Skocz do zawartości

Patio TV


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nadzieję, że CYFRA ich na stałe ze swojego transpondera wyrzuci, będzie miejsce na dodanie czegoś wartościowego.

TV Trwam :D Przynajmniej płatnik pewniejszy.

 

Czegoś "wartościowego" powiedziałem 8) a nie "dochodowego" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tylko po co nam nta stacja informacyjna?

Ja mam nadzieję, że CYFRA ich na stałe ze swojego transpondera wyrzuci, będzie miejsce na dodanie czegoś wartościowego.

Cyfra+ nie ma prawa ich wyrzucić z transpondera. Jeśli by tak zrobiła, to źle by się dla niej to skończyło. Dopóki jest umowa, albo dopóki Patio nie zaprzestanie emisji mają obowiązek nadawać ten kanał.

 

Miał być kanał informacyjny i jest - plansza informująca o przerwie w emisji. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli C+ nie dała tego programu na swoją, nową listę, to znaczy, że mogą ją wyrzucić z tp.

Bo pewnie byli zadłużeni w opłatach, np. za transponder. Nie rozumiem tylko dlaczego tak podniecali się do prasy nowościami, pasmem informacyjnym, które miało się pojawić w ramówce i w ogóle wielkimi zmianami... Póki co to tylko się zbłaźnili. Chyba, że zmieniają providera i przeniosą się do CP albo N, ewentualnie ustrzelą jakieś wolne miejsce na Sesacie i tam będą się cieszyć olbrzymią oglądalnością :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Ale Cyfra+ stwierdziła, że przyczyna jest niezależna od niej... Więc to nie ich sprawka, przynajmniej w teorii. Zresztą abonent nie musi znać całej historii. Szkoda tylko, że inteligencja w Patio TV nie potrafi nawet poinformować o przerwie na swojej stronie internetowej. Oj... dużo się muszą jeszcze nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi przypomina mieszankę sytuacji Polsatu w Cyfrze+ i szopkę TMT/Lato 2008. Niby nie z winy operatora, ale i sytuacja niejasna. Skoro w dzień nadawali, a nadawali bo widziałem, pewnie to Cyfra+ ich wyłączyła. Sugerowałaby to też strona internetowa Patio TV, która o tym milczy. Zero oświadczenia. Pewnie sami są zaskoczeni tym krokiem. Nie dziwi mnie zatem komunikat na ekranie. Cyfra+ ma rację, ponieważ mogła ich wyłączyć np. z powodu zaległości finansowych. Zatem z przyczyn od niej niezależnych. Ale też Patio TV mogło wyłączyć radiolinię, czy co tam ma jako feed. Ale to jest już mniej prawdopodobne, ponieważ wiemy o zniknięciu z listy Cyfry+ od kilku dni.

Obie strony mają PSI obowiązek poinformować co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TMT miało jeszcze gorszą sytuację niż Patio TV. Zalegali z płatnościami w KRRiT, na Amosie. Później dla ściemy uruchomili Lato 2008, wypełniając ramówkę kontentem znanym z TMT. Jak się okazało, akcja się nie udała, bo zdaje się, że po likwidacji Trochę Młodszej Telewizji, już żadna sieć kablowa nie chciała rozmawiać z C.K. TV. Przypominam, że nawet pierwotny kanał miał olbrzymi problem z dystrybucją - wpierw wyrzucili go z Hotbirda, a Amos nie był atrakcyjną pozycją satelitarną zarówno dla sieci kablowych, jak i odbiorców indywidualnych. A fakt - to była dość ambitna telewizja i to im muszę przyznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się high score był niezłym programem jak na polską tv ale od 3 miesięcy puszczali same powtórki jeszcze z listopada. Premiery które już sie odbyły dawno temu były jako zapowiedzi. Niezłym programem była też moja adrenalina i oczywiście Przystanek łódźstok czy jak sie to nazywało gdzie grały amatorskie zespoły czasami nawet bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie sądzę, aby Cyfrowy Polsat "p[beep]rnął" Patio TV. Jakiś czas temu sukcesywnie pozbywali się kanałów FTA od obcych nadawców na swoich transponderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, przecież zamiast zaprzestawać całkowicie nadawania kanału, mogli emitować np. telezakupy, jak Polonia 1. Chyba, że zyski z tego byłyby mniejsze niż koszt samej emisji. A tak fundują widzom niepotrzebną przerwę i możliwość (lub nie) do zrywania umów w swoich platformach czy kablówkach. Myślicie, że trzymają to miejsce pod przyszłą wersję kanału? Nazwy raczej nie będą zmieniać, bo to problem z koncesją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, przecież zamiast zaprzestawać całkowicie nadawania kanału, mogli emitować np. telezakupy, jak Polonia 1. Chyba, że zyski z tego byłyby mniejsze niż koszt samej emisji. A tak fundują widzom niepotrzebną przerwę i możliwość (lub nie) do zrywania umów w swoich platformach czy kablówkach. Myślicie, że trzymają to miejsce pod przyszłą wersję kanału? Nazwy raczej nie będą zmieniać, bo to problem z koncesją.

 

Koncesję to oni raczej i tak muszą zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn zależnych od nadawcy nastąpiła przerwa techniczna w nadawaniu programu Patio TV.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

Zarząd Fabryki Mediów Sp. z o.o.

 

Taki lakoniczny komunikat pojawił się na stronie Patio TV z datą wczorajszą, lecz dodano go dziś. Wiem bo przeglądałem rano strony Patio i nic takiego tam nie było.

Totalny brak profesjonalizmu. Dają sygnał życia po 6 dniach od wyłączenia nadawania.

Chyba już im nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo po prostu nie potrafią się dogadać z Canal+. Myśleli, że pojadą na ul. Sikorskiego i wszyscy będą dookoła nich skakać i zabiegać o przywrócenie emisji. Póki co nikt za Patio TV nie płacze, widocznie teraz to zrozumieli, stąd to opóźnienie. Teraz wcale się nie zdziwię jeśli ten kanał w ogóle nie powróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...