Skocz do zawartości

Patio TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Start przewidziany za rok, więc należy czekać. Może być różnie, albo wystartują, albo nie :P Różnie już w historii bywało. Więcej info zapewne będzie za kilka (kilkanaście) miesięcy.

Temacik chyba pójdzie do zamknięcia... jak na razie nie widzę większego sensu dumania nad przyszłością tego kanału (ale temat na razie zostawiam otwarty).

 

Aha, nie, nie wiadomo do jakiej platformy dołączy :P (to tak odnośnie dzisiejszego szału na Forum ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero za rok? :shock: To już pewnie zapomną :lol:

 

Większość zapowiedzi nowych kanałów się nie sprawdza. I tutaj pozostanę pesymistą i napiszę, że pewnie nie wystartuje.

 

Wreszcie muszę wypisać sobie zapowiedzi wszystkich nowych kanałów w Polsce z ostatnich dwóch lat i sprawdzić, co która zapowiedź się sprawdziła. Może będzie łatwiej cuś wywróżyć na przyszłość :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Start nowego, polskiego kanału telewizyjnego Patio TV z satelity Eutelsatu (Hot Bird?) zaplanowany jest na wrzesień 2008. Pierwsze produkcje już są rejestrowane są w studiach telewizyjnych w Łodzi. Fabryka Mediów z Łodzi otrzymała koncesję od KRRiT w dniu 2 października 2007r. Patio TV ma nadawać program o charakterze poradnikowo-edukacyjnym.

zrodlo: satkurier.pl

Kolejne zapowiedzi ... 8)

Są one jednak bardzo odlegle ... :roll:

:arrow:http://www.fabryka-mediow.pl/

Strona nie wiele więcej mówi na ten temat ...

Sam osobiście nie wróżę wielkiej przyszłości temu projektowi, nawet jeśli wystartuje sadze ze zakończy sie ten projekt fiaskiem ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

logopatiotvvz8.png

To jest chyba już końcowa wersja loga Patio TV ,które na ekranie zobaczymy prawdopodobnie we wrześniu.

Aktywna jest już strona internetowa kanału http://patiotv.pl/ :smile:

Coś mi się wydaje ,że z tego projektu może wyjść bardzo ciekawy kanał ,a takich w Polsce mamy bardzo (lub wcale) mało.

Trwają również castingi na prezenterów stacji http://www.osobowosctv.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Patio TV od września

6 września 2008 roku z emisją testową ruszy nowy polski kanał tematyczny skierowany do młodych ludzi, Patio TV. Swoją regularną emisję rozpocznie pod koniec września. Kanał znajdzie się w ofertach sieci kablowych i platform satelitarnych. Obecnie prowadzone są rozmowy z operatorami.

 

Patio TV tworzony jest przez spółkę Fabryka Mediów. W ramówce mają pojawić się następujące programy:

 

Do dzieła - cykl prowadzony przez Tomasza Słodkiego prezentujący ciekawe inicjatywy młodych ludzi;

Dzieci sieci - program interaktywny;

Dziwne, ale prawdziwe - opowieści o polskiej rzeczywistości, poprowadzi go Paulina Drażba

T-shirt TV - debata z udziałem młodzieży

Sobota w... - magazyn turystyczny

On/off - program muzyczny Artura Gadowskiego

 

Żródło: Satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trzeba mieć nadzieję, że nie przełożą startu tego nowego kanału i zostanie on na dłużej na satelicie jak np. ,,Superstacja", a nie zniknie bardzo szybko jak ,,Promocja". Niech nikt nie wpadnie również na pomysł zakodowania ,,Patio TV". Myślę, że zanosi się na całkiem wartościowy polski kanał FTA, których zresztą jest jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ponieważ mam trochę pojęcia w temacie, odpowiem na pytania.

 

Ta strona jakoś nie napawa mnie optymizmem co do rychłego startu kanału: http://patiotv.pl/7100.php :roll:

 

Strona czy też ten dział? Co do działu ''SMS'', który zaprezentowałeś zostanie on prawdopodobnie usunięty, albo zaktualizowany w dzień startu kanału, czyli 20 września. Zaplanowane już są programy, które czekają na emisję a już w grudniu finał programu ''Osobowość TV'' gdzie poznamy prezentera stacji Patio TV. Od września do listopada będą pokazywane relacje z castingów, a nową twarz stacji wybiorą i widzowie i jury. To tak na temat tego programu, a prologi innych pozycji są umieszczone na stronie internetowej stacji już dawno, więc przed ocenianiem kanału, czy będzie wartościowy czy nie powinniście obejrzeć chociaż materiały dotyczące programów. Moim zdaniem kanał będzie jak najbardziej wartościowy. Nie będzie to coś w stylu iTV.

 

Wczoraj wysłałem e-maila do działu Patio TV z zapytaniem o parametry techniczne odbioru ich stacji jednak do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnej odpowiedzi.

 

Na odpowiedzi trzeba czekać, ponieważ te wysyłane są w dni robocze, a nie w weekendy. :) Trzeba poczekać parę dni, bo pytań jest z tego co wiem - sporo.

 

Ta strona w ogóle nie wygląda za ciekawie. Nie spodziewam się rychłego startu tego kanału.

 

Ogólny, pewny start kanału - 20 września, co jest zaplanowane od dawna. Data jak najbardziej prawdziwa, kanał wystartuje właśnie w tym terminie. Cierpliwości. :roll: A strona jest na razie testowa więc nie wiem czego spodziewaliście się przed startem. Sporo zmieni się także w trakcie pierwszych dni, a strona będzie stale aktualizowana.

 

Witam! nie przejmujcie się Panowie oni mają po prostu wakacje :woot:

 

Oj, mylisz się. :) Stacja szykuje się do startu. :) Radzę poczytać kilkanaście artykułów na temat tego kanału, a potem się wypowiadać. Polecam Google. ;) Wpisz Patio TV a dowiesz się więcej. :]:)

 

Napisali o 20 września to powinni dotrzymać danego słowa.

 

I tak - z tego co wiem - będzie. :) Dodam jeszcze od siebie - jeżeli start zostałby przełożony, to na pewno nie oznaczałoby, że kanał nie wystartuje - buduje się jeszcze trzecie studio do innych pozycji programowych. Więc jeżeli takie coś by się wydarzyło, nie oznaczałoby wypalenia się kanału. :) Wręcz przeciwnie. Ale przełożenie daty jest bardzo mało prawdopodobne. :)

 

Optymizmu życzę. :)

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...