Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

czy Wam też UNIVERSAL SCI-FI znikneło z EPG ??

MGM mam a SCI-FI nie :(

 

dodam że mam wszystkie pakiety w promocji.

 

Co jest? :?

Nic, po prostu jutro kanały zostaną włączone i trwają testy :wink: Spokojnie, jutro już będą normalnie kanały grać od 21:00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie do [beep] 16/9 ? czy my nadal musimy byc na samym dnie Europy i tkwic w 4/3 ?

 

Co najwyżej kanał ;p

http://pl.kingofsat.net/find.php?question=sci%20fi

żaden z sci-fi channel w europie nie nadaje w 16:9 :>

 

http://pl.kingofsat.net/wide.php

Zobacz że kanałów które nadają 16:9 wcale nie jest dużo, większość to kanały ogólnotematyczne i dodatkowo nie cały czas nadają 16:9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widziałem oba kanały przed chwilą (aktualnie promo). Nie rozumiem, czemu komuś nie podobało się logo Universalu. Mi się podoba - jest takie zgrabne, okrągłe i trochę śmieszne ;-).

 

Choć widzę, że niektórzy nie mogą wytrzymać do jutra ;-). Póki co można rozkodować kanał w ten sposób co to chodzi po forach o Nce. Nbox blokuje niektóre kanały tylko jakąś własną blokadę i po wpisaniu pinu kanał się na jakiś czas odblokowuje. Tylko nie wiem czemu odkodowują się tylko Universal i SciFi.

 

PS. Zauważyliście, że liczba testów jest 7? To już testy HBO się zaczęły czy też coś się dubluje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

axn sci-fi jest lepszy

 

No to chyba palnełeś głupotę roku, lepsze kanały tematyczne raczej w Polsce szybko się nie pojawią. Wczoraj na testach Universal Channel leciał cały serial Cane, pierwszy odcinek świetny poleceam, myślę, że kanały szybko dołączą do mojej listy TOP 5. Teraz czekam na Dark Angel z Jessicą Albą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy- 2 nowe kanały filmowe w n :)

Obejrzałem sobie start Universal Channel- odliczanko, a potem ostrzeżenie- "UWAGA! Niniejszy program zawiera budzące silne emoche treści dla dorosłych" :)

 

Ogólnie- wreszcie wzbogaciła się oferta Hifów Filmowych, i to znacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pierwsze wrażenia startu nowych 2 kanałów są świetne. Bardzo mi sie podobają te kanały;) Fajnie Sci-fi Channel wystartował:)) Najpierw punktualnie o 21:00 pojawiła sie plansza z zegarem odmierzającym 6 sekund. A teraz leci pierwszy serial Battlestar Galactica;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...