Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A trzeba najpierw zgłosić problemy z dekoderem na infolinii, czy można jednak bezpośrednio udać się do APS bez dzwonienia?

Chce to sprawni zrobić, bo z powodu splittera nie chcę aby po starcie nC+ okazało się że każą mi wymienić multiroom i dwie karty na rozwiązania ADB.

 

Mój Phillips łapie różne zwiechy, resety, nawet kilka razy dziennie, do tego odczuwalnie jest dużo wolniejszy od Pace, dlatego przydałby się drugi Pace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba zgłaszać na infolinii, ale zadzwoń/idź do punktów w swojej okolicy i spytaj czy mają na stanie PACE i czy wymienią za zdawany Philips. Taka możliwość jest ale nie we wszystkich punktach. Na pewno tak można zrobić w tych gdzie skończyły się już Philipsy PVR bo nowe już nie są dosyłane. Dowiesz się w punkcie wymiany sprzętu. Zawsze jeśli się okaże, że w jednym nie ma opcji wymiany na PACE, możesz iść do drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie w mieście jest tylko jeden punkt C+ (jak i CP), do niedawna była jeszcze N'ka, ale jakoś z początkiem roku zlikwidowali.

Jakoś nie mam ochoty jezdzic po kilkanaście-kilkadziesiąt km po punktach, wymienię zwyczajnie na to co jest, mam nadzieje że nie bedzie się przynajmniej tak wieszał jak dotychczasowy Phillips PVR HD.

 

-edit-

Byłem w punkcie i niestety okazało się że mają aktualnie wyłączone wymiany w systemie (z powodu bliskiego startu nC+), zaproponowali żebym udał się do punktu w sąsiednim mieście, natomiast u nich ponowna możliwość wymian powinna być w Poniedziałek. Jako że przy takim stanie dróg nie mam ochoty tłuc się kilkanaście km, to poczekam z wymiana, mam nadzieje że wtedy nie zmuszą mnie do ADB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie aktualizował listy, niech tego nie robi! [beep] taki, że klękajcie narody. Najepiej zablokować monit o wczytanie nowego układu przez zmianę parametrów kanału podstawowego, czekać aż się coś wyjaśni. A blokada wskazana tym bardziej, że w nowym układzie niektóre kanały zostały "zniknięte"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

180. ESPN Classic Sport (tylko na Pace)

181. CBS Drama (tylko na Pace)

182. CBS Reality (tylko na Pace)

183. CBS Action (tylko na Pace)

184. Extreme Sports (tylko na Pace)

185. Travel Channel (tylko na Pace)

186. Trace TV (tylko na Pace)

187. Universal Channel (tylko na Pace)

188. Sci-Fi Channel (tylko na Pace)

189. Sportklub (tylko na Pace)

..........itp

a na philipsa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze ciekawszy problem, wcześniej kanały HD miałem na końcu, od 260 zaczynając, jakoś się do tego przyzwyczaiłem i zostawiłem. Dzisiaj zaktualizowałem listę i... nie mam tych ważniejszych programów w HD... Ma ktoś na to pomysł (wcześniej robiłem aktualizacje itp i nic nie pomogło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...