Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy widocznie oglądają tylko loga stacji :D. Dla mnie najważniejsze żeby logo było jak najmniejsze i najmniej widoczne.

 

Niestety nowe logo Sci Fi to tragedia! Większe, bardziej rzucające się w oczy i jakieś takie nijakie. Stylizowane na logo Syfy ale niestety wyszło beznadziejnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo sci-fi beznadzieje.spodziewałem się czegoś lepszego tzn że logo będzie podobne do universal channel, czy półprzezroczyste i przede wszystkim mniejsze.

najlepiej gdyby pojawiało się tylko przez chwile jak na hdnet movies, czyli przez kilka sekund.w polsce to byłaby rewolucja :wink:

tak wyglada dobre logo

hdtnetovi_sspphp.jpg

http://ifotos.pl/img/hdtnetovi_sspphp.jpg

we francji na kanałach filmowych nie ma logo i nikt nie płacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archiwum X wróciło, ale jest o innej porze i nie wiem który to sezon.

Walą od początku. Na więcej niż 6 sezonów pewnie nie było ich stać, wszak musieli wydać kase na nowe logo tylko dla Polski, bo tylko u nas (no i w Rumunii bo tam mają ten sam kanał) kanał ten zwie się Sci Fi Universal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem artykuł na temat nowości programowych w TVK Tesat, a następnie odwiedziłem ich stronę. W obydwu przypadkach jedną z nowości jest Universal HD. Czy gdziekolwiek pojawiła się informacja o starcie takiego kanału? Podejrzewam, że to raczej jakiś błąd na stronie kablówki i być może chodzi o Fox HD bądź zupełnie inny kanał. Ale z drugiej strony czasem się zdarzało, że o starcie jakiegoś kanału dowiadujemy się właśnie od jakiegoś operatora. Tak było w przypadku 13th Street - info o rebrandingu Hallmarku pojawiło się właśnie na stronie jakiejś kablówki. Z kolei o terminie rebrandingu Discovery Travel & Living dowiedzieliśmy się z ulotki programowej Vectry.

Ciekawe czy coś z tego wyniknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universal od dłuższego czasu zapowiadało uruchomienie w Polsce kanału w HD. Na zapowiedziach się kończyło, a ostatnio nawet zapowiedzieli na przyszły rok dwa kanały HD. Kto wie, na transponderze Nki od jakiegoś czasu jest test w HD z kodowaniem Nki i C+, a więc obu platform gdzie Universal Channel w wersji SD jest dostępny. Do tej pory spekulowało się że to być może FOX HD, ale skoro FOX będzie na początek dostępny tylko w CP więc zapewne chodzi o jakiś inny kanał. Ale czy Universal? Tego nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakimś forum użytkownicy spekulowali, czy ten test to Fox HD czy History HD. Ktoś napisał, że żaden z nich i za niecałe 2 miesiące będzie niespodzianka.

Zdaję sobie sprawę, to to informacja rodem z plotka, ale kilka razy tak "rzucone" posty się sprawdzały.

Pożyjemy, zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zerknijcie na obrazek, szczególnie na ostatnią linijkę tekstu (źródło Wikipedia)

Jeżeli w Polsce miałaby być to kopia Universal Channel, to mogą sobie darować, jeśli natomiast kanał prezentowałby produkcje HD ze wszystkich anten Universalu, to byłby bardzo ciekawy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...