Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

@matik. Rozumiem twoje żale. Sam bym chciał cały materiał obejrzeć na PN. A pomyślałeś może że akurat nie było wolnych reporterów/kamer we Warszawie bo robili np jakiś materiał w Krakowie? Lub materiał ze zbiórki pieniędzy na Powązkach? Dotarcie na lotnisko też troche czasu zajmuje tym bardziej we Warszawie i w godzinach szczytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin81, zdaje się że nie zrozumiales tego co napisałem. Kanały polsatu same w sobie są beznadziejne i ją nie chciałbym oglądać tego wydarzenia w PN. Są w Polsce o wiele lepsze stacje informacyjne. Zauwaz, że inne stacje jakoś od razu wysłały tam swoich reporterów i kamery, a tvn24 nawet swój helikopter. A tak poza tym to w Warszawie droga na lotnisko jest bardzo łatwa do przejechania, a dziś nie ma godzin szczytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co was interesuje lądujący samolot? Wylądował, to wylądował. Miał awarię, w PN o tym poinformowali i nie ma się czym emocjonować. Gdyby pokazali moment lądowania po minucie, to by się ktoś czepił, że nie pokazali kamery ze środka (emocji pasażerów). Nie macie nic innego do roboty? Akurat ze stacji informacyjnych to najlepiej mi się ogląda Polsat News, później TVP Info, a najgorzej TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

To nas interesuje lądujący samolot, że niewysunięcie podwozia może spowodować katastrofalne skutki. I tylko dzięki doświadczeniu załogi, a głównie pilotów nie stała się tragedia. Wystarczyłoby, że pilot usiadłby nierówno na pasie i samolot znalazłby się na trawie, a to byłoby o wiele niebezpieczniejsze. Polsat News najsłabiej informował o tym, co się działo na Okęciu po lądowaniu, nie pokazał jak wygląda samolot. Taka jest smutna prawda i Twoja sympatia do tej stacji tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym tu informować? Gdyby samolot się rozbił, to wtedy informacje o tym, jak do tego doszło, ile jest ofiar byłyby istotne, ale jeśli ostatecznie nic się nie stało, to starczyło poinformować, że wylądowali bezpiecznie. Smutna prawda to jest taka, że pozostałe stacje informacyjne wykorzystały awarię samolotu do podbicia sobie oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to plus tej stacji. Bokiem mi wyłazi ten samolot. W pozostałych kanałach info, we wszystkich wiadomościach wieczornych ciągle tylko samolot. Przecież nic się nie stało. No i to nie jest jakiś wyjątkowy pilot, tylko piloci ogólnie są przygotowani do lądowania bez wysuniętego podwozia, czy bez silników. Zasadniczo więc pilot zrobił to co miał zrobić, a jakby się nie udało to byśmy mówili o błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda stacja informacyjna ma swoje centrum zainteresowania więc jak widać Polsat News nie był zainteresowany do końca zaistniałą sytuacją na lotnisku i po prostu nie pokazywali tego tak często jak choćby TVN24. Polsat News skupia swoją uwagę na innych wydarzeniach i dzisiejsza sytuacja zeszła można powiedzieć na drugi plan :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wytłumaczyłem w dalszej części, nie doczytałeś? Jakby sobie nie poradził to by był błąd pilota. Jego obowiązkiem jest bezpieczne posadzenie takiej maszyny na płycie lotniska i jest przeszkolony do robienia tego także w sytuacjach krytycznych. Przecież takimi maszynami latają tylko najlepiej wyszkoleni i doświadczeni piloci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda stacja informacyjna ma swoje centrum zainteresowania więc jak widać Polsat News nie był zainteresowany do końca zaistniałą sytuacją na lotnisku i po prostu nie pokazywali tego tak często jak choćby TVN24. Polsat News skupia swoją uwagę na innych wydarzeniach i dzisiejsza sytuacja zeszła można powiedzieć na drugi plan :smile:

 

Bo Polsat News po prostu nie ekscytuje się jednym wydarzeniem (choć, co prawda dramatycznym, a pilot rzeczywiście bardzo dobry) przez cały wieczór (i kilka następnych dni), ale zajmuje się przekazywaniem jak najlepiej tego, co aktualnie dzieje się w Polsce i na świecie. A w Polsce i na świecie nie odbywało się jedynie lądowanie tego samolotu, ale też wiele innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News np. pokazywał pokazy lotnicze w Radomiu i miał najlepsze zdjęcia z wypadku pilota Szufy,z których korzystały Wiadomości TVP. Więc różnie to bywa. Mnie akurat cieszy,że nie epatowali tym zdarzeniem jak konkurencja dla których największą tragedią jest to,że nie rozmawiały jeszcze z tym pilotem. Zwykły egoizm i myślenie o podbiciu oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Peter Parker

Brawo Polsat News, dziś ten kanał przeszedł sam siebie. Trzeba być niesamowitym debi.lem, żeby puścić na antenę materiał z kilku chwil po próbie samobójczej prokuratora płka Mikołaja Przybyła, który leży we krwi nie dając znaku życia. Zero myślenia, zero jakiegokolwiek dobrego smaku. Naprawdę nie wiem jeszcze jak to nazwać. Mam nadzieję, że Polsat News otrzyma niemałą karę, ponieważ zniżył się do naprawdę poziomu mułu, dna, wodorostów i najgorszego ścierwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Polsat News otrzyma niemałą karę, ponieważ zniżył się do naprawdę poziomu mułu, dna, wodorostów i najgorszego ścierwa.

 

Mam nadzieję że tak się stanie,a Polsat News podejmuje decyzję o puszczeniu materiału ,po to aby poprawić sobie słupki oglądalności.Nieraz jest parodią to co ta stacja wyprawia, ale mam nadzieję że to nie skończy się na karach pieniężnych ,ale również pewne osoby pożegnają się ze stanowiskami.Takie reczy tylko na słonecznej platformie masakra !!!Świadczy to tylko o poziomie ich zawodu czyli dziennikarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...