Skocz do zawartości

Patio TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ten styl jest prawie identyczny, jak ten Polsatu. Mały, biały, półprzezroczysty kwadracik, w środku charakterystyczny dla kanału znaczek, a pod nim nazwa kanału. Ktoś mało interesujący sie TV, mógłby rzeczywiście pomyśleć, że jest to kanał Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zdecydowanie Patio kojarzy się teraz z Polsatem. Moim zdaniem powinni wykorzystać jeden element z poprzedniego logotypu stacji, chodzi mi o coś takiego:

11111by8.gif

 

Nie wiem jak nazwać ten projekt :lol: Figura geometryczna, klocek? Nie ważne :lol2: ciekawy pomysł na główne logo stacji, które to by na pewno podkreślało indywidualizm stacji i z żadnym innym medium by się nie kojarzył - jedyny kanał w swoim rodzaju, w końcu Patio TV taką telewizją jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11111by8.gif

 

Nie wiem jak nazwać ten projekt :lol: Figura geometryczna, klocek? Nie ważne :lol2:

Ten znaczek to właśnie patio :D A raczej jego zarys, rzut z góry. Jeśli ktoś miał kontakt z rysunkiem technicznym to to zauważy.

th_83716_Patio_122_540lo.jpg

Widać ściany i wejście. Klasyczny kształt patio :D

I tu mnie masz! Z rysunkiem technicznym na co dzień mam kontakt w pracy, ale w życiu bym się nie domyślił, że ma to jakiś związek z architekturą... :shock: Ramówka Patio TV też nie wiele ma wspólnego z budownictwem, aranżacjami wnętrz, ogrodów.

 

Wikipedia nawet ciekawie pisze :arrow:http://pl.wikipedia.org/wiki/Patio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...