Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie zawalczyć aby wymienić Philipsa na PACE.

Niestety po 5 latach nasz Phil zaczyna szwankować - nagłe restarty. Wszelkie "cuda" nie pomogły.

Chcę ubiegać się o wymianę ale jak już to na PACE.

 

Odpowiem sam sobie.

Da się bez problemu o ile w umowie jest zapisany najem PVR HD - bez dopisku 250mb

Uzgodniłem z infolinią. Podszedłem do punktu i wymieniłem :)

Działać - działa. Jest cichszy ! szybciej działa manu i wprowadzanie programu z pilota.

Jakość obrazu raczej taka sama.

Tylko oprogramowanie mam b.stare i muszę czekać na update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak skonfigurować router TP-LINK TL-WR740N do współpracy z tym dekoderem? Mam na nim oprogramowanie 122i. Po połączeniu skrętką adres ip przyznawany jest prawidłowy, dnsy tak samo - takie same ustawienia (rzecz jasna z innym adresem ip) mam w komputerze i 2 telefonach i one działają bez najmniejszego problemu. Próbowałem wyłączać SPI Firewall w routerze ale niestety nic to nie dawało - "Łączenie z internetem" po czym błąd po stronie dostawcy internetu. Dodam, że tym samym kablem działa połączenie jeśli udostępniam je przez komputer. Może ktoś ma ten router i udało mu się jakoś wymusić działanie internetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki komunikat występował dopóki nie wymieniłem kabla (w starym prawdopodobnie jakieś żyły były połamane). Stawiam że u ciebie jest to samo lub wogóle masz zły kabel (skrosowany w dziwnym standardzie). Kup nowy w sklepie i spróbuj jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie - czy jeśli zaniosę mój dekoder (Philips HD PVR) do dystrybutora w celu wymiany (dzwoniłem na infolinię - dekoder się zawiesza, resetuje samoczynnie po ok 1,5 - 2 godzinach korzystania z niego) - czy wymienią mi go od ręki czy będą go sprawdzać przez tą godzinę czy dwie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana od ręki. Na resety o których wspominasz często pomaga przywrócenie ustawień fabrycznych. Sprawdzałeś tę możliwość? Może to wystarczy i nie musiałbyś się żegnać z nagraniami na dysku, zwłaszcza jeśli masz na nim coś dla siebie wartościowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam problem, a mianowice wymienilem sobie za zgoda cyfry dekoder phillips hd, na tego pace, i teraz pytanie,bo mam problem wczesniejszy phillips mial ladnie kanaly ulozone tzn . tvp1,2,tvn,tvn7, itp najpierw w jakosci hd a na dalszych kanalach wersie sd, a w tym pace jest na odwrot, wiec tu pytanie czy da sie ulozyc normalna liste aby kanaly hd byly na poczatku?? bo to strasznie malo komfortowe jest;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie dziala, napisalem tez do tematu pace 500 gb, wiec moze cos poradza,bo to strasznie glupie szukac kanalow hd powyzej 250;/ a wymienilem?? bo chcialem, poprostu uwazalem starego phillipsa za malo wygodnego, wiec sie zgodizili, chociaz nie przewidzialem problemu z lista kanalów;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil8962 ale dzwoniłeś z tą prośbą o wymianę na infolinię C+ czy tylko do dystrybutora poszedłeś i Ci wymienił? Ja miałem ostatnio uszkodzonego tego Philipsa, ale dystrybutor wymienił mi na taki sam model a wg mnie też jest niewygodny i niesamowicie powolny - jak się okazuje, też - awaryjny i najchętniej również wymieniłbym go na tego PACE PVR tylko nie wiem jak to zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dekodera korzystaja moii rodzice, phillips byl strasznie zbzikowany, zwiechy,awarie itp. Postanowilem go wymienic jako awaryjny i napisalem z prosba o pace, zgodzili sie lecz jak poszedlem do punktu ,trafilem na goscia strasznie niemilego, wulgarnego itp ktory stwiedzil ze dekoder jest ok. wiec zglosilem to do cyfry ,ze dokoder jest jaki jest , a obsluga wpola o pomste do nieba wiec zgodzili sie dzisiaj na wymiane bezplatna,i bez sprawdzania na pace...,i co moge powiedziec to to ze to jest f1 w porownaniu do phillipsa,smiga jak nie wiem, i cichszy duzo bardziej. lecz niezabardzo wiem jak rozwiazac problem z tymi kanalami sd i hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...