Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Warto tutaj wspomnieć, że NBC Universal posiada jakieś tam niewielkie udziały w spółce Canal+ Cyfrowy, więc gdyby ta wyłączność w n-ce się skończyła i nie zostałaby przedłużona, to można się wtedy spodziewać, że Sci-Fi i Universal dołączą do Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Wierzcie mi, abonentowi N, nie warto się ekscytować kanałami Universala i Sci-fi.

Dużo ciekawszą ofertę mają AXN. Np na AXN-scifi leci Farscape, 6 sezon Stargate...

Na Sci-fi nie ma żadnych nie emitowanych w PL seriali (z wyjątkiem czarodziejek i paru innych niskobudżetowych cienkich filmików)

 

Strasznie się na tym kanale zawiodłem, bo sądziłem że będzie to kanał na miarę tego w USA lub przynajmniej zbliżony.

Niestety do PL wszyscy dają same suchary.

 

Ale do przejścia do N mimo to zachęcam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta AXN być może rzeczywiście jest bogatsza, ale przynajmniej Universal i Sci-Fi przewyższa konkurencję jakością obrazu jak i możliwością wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Szkoda, że napisy które są udostępniane są w języku rumuńskim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta AXN być może rzeczywiście jest bogatsza, ale przynajmniej Universal i Sci-Fi przewyższa konkurencję jakością obrazu jak i możliwością wyboru oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Szkoda, że napisy które są udostępniane są w języku rumuńskim :(

Mam 50'' plazmę i powiem Ci, że szczególnej róznicy jakościowej to nie widzę - ale i też nie zgłębiałem tego aspektu. Dla mnie obydwa kanały to dosyć marne 4:3 SD. Gdyby były przynajmniej 16:9 to może dokładniej bym się przyglądał.

Oryginalna scieżka dźwiękowa to niewątpliwy plus, jednak 99% widzów z pewnością obojętna z prostego powodu - brak napisów PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na pewno Universal i Sci Fi Channel mają lepszą jakość obrazu niż AXNy. Chociaż jak ostatnio w Nce dali AXN Sci Fi i AXN Crime z innego transpondera to i jakość na tych kanałach się nieco poprawiła.

 

Co do oferty obu kanałów to trochę lepiej prezentuje się Universal Channel. Znakomite premierowe seriale (Californication, Dexter, Cane czy Swingtown, które może takie znakomite nie jest ale premiera prosto z USA) + seriale już w Polsce emitowane, ale których nie trzeba nikomu przedstawiać (Rodzina Soprano, Kompania braci, Uśpiona komórka). Do tego trochę filmów ze stajni Universala. Wcześniej było trochę gorzej, ale ostatnio prezentują coraz więcej znanych tytułów. Nie są to premiery (bo i nie takie zadanie tego kanału jest) ale coś ciekawego zawsze się znajdzie.

 

Nieco gorzej prezentuje się oferta Sci Fi Channel. Z premierowych seriali to najnowsze sezony Czarodziejek, Flash Gordon, Dead like me (który szczególnie polecam) i Tru Calling. Poza tym sporo powtórek i cenzury na starszych serialach. Filmy to niskobudżetowe produkcje telewizyjne, ale akurat w tym aspekcie podobnie wygląda ramówka jego amerykańskiego odpowiednika. Zresztą wiele filmów emitowanych u nas na Sci Fi Channel jest właśnie wyprodukowanych dla amerykańskiej wersji kanału.

 

No ale to dopiero pierwszy rok istnienia tych kanałów. Pamiętam jak startowało AXN też oferta programowa nie wyglądała rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...