Skocz do zawartości

Patio TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację. No ale kanał trzeba wyszukać samemu, czego wiele abonentów CP, którzy nie interesują się TV Sat nie potrafi. A jeśli mieliby 'gotowca' to może ten kanał do kogoś by trafił...

A co do konkurencji: Byłaby to marna konkurencja, no ale zawsze coś. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Patio TV wyemitował dzisiaj (chyba swój pierwszy) normalny blok reklamowy. Przynajmniej puścili ze dwie reklamy, ale nie wiem jaka była ta przedostatnia, bo załapałem się na sam koniec, po niej wyemitowali jeszcze spot promujący Cyfrową Vectrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na skraju upadku więc już dawno powinni emitować telezakupy i nawet SMS-y. Kończą emisję o 23:00 a przecież w nocy mogliby nadawać różne badziewia i zarabiać na nich. Lepsze te badziewia niż plansza. Z resztą już o tym pisałem w postach z 29 i 31 października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Z ostatniej chwili .....

 

Sygnał Patio TV został przywrócony ale to nie oznacza że trudności telewizji się skończyły. Czekamy wciąż na konkretne decyzje co dalej. Jeżeli chodzi o program FreeYourMind to czas antenowy tego programu będzie wypełniony relacjami z klubów oraz odcinkami powtórkowymi. Emisja bez zmian piątek, sobota 21.00 - 23.00 oraz poniedziałek i środa godzina 22.00 do 23.00.

 

Z poważaniem

 

Producenci

DjAp & Dj Tektronic

Źródło :arrow:www.fym.pl

 

Oświadczenie producenta FYM zostało wydane już kilka dobrych dni temu, ale w tej sprawie chyba nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na satkurier.pl przeczytałem, że trwają prace nad sformatowaniem stacji i nad strategią marketingową. Lepiej późno niż wcale bo do tej pory stacja jest słabo sformatowana i nie wiadomo czy to kanał muzyczny, młodzieżowy i po co w ogóle istnieje. Strategii marketingowej nie ma żadnej. Jedno i drugie sprowadziło kanał na dno. Zaczynają robić to co powinni zrobić na długo przed startem kanału. Dowodzi to tylko, że Patio TV było w rękach amatorów, którzy zrobili sobie zabawkę i nie wiedzieli jak się z nią obchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Patio jest ok ale brak tej stacji jakiejś klarownej i stałej koncepcji na swoją ramówkę.

Ogólnie mam wrażenie, że włączamy Patio i dostajemy taką papkę nie wiadomo czego.

 

Oglądamy to bo oglądamy ale nie ma w tym zero logiki. Powinni zatrudnić paru specy

od ramówek telewizyjnych. Usiąść poukładać całość w jakiś sensowny plan i tyle.

 

06:00 Muzyka. Coś dla wstającej do szkoły młodzieży.

06:30 Moda. Coś na pobudkę dla matek.

07:00 Pobudka z Patio: Goście, Gotowanie, Pogoda, Przegląd prasy. Coś jak Dzień Dobry TVN.

08:00 Bajki. Akurat by matki rano miały nieco spokoju przy robieniu śniadania dla rodziny.

09:20 Strefa Komedii. (pow z poprzedniego dnia).

10:00 Wiadomości. Coś dla starszych.

10:20 Teleturniej. Rozrywka na pobudkę.

11:00 Serial - jakiś taki konkretny dla starszych.

11:45 Muzyka. - Coś by pooglądać inne kanały.

12:00 Dokument. - Cokolwiek w ramach edukacji.

12:40 Podróże. - Coś co przyciągnie każdego.

13:00 Film. - Ktoś sobie coś obejrzy.

14:00 Kuchnia. Jakieś gotowanie z Kuroniem albo po restauracjach.

14:30 Bizneserwis (pow z poprzedniego dnia).

15:10 Zwierzęta. Coś przyrodniczego w wymiarze edukacyjnym. Przyciąga starszych i młodzież.

16:00 TechTV. Coś dla młodszych i zapaleńców.

16:40 Strefa Komedii. Coś dla każdego.

17:20 High Score. Coś dla młodszych.

18:00 Strefa Familijna. Coś dla każdego.

18:40 Moda Zdrowie i Uroda. Coś dla kobiet.

19:20 Teleturniej. Coś dla każdego. Zostawiamy starsze osoby przed kanałem Patio.

20:00 Wiadomości. Tu dla starszych.

20:20 Bizneserwis. Starsi sobie coś posłuchają.

21:00 Strefa Moto. Dla facetów bo to ich pora haha!

21:30 Osobowość TV. Dla każdego.

22:00 Wyginanie na ekranie. Głównie dla facetów.

22:30 Film. Nudnawe oglądanie tv.

23:30 Muzyka. Muzyka albo erotyka haaha!

00:00 Koniec.

 

 

I jak ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patio TV kanałem informacyjnym?

 

Kanał dla młodzieży Patio TV zamierza zmienić swój profil na informacyjny. Józef Jędruch, prezes Patio TV, powiedział, że stacja chce wykorzystać swój zasięg i skupić się na newsach. Wkrótce Patio TV zwróci się do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o zmianę koncesji. Grupą docelową informacyjnego kanału mają być osoby w wieku 18 - 30 lat.

:arrow:https://satkurier.pl/news/51475/patio-tv-kanalem-informacyjnym.html

 

No no, kolejny kanał informacyjny na polskim rynku :o Jeśli KRRiT zmieni im koncesję, to i tak raczej nie będzie to konkurent dla TVN24, Polsat News, czy też TVP Info, ale już dla takiej Superstacji czemu nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...