Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie wisi co puszczają między filmami czy serialami. Mogą nawet w tym czasie Mango 24 puścić. Faktem jest że z początku sporo seriali obejrzałem zarówno na Sci Fi jak i Universal. Teraz jest zdecydowanie za dużo powtórek. Niech popatrzą na AXN czy FOXlife. Tam co chwila jakaś premiera. A Sci Fi kupiło sobie Legend of the Seeker i robi z tego sensację. A TVP 1 i tak puści ten serial szybciej. Kolejna porażka Sci Fi.

 

A co do nazwy SyFy to już skończcie z tym bo to się robi żenujące. To angielska nazwa i należy ją czytać po angielsku czyli "sajfaj".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się kanał Sci-Fi Channel podoba, gdyż wieczorami puszczają klasykę kina - głównie horrory. I to bez reklam! Co jest trochę dziwne, bo podczas seriali potrafią na siłę wcisnąć reklamówki. Jeśli chodzi o kanał Universal - nie wiem po co przetłumaczyli teksty bohaterów np. Rodziny Soprano podczas reklam? Chodzi o ten kobiecy głos, którego wcale nie słychać - mówi jakby w głębi. Wcześniej było lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Universal: Trzy nowe kanały po polsku w przyszłym roku

Już w przyszłym roku Universal Networks, globalny oddział kanałów telewizyjnych NBC Universal, uruchomi na polskim rynku nowe kanały. Będą to trzy nowe kanały. Prawdopodobnie mowa o stacjach: 13th Street Universal, Diva Universal oraz Studio Universal.

Więcej

Kiedyś wszedłem na strony Sci-Fi Channel i Universal Channel, i bardzo się zdziwiłem, gdy się okazało że każdy z tych kanałów pokazuję tylko kilka filmów i seriali potarzanych w kółko. Od tamtej pory niewiele sie zmieniło. Jeżeli te nowe kanały maja być tak samo słabe, to nie wróżę im sukcesu. Ale to tylko moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

To co napiszę za chwilę dotyczy przekazu Universal Channel z pozycji 1 W. To ta sama wersja kanału co w Polsce tyle tylko, że bez polskiej ścieżki językowej i z rumuńskimi napisami. Dziś około 20:00 zauważyłem, że obraz szatkuje i znika dźwięk. Trochę mnie to zdziwiło bo jak jest słaby sygnał to pomimo szatkowania na moim tunerze dźwięk nie zanika. Okazało się, że Universal był tam retransmitowany właśnie w takiej szatkującej jakości. Całkiem możliwe, że biorą sygnał z Hot Birda. Czy na Universal z 13 E też można było takie zjawisko zaobserwować? I jeszcze jedna ciekawostka. Obraz szatkował ale rumuńskie napisy już nie. Były nakładane na ten zakłócony obraz. Taka sytuacja miała miejsce do ok. 21:00. Później obraz zanikł zupełnie na kolejną godzinę i ok. 22:00 sytuacja wróciła do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nce szatkował obraz a na pasku jakości miałem zaledwie 5-10%.

To wszystko jasne. Digi TV pobiera sygnał z Hot Birda i nakłada rumuńskie napisy. Dlatego na Hot Birdzie w ścieżce oznaczonej jako rumuńska tylko zapowiedzi są po rumuńsku a filmy są w oryginale. Zawiódł dosył. W ostatnim czasie wiele jest z nim problemów. Jak nie brak odbioru w Cyfrze + to słaby sygnał. Digi TV chyba nie ma zbyt dużych anten do odbioru przekazywanych kanałów skoro u Ciebie na małej antenie n były podobne objawy jak na ich rzekomo dużych antenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Wie ktoś kiedy będzie poprawa tych kanałów, chodzi o cenzurę seriali.

To już staje się wkurzające bo nawet po 20ej niektóre seriale są też cenzurowane!

Dostało się też serialowi Stargate: Universal, a ostatnio jeden odcinek serialu Enterprise został obcięty aż o 5min! Przeważnie wywalają do 2 min scen, czyli przeklęcia, sceny erotyczne i mniej erotyczne, krew itd... naprawdę im odbija.

Co do ramówki, kiedyś ominęli dwa odcinki Ukryta komórka - sezon 2, zresztą ramówka jest tak układa że głowa boli. Po co emitować powtórki jakiegoś seriali np o 24ej jak w jednym tygodniu lecą odcinki 1-5 a w następnym 11-15 itd.. czyli ktoś musi śledzić ramówkę z wyprzedzeniem aby oglądaną serial np rano, brakujące odcinki na dodatek z cenzura.

Dwie Pani które nie wiem co tam robią, zarządzają kanałami bo na stronach jest do nich email nie odpisują na nic. Dostałem raz odpowiedz taką że nic się nie dowiedziałem, po prostu że NBC ustala ramówkę i cenzurę i na tym koniec! Od tej chwili cisza.

Jak tak dalej będzie to szkoda naprawdę płacić za te kanały. Universal jak zaczął emitować reklamy to teraz seriale 3 razy w ciągu 45min są przerywane! TVN7 ich nawet teraz bije co do seriali i emisji w 16/9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...