Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że udostępnienie nowej wersji oprogramowania dla dekoderów Ultrabox+ HD PVR 250GB zaplanowane jest na 22 lipca 2013 roku.

 

W przypadku pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

:censored:

Konsultant ds. Obsługi Korespondencji Elektronicznej

 

Telefoniczne Centrum Abonenta

 

z tel. stacjonarnych 801 044 944

z tel. komórkowych 22 310 47 47

(opłaty według cenników operatorów)

 

Internetowe Centrum Abonenta

 

ica.ncplus.pl

 

Takiego maila dostałam przed chwilą, w odpowiedzi na zapytanie w sprawie nowego oprogramowania dla naszego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie. Czekamy :)

 

Czy tylko ja mam problem z EPG na TVP Seriale na pozycji 62? O ile na pozycji 14 wszystko wyświetla się poprawnie, to na 62 mam puste pola. Jedynie jak "wskoczę" na ten kanał to wszystko jest już poprawnie.

Nie jest to "znany i lubiany" przez wszystkich korzystających z Philipsa komunikat - Brak Informacji.

 

Podobna sytuacja na kanałach DVB-T. Dopiero "wskoczenie" na dowolny kanał z DVB-T, pozwala na wyświetlenie programu dla wszystkich kanałów z oferty DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PWojciechowska, a mnie odpisali takie coś... :mrgreen:

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że aktualnie prowadzone są końcowe testy nowego oprogramowania na dekodery PVR HD. Natomiast obecnie termin jego udostępnienia nie jest określony.

W razie pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

Młodszy Specjalista ds. Relacji z Klientami

Dział Relacji z Abonentami

@Senor_Siarra z tym EPG to różnie jest, raz działa raz nie działa, ja kiedyś nie miałem EPG na kanałach na początku listy, nawet będąc na danym kanale, dopiero po jakimś czasie wskoczyło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak jest postęp, prędzej czy później w końcu powinniśmy doczekać się tego nowego oprogramowania :D

 

Co do tego EPG, to od kiedy zamieniłem Mediasata na Philipsa jest problem i widzę każdy z tym walczy. Oby się coś zmieniło na + przy zmianie softu.

Od czego to w ogóle zależy? Na Petrusowym Pace jest jeszcze większy problem z EPG, bo na większości kanałów pokazuje "Brak Informacji" i dopiero po wskoczeniu na dany kanał pokazuje poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też włączyłem dzisiaj rano i już było nowe oprogramowanie w barwach nc+. Nie miałem możliwości wyboru instalować czy nie. Nie miałem czasu za bardzo się przyglądać bo spieszyłem się do pracy. Jedno mnie niepokoi ... dekoder włączyłem bo zauważyłem, że coś się nagrywa ... a nie powinno. Po włączeniu okazało się, że nagrywa się serial Grimm ... z godziny 20-ej!!!! Mam nadzieję, że to jakiś jednorazowy błąd. Tak na szybko zauważyłem, że żeby wejść w bibliotekę nagrań ... trzeba wybrać przycisk menu, także żeby wejść w program na 7 dni też wchodzi się przez menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...