Skocz do zawartości

Patio TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi by się taki profil podobał. Zarówno Superstacja, jak i E!Entertaiment moim zdaniem są kanałami na średnim poziomie, a Teleexpres jest ciekawym programem, więc połączenie tych trzech profili dałoby średnio-ciekawy kanał, czyli lepszy od dawnego Patio TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Patio TV poważnie ryzykuje zmieniając profil na informacyjny. Przy tak dużej konkurencji i braku doświadczenia mają niewielką szansę na utrzymanie kanału, która w przypadku kodowania będzie coraz mniejsza. Już lepszym rozwiązaniem byłoby przekształcenie go w polską wersję E! lub Game Network.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Patio TV poważnie ryzykuje zmieniając profil na informacyjny. Przy tak dużej konkurencji i braku doświadczenia mają niewielką szansę na utrzymanie kanału

A Superstacja? Choć chyba nieco przesadzam porównując stację kabaretową do informacyjnej. Z doświadczonych to tylko chyba Paradowska, Kawska i Dziak. Jakoś sobie radzą.

Patio TV, jako stacja informacyjna dla młodych, da sobie doskonale radę. Serwis imprezowy, kulturalny, filmowy... Do tego programy publicystyczne dla młodzieży. Elementy informacyjne to także reportaże i krótkie filmy. O życiu, o problemach ludzkich, o zainteresowaniach, działaniach. W ten sposób Patio TV pozwoli zaistnieć amatorom.

Jestem za i będę trzymał kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie FTA, to również jestem za. Rynek polskich kanałów informacyjnych FTA jest ubogi, jeżeli uznamy, ze on w ogóle istnieje. Poczekajmy do kwietnia, bo najważniejsze jest, jak go wykonają, gdyż to może działać odpychająco lub przyciągająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie stacja ma szanse na oglądalność jezeli w\ogole wystartuje ponownie. Jeżeli byłyby programy o filmach, muzyce i książkach oraz wszelakiej rozrywce intelektualnej podane w nowoczesnej formie to nie widze przeszkód aby stacja mogła nie miec ogladalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Uprzejmie informujemy, że z przyczyn zależnych od nadawcy nastąpiła przerwa techniczna w nadawaniu programu Patio TV do końca marca.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Zarząd Fabryki Mediów Sp. z o.o.

 

Jutro 1 kwietnia, więc powinien ruszyć już Patio TV (jeśli w ogóle ma wrócić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...