nowych umów były, dla aktualnych abonentów nie. Śmiech na sali był, nawet za pieniądze nie dało rady. Wtedy potracili klientów takich jak ja. Od tamtej pory, skutecznie zarabiała Cyfra. Sposób dedukcji dalej pozostał ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...