Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis rano włączam tuner a on nawet nie zapytał o aktualizacje tylko automatycznie wgrał nową listę :/ Ale załadowałem nową zmieniając sateliteę na "inny" podając te same parametry co sa ustawione na C+ zmieniając tylko PID NA 128 i jest troche lepsza jak dla mnie ale też pomieszana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180. ESPN Classic Sport (tylko na Pace)

181. CBS Drama (tylko na Pace)

182. CBS Reality (tylko na Pace)

183. CBS Action (tylko na Pace)

184. Extreme Sports (tylko na Pace)

185. Travel Channel (tylko na Pace)

186. Trace TV (tylko na Pace)

187. Universal Channel (tylko na Pace)

188. Sci-Fi Channel (tylko na Pace)

189. Sportklub (tylko na Pace)

..........itp

a na philipsa???

 

Dzisiaj przegladalem niektore kanaly I widzialem ESPN, wszystkie CBS, itp. Nie wiedze aby czegos brakowalo na Philips PVR po upgrade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szystkich mam problem od kiedy zmienili liste kanałów zniknely mi wszystkie kanaly hd no moze nie wszystkie ale brak hbd hd eurosportu hd canal filmy hd tvp1 hd po przeskanowaniu listy tez nic sie nie zmienilo prosze o pomoc z gory dziekuje

 

dekoder philips hd pvr 7201/91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wystąpił taki problem. Po przeprogramowaniu tunera na listę NC+ zniknęła Astra. To znaczy kanały są na liście, ale po przełączeniu z HB

na Astrę napis: brak sygnału.Konwerter twin monoblok. Po wejściu do menu i ustawieniu na inny, wpisane 10,862H po paru sekundach zielony pasek i sygnał powyżej pięciu.Kolejne przeszukanie i dalej kicha.Czyżby uwalony konwerter? ale dlaczego po przeprogramowaniu? Czy może

coś trzeba poustawiać oczym nie wiem? Jakieś wskazówki mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szystkich mam problem od kiedy zmienili liste kanałów zniknely mi wszystkie kanaly hd no moze nie wszystkie ale brak hbd hd eurosportu hd canal filmy hd tvp1 hd po przeskanowaniu listy tez nic sie nie zmienilo prosze o pomoc z gory dziekuje

 

dekoder philips hd pvr 7201/91

 

Miałem podobny problem, na szczęście udało mi się go rozwiązać. Wejdź w ustawienia anteny, zmień HB na inny i resztę tak:

 

częstotliwość: 10892

polaryzacja: pozioma

symbol rate: 27/5

FEC: 3/4

sygnał 22 kHz: NIE

PID: 227

TID1: 199

TID2: 198

 

powinno wrócić do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem tu nowy. Mój dekoder od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje:

- nie reaguje zawsze na pilota (baterie nowe :) )

- zawiesza się i konieczne jest odłączenie zasilania

- gdy naciskam pilot wchodzi do menu

- gdy naciskam e włancza się nagrywanie

- nieraz po naciśnięciu pilot nie wyświetlają się informacje o danym kanale.

- dekoder sie restartuje dwa razy dziennie

 

Czy to wina dekodera czy pilot szlag trafia ?

 

Z góry dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy go używasz? Gumki przewodzące w pilocie mają tendencję do zaparowania skutkiem czego pilot może źle działać. Po rozebraniu pilota wyglądają jakby były mokre. Zwykłe umycie w wodzie i wysuszenie zazwyczaj pomaga. Pilot, o ile jest jeszcze starego typu mimo, że ciężko, to jednak łatwo się rozbiera. Wystarczy rozdzielić obie połówki, które połączone są plastikowymi kołkami na wcisk. Nie są to zaczepy i nie ma obawy o ich wyłamanie. W nowszym modelu nie wiem jak to jest rozwiązane. Będę się powtarzał, ale na resety często pomaga przywrócenie ustawień fabrycznych. Po tej operacji ponowne wczytanie listy kanałów, skonfigurowanie dekodera. Wypróbuj tego, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem. Otóż chciałbym zrobić szukanie nowych kanałów, ale wyskakuje komunikat: "brak programów". Może ma to związek ze słabym sygnałem, bo jest na czerwono ale na drugim dekoderze podłączonym do tego samego konwertera siła sygnału bardzo dobra (82-87%). Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...