Skocz do zawartości

Patio TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patio TV kanałem informacyjnym?

[...] Grupą docelową informacyjnego kanału mają być osoby w wieku 18 - 30 lat.

Po tym ostatnim zdaniu nie sądzę, żeby Patio TV miałby stać się konkurencją dla np. TVP Info czy TVN 24, bo dlaczego mieliby się ograniczać do przedziału wiekowego 18-30 lat, tzn. do tej grupy kanał byłby głównie skierowany. Według mnie to szykują coś w stylu kanału informacyjnego dla studentów, itp. Jeśli o to chodzi to pomysł nie jest zły, a wręcz przeciwnie, trafi w dość duże zapotrzebowanie. W dodatku jeśli kanał będzie niezmiennie kontynuował nadawanie FTA to mogę być spokojny, że zmiany wpłyną pozytywnie na stację. Zdaje się, że potrzebują grafików, więc Patio TV na przełomie lutego i marca 2010 roku zapewne wystartuje nie tylko z nową tematyką, ale i z odświeżonym wizerunkiem graficznym już po raz drugi (o ile KRRiT zgodzi się na zmianę koncesji).

Widać od razu, że pozyskanie nowego inwestora po prostu "rozbudziło na nowo do życia" Patio TV. Są nowe ciekawe plany, strona internetowa w końcu nieco została zaktualizowana (po ok. 3-mies. przerwie), poszukują nowych pracowników... Tylko czekać aż stacja nam się rozwinie na wiosnę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzież, a dokładniej grupę wiekową 18 - 30 lat interesuje zazwyczaj to samo, co osoby starsze lub nawet młodsze. Chodzi mi głównie o inne podejście do wiadomości, typu takiego jak prezentowane w Teleexpressie, czyli z humorem. Dodatkową zachętą dla podanej powyżej grupy wiekowej mogą być programy z informacjami dla studentów, programy z informacjami kulturalnymi, imprezowymi, itp. Nie będzie to zatem nowa konkurencja dla TVN 24 czy TVP Info, o czym rozpoczęły już rozpisywać się portale medialne, ale (wg mojej opinii) już prędzej pewny konkurent dla rozrywkowej Superstacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patio TV nie ma takiego zaplecza produkcyjnego. To po pierwsze.

Po drugie - mieliby szanse gdyby to był dobry inwestor.

Po trzecie - nie dorównają nawet Superstacji.

Po czwarte - szybciej znikną niż ta wersja kanału się pojawi. Takiego syfu od środka nie chcielibyście zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Polski kanał Patio TV, znany z niekodowanego przekazu na satelicie Hot Bird 9 (13E), rozpoczął emisję erotycznego bloku reklamowego. Nocne pasmo pojawia się od godz. 23:00, czyli tuż po zakończeniu normalnego programu i nadawane jest do północy. [...]

 

[...] Wkrótce Patio TV zyska inne oblicze. Dzięki nowemu inwestorowi, znajdą się dodatkowe finanse na wprowadzenie nowości do ramówki, kanał ma zmienić swój charakter na bardziej informacyjny. Obecny profil stacji nie zyskuje zainteresowania widzów i celem przetrwania, trzeba to zmienić.

:arrow:https://satkurier.pl/news/52065/patio-tv-z-erotyka.html

 

Nie wiem co chcą tym osiągnąć, bo dla samych erotycznych reklam nadawanych przez godzinę, to wątpię aby komuś się chciało na ten kanał przełączać - chociaż, kto wie :roll: różne są zboczenia :] Poza tym kolejny raz pojawia się zapowiedź zmiany profilu na informacyjny, ciekawe kiedy się tego doczekamy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasmo od 23:00 do 6:00 nie było dotąd wykorzystywane. Jeśli pasmo erotyczne jest do 23:00 do 0:00 to jest to krok w dobrą stronę. Na czymś muszą zarabiać i na pewno więcej osób będzie oglądać sekstelefony niż napis "Start o godzinie 6:00". Patio TV jest w dołku i muszą się odbić a pieniądze nie spadną z nieba. Dopóki takie "atrakcje" typu sekstelefony, telezakupy i inne [beep]oły będą w czasie i tak niewykorzystanym to w końcu poszli po rozum do głowy. Pisałem już o tym we wcześniejszych postach. Widzę już narzekania jakie to Patio TV jest złe i stacza się na dno. Pieniędzy nie dodrukują, muszą je zarobić a w tej chwili są w finansowej [beep]ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co chcą tym osiągnąć, bo dla samych erotycznych reklam nadawanych przez godzinę, to wątpię aby komuś się chciało na ten kanał przełączać - chociaż, kto wie :roll:
Tu nie chodzi o oglądalność, a o samo nadawanie tego typu treści, które od razu przynoszą jakieś korzyści dla nadawcy. Ponoć Mango24, Polonia 1 i ITV mają podobną widownię co Patio oscylującą na granicy błędu statystycznego, które też o tej samej porze nadają erotyczne pasma reklamowe. No cóż, ten przypadek pokazuje, że emisja erotycznych spotów może być korzystna dla niszowych telewizji FTA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czyli Patio sobie dość długą przerwę w nadawaniu robi, pewnie za parę miesięcy ruszą z kopyta i zrobią normalną stacje telewizyjną. Specjalnie mi tego kanału nie jest żal, kanał nic nowego nie wnosił, mam nadzieję że się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...