Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem z jakiego dosyłu ja ogladam (cyfrowa sieć kablowa) ale obraz na Universal Channel i Sci Fi Universal jest bardzo dobrej jakości. Porównując z AXN (SD) to niebo a ziemia. Tylko niestety wszystko tam jest jeszcze w 4:3 co mnie osobiście odrzuca.

 

Dalej słabo jest pod względem jakości technicznej z 13th Street. Taki sam "muł" jak na Ś.P Hallmarku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odczytane dwa komplety tych kanałów z tej samej częstotliwości :jeden zestaw Universal Chanel PL a drugi tylko Universal Chanel.Ten drugi zgłasza możliwość napisów w języku PL.Na razie ich brak.Czy to znaczy że będą tam dostępne napisy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że to od tygodnia FTA to jakiś cyrk . Może coś w kodowaniu jest problem lub będą wynosić się z tp. 12322 MHZ . Zobaczymy .

W internecie pojawiły się klucze na te kanały pewnie je zmieniali zapewne dlatego ta przerwa w kodowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nikogo nie porypało. Po prostu zaczęli sprzedawać czas antenowy i tyle. W takich samych (lub podobnych, w każdym razie trzy bloki reklamowe w trakcie godzinnego odcinka) odstępach czasu reklamy są u nas np. na Universal Channel czy na kanałach Discovery, NG i nie widzę w tym nic dziwnego. Tak samo robi wiele stacji w Niemczech czy UK. Ciesz się że nie przerywają pięcioma blokami reklamowymi jednego odcinka serialu, jak ma to miejsce w stacjach w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że na tych tematycznych kanałach typu Sci Fi czy Discovery jest więcej przerw reklamowych niż w przykładowo Polsacie ale są one też krótsze.

 

I po części zgadzam się z Tobą. O ile w USA jest trochę przesada i tam faktycznie reklamy są przerywane filmem czy serialem o tyle model z UK czy Niemiec czyli trzy przerwy reklamowe, ale za to krótsze niż dwie podczas godzinnego odcinka, uważam za najlepszy.

Dlatego przykładowo oglądając program na NG HD czy na AXN HD w prime time (wtedy też zazwyczaj dają trzy przerwy reklamowe) zupełnie mi to nie przeszkadza, nawet jeśli oglądam ten program "na żywo". Bo mimo wszystko większość programów oglądam z odtworzenia a wtedy wiadomo że reklamy sobie przewijam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No nie wiem. Pierwsza Miłość na Polsacie trwa od 18:00 do 18:50. Normalnie odcinek bez reklam trwa 32-34 minuty. Czyli mamy 16-18 minut reklam. Są 2 przerwy na reklamy - wychodzi ok. 8-9 minuty reklamy. Jednak Polsat chce sie dostosowac do ustawy i daje 2 minut zapowiedzi, czyli wychodzi 6-7 minut reklamy i 2 minuty zapowiedzi. W USA serial który trwa od 20:00 do 21:00 trwa ok. 42 minut. Mamy 18 minut reklam rozdzielonych na 5 przerw. Wychodzi ok. 3 minut na reklame ( wliczam w to zapowiedzi - jesli się pojawiają ). Lepiej to porównac z np. Szpilkami na Giewoncie, które trwają mają w ramowce całą 1h. Odcinek trwa jednak ok. 40 minut, czyli mamy 20 minut rozdzielonych na 2 reklamy. Więc mamy 2 przerwy po 10 minut, gdzie w USA masz 5 przerw po 3 minuty. Zdecydowanie USA ma lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...