Skocz do zawartości

Polsat Box - Pre-paid


wojtekk99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Wcześniejsza jego wypowiedź.

 

 

Mam CAM własnościowy i umowę na wypowiedzeniu. Miałem przejść na prepaid ale jak czytam ten wątek to jestem pełen niepokoju. Do końca umowy jest jeszcze nieco ponad pół roku, mam nadzieję, że nie odwalą jakiegoś strasznego babola.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przez reklamację możesz zmienić pakiet , tak było w moim przypadku :) . W sumie mam pytanko  mam zadeklarowane pakiety ale zamierzam  w kolejnym cyklu rozliczeniowym nie korzystać czy w tym przypadku muszę dzwonić i wyłączyć deklarację ?  czy też wystarczy że nie opłacę po prostu i np: za 2 miechy sobie wpłacę zadeklarowaną kwotę i pakiety się normalnie uaktywnią wtedy zgodnie z kolejnym cyklem ? Jak to wygląda orientuję się ktoś bo obawiam się że jak teraz wyłączę deklarację na pakiety to znowu będę musiał składać reklamację bo na infolinii będzie wszystko zblokowane.  Mam jeszcze wolne środki na koncie 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamówiłem Euro na własnościowym dekoderze w prepaidzie bez żadnych nadanych pakietów. Zamówienie ok 19:00 z wolnych środków, uprawnienia spadły jakies 10 minut temu (ok 21:30). Znaczy się - można brać.

 

Dodatkowo mam CPGO EURO 2016 w ICOK w pakietach online. Ktoś wie, co to daje?

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, tak mnie zaskoczylo ze zglupialem... przez to glupie gadanie, dobrze ze zapisalem sobie imie i nazwisko tej Pani, nastepnym razem jak mnie z nia polacza od razu przerywam polaczenie. Thx za info.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze widzę, z pakietu Familijnego HD wypada CBS Drama. Zakładam, że po prostu staje się niegwarantowana, bo chyba cały czas nadaje.

Dziś wynegocjowałem nową umowę,ale cały czas się wahałem czy się z tego nie wycofać i właśnie Twoje info mnie przekonało,sprawdziłem w spisie kanałów na nowej umowie i też go nie ma :!: czyli kanał w najbliższym czasie może wylecieć z oferty CP jutro dzwonię że rezygnuję,po co mają kuriera wysyłać,poczekam do jesieni (a może CBS Drama wyleci wcześniej  :?:  )bo w sumie umowa  obecna jest do marca i teraz po raz pierwszy żadnej rewelacji nie wytargowałem 15/0,poza tym że oba dekodery (Evobox i HD 2000) były by bez czynszu

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zależało to od APS;) w sumie to nie przekręt tylko normalna umowa którą po 1 dniu rozwiązujemy a po 30 mamy fta.

Jeśli być precyzyjnym , to po 60 dniach jest Pre-Paid. Okres wypowiedzenia, to jeden pełny cykl rozliczeniowy.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...