Skocz do zawartości

Patio TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie Patio TV nie jest złą telewizją. Pomysł na utworzenie inteligentnego kanału dla młodzieży jest świetny. Tylko sprawa jest następująca - Patio TV przyjmuje osoby z małym doświadczeniem mediach, większość z nich dopiero zaczyna swoją pracę w tym zawodzie,co było napisane napisane przez Karola. Ale tu nie chodzi o samych dziennikarzy i prezenterów, ale także o ekipę realizacyjną. Widać, że ktoś ostatnio uderzył w stół i zadbał o materiały. Owszem - niektóre nie są szczytem profesjonalizmu, ale to zależy też kto się nimi zajmuje. Sam program, prezenterzy, pomysły są bardzo dobre. Także myślę, że sam kanał da szansę młodym, którzy szukają swojego miejsca w mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda jeszcze, że emitują zbyt dużo wypełniaczy w postaci teledysków. Czasami jest to 2-3 pasma muzyczne (pod różnymi nazwami) pod rząd. W weekend przełączając na Patio TV zauważyłem jakiś stary, polski film. Nie pamiętam godziny, ale chodziło chyba o pasmo "DKF - Seans filmowy". Szkoda, że inwestują w starsze produkcje - na te jest miejsce już w Kino Polska, Ale kino i antenach TVP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na EPG zarówno platform cyfrowych jak i sieci kablowych w ogóle bym nie liczył i nigdy się nim nie sugerował. Ostatnio z jednego dowiedziałem się, że ITV emituje "Moje Logo News", które w rzeczywistości po raz ostatni zostało wyemitowane przed wakacjami ub. r. No ale cóż. Co do Patio TV, to zauważyłem, że mimo, iż podają północ jako porę zakończenia programu, to po tej godzinie czasem emitowane są różne programy oraz reportaże... No i oczywiście chyba po północy lecą jeszcze te śmiesznie wykonane występy dj'a w bluebox :D Coś takiego pamiętam, że kiedyś właśnie leciało w iTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też , bo przecież np. Polonia 1 czy Tele5 też nadają powtórki tego samego po kilkadziesiąt razy i jakoś się jeszcze trzymają , a nawet więcej - ani myślą o upadłości :lol: . A powtarzanie jednego filmu 7 razy to jeszcze nie powód do bankructwa/wyłączenia :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórki filmów nie są spowodowane brakiem środków finansowych. O czym chyba pisałem, nieprawdaż?

 

Patio TV a właściwie ich właściciele mają duży budżet, także o środki finansowe bym się nie martwił. A tym bardziej nie podniecałbym się upadkiem, który jest wykluczony. :D Bloki reklamowe nie wejdą przecież od razu do nowego kanału telewizyjnego, który na rynku jest dość krótko. Reklamodawcy / firmy sprzedające czas reklamowy będą obserwować poczynania tej stacji. Na początku pewnie będą to krótkie bloki, z czasem ich czas się zwiększy. Rzeczą oczywistą jest fakt, że każda nowa telewizja, która startuje u nas w Polsce nie będzie od razu rentowna. Na to trzeba czasu. Jeśli chodzi oto - Patio TV zaczyna już teraz emitować krótkie bloki reklamowe.

 

A co do programy z muzyką klubową z blueboxa - prowadzą go panowie z BassReflex. Początkowo miał to być program studyjny z udziałem publiczności - coś w rodzaju dyskoteki na żywo. Na razie pomysł nie jest realizowany, nie wykluczone, że będzie kiedyś w trakcie realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od godzin porannych aż do popołudniowych emitowane są głównie programy powtórkowe, chociaż nie wszystkie. Audycje autorskie pojawiają się późnym popołudniem... Więc nie ma o co płakać. A Polsat ile razy emitował "Miodowe lata"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie podejrzewałbym że nikt oprócz Ciebie dzwonił na ten konkurs. Po prostu miałeś szczęście, bo oni specjalnie zamykają linię, aby jak najwięcej ludzi dało się nabrać i dzwoniło 10 razy, a później rachunek telefoniczny jest z kosmosu. :> :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam można wygrać? Jakieś kosmetyki, jakie, to nie wiem. Zresztą kilka dni temu też do nich zadzwoniłem i... otwarta linia. Może to oznacza, że dzwoni tam kilka osób na cały program?

Nikt ich nie ogląda dlatego linie są (czasami) otwarte. Gratuluje wygranej użytkownikowi, oby Ci tylko przysłali nagrodę, bo po ostatnich wyczynach w stacji wszystkiego można się spodziewać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu, że nie ma ramówki Patio TV od 1 marca (do 28 lutego jest), natomiast na stronie internetowej Patio TV co ciekawe także nie ma ramówki od 1 marca. Dlaczego? :?:

Być może nie wiedzą jaki program będą mieć od 1 marca. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...