Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 lipca zmienia się oprogramowanie dekodera PVR BOX+ HD 250 GB Philips, aktualnie lub kiedykolwiek podłączonego do Internetu, który posiada oprogramowanie w wersji 122i.

 

Jeśli posiadasz tę wersje oprogramowania, w trakcie aktualizacji dekoder nie musi być podłączony do Internetu. Wersję oprogramowania dekodera, z której aktualnie korzystasz można sprawdzić w MENU wybierając na pilocie MENU – 7 – 2 – OK. Oprogramowanie zostanie zmienione automatycznie, jednak w pojedynczych przypadkach na ekranie telewizora może zostać wyświetlona informacja o dostępności nowej wersji oprogramowania. W takiej sytuacji należy wybrać OK.

 

Jeżeli posiadasz wersję oprogramowania 122, podłącz dekoder do Internetu, wybierz B na pilocie i wejdź do SERWISÓW INTERNETOWYCH. Na ekranie pojawi się informacja, że aby skorzystać z serwisów dekoder musi pobrać dodatkowe dane. Naciśnij OK. W tym momencie dekoder pobierze nowe oprogramowanie.

 

Najważniejszymi zmianami nowego oprogramowania jest zmiana grafiki i przeniesienie zakładki MOJE NAGRANIA do MENU. Teraz pod przyciskiem B znajdziesz serwisy z ofertą VOD.

 

Powyższe zmiany nie mają wpływu na zmianę oferty, z której obecnie korzystasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak:

Wersja systemu: 122

Oprogramowanie: Philips P1(I?)

 

Czy jest w Philipsie jakaś możliwość podłączenia go do sieci, ale nie bezpośrednio przez kabel Ethernet, tylko coś takiego jak sposób z Sagemcoma?

(cytat z tematu Sagemcoma)

Jako, że nie posiadam kilkunastometrowego kabla ethernet, aby podpiąć do dekodera udało mi się wpaść wreszcie na pomysł żeby udostępnić net z laptopa. Wystarczy połączyć lapka z dekoderem i zmienić ustawienia połączenia sieci bezprzewodowej w zakładce udostępnianie na zezwalaj innym użytkownikom sieci na łączenie się poprzez połączenie internetowe tego komputera. To chyba najprostsze rozwiązanie dla osób, które nie mają drugiego AP aby podłączyć net.

Kombinowałem tym sposobem, ale dalej nie miałem sieci. Jakim kablem można tego lapka podpiąć do dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dekoder podpięty do netu sam zassał nowe oprogramowanie. Szału nie ma, grafika beznadziejna, zwłaszcza czcionka jest stanowczo za mała i niestety przy tym sofcie muszę posiłkować się okularami, bo mam TV tylko 32 calowy, Jedyny plus to wreszcie działające EPG, reszta bez zmian. jak był muł tak pozostał :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam nowe oprogramowanie :)

Graficznie mi się nawet podoba, choć literki są dość małe. W funkcji "pilot" tracimy te kratki obrazujące czas trwania audycji, przycisk OK wyświetla listę programów (przycisk E też) zamiast aktualnej godziny i tych kratek z aktualnym czasem.

Odczułem znaczną różnicę przy przewijaniu nagrań, jak na Philipsa bardzo płynnie to idzie i tak nie "klatkuje" od razu przy przyciśnięciu Play.

 

Problem z EPG na kanale 62 mi nie zginął, ale faktycznie funkcja działa płynniej i prócz TVP Seriale na 62 reszta się wyświetlała poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przy dłuższym oglądaniu wyskakuje komunikat że dekoder zostanie wyłączony, chyba że wcisnę ok. Jest to bardzo denerwujące gdy podczas oglądania filmu takie coś wtrynia się na środek ekranu. Szukałem w menu jak by to wyłączyć pokazywanie się tego komunikatu ale niestety bezskutecznie, instrukcja też na ten temat milczy. Pomoże ktoś ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przy dłuższym oglądaniu wyskakuje komunikat że dekoder zostanie wyłączony, chyba że wcisnę ok. Jest to bardzo denerwujące gdy podczas oglądania filmu takie coś wtrynia się na środek ekranu. Szukałem w menu jak by to wyłączyć pokazywanie się tego komunikatu ale niestety bezskutecznie, instrukcja też na ten temat milczy. Pomoże ktoś ;) ?

Witajcie,z tego co pamiętam : menu - 7 - 1 (ustawienia anteny) - wcisnąć 9 i wyskoczą ukryte dwie opcje : 1-autoaktualizacja 2-autowyłączanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...