Skocz do zawartości

TVP VOD


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, leonk1974 napisał:

Czyli jak rozumiem jeśli się płaci abonament RTV to się będzie miało dostęp do wszystkiego bez dodatkowych opłat?

Na razie nie - prace serwisowe (mające na celu m.in. odświeżenie oferty Strefy ABO) trwają prawdopodobnie do wtorku, a na razie w dużej mierze przywrócono dotychczasową ofertę Strefy ABO.

Choć już coś widać w tym kierunku, bo część tegorocznych/zeszłorocznych filmów (współ)produkowanych przez TVP jest dostępne w Strefie ABO bez dodatkowych opłat - chodzi o Miłość jest blisko czy Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę. Do części (np. Marzec '68) nadal odsyła do wykupu pakietu TVP VOD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część seriali po rekonstrukcji jest - z menu trzeba wybrać Seriale, a później użyć filtra Archiwalne. Części nie ma - prawdopodobnie ze względu na prace serwisowe (oficjalny start planowany jest na wtorek, kiedy to do oferty wejdzie serial Erynie).

Co do kanałów na żywo - pozostaje mieć nadzieję na szersze wejście TVP GO (a nie tylko smartfony lub dziwne kombinacje z KODI), bo funkcjonalność kanałów na żywo w ofercie TVP VOD była od jakiegoś czasu kpiną.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dodali opcję pomijania czołówki i napisów końcowych, ale przy okazji chyba usunęli napisy

 

Ok czyli jednak nie udsnęli napisów - zasugerowałem się ostatnimi odcinkami seriali "Na sygnale" gdzie nie było napisów

Czyli prawdopodobnie zrobili tak, że w nowych odcinkach dali opcję pomijania, ale zapomnieli dodać napisów, a w starszych nie ma pomijania ale są napisy

Wg mnie powinni to ustandaryzować żeby we wszystkich materiałach było i jedno i drugie (pomijanie czołówki/napisów końcowych i możliwość włączenia napisów)

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Kanały linearne wkrótce pojawią się w serwisie TVP VOD na wszystkich platformach - m.in. Android TV. Telewizja Polska udostępni wszystkie kanały również w ramach catch up TV. Oferta na żywo będzie dostępna dla wszystkich użytkowników, niezależnie od rodzaju subskrypcji - zapowiada w rozmowie z wirtualnemedia_pl Centrum Informacji TVP. Z czasem użytkownicy serwisu będą mogli też korzystać z treści 4K. - Na kolejnych etapach rozwoju oferty TVP VOD planowane jest wzbogacenie biblioteki treści o materiały w jakości 4K – zdradza nadawca publiczny.

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/jak-pobrac-tvp-vod-kanaly-telewizyjne-android-tv-aktualizacja-serwisy-streamingowe-4k

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Toma441 napisał:

Czegoś tu nie rozumiem: robi się odświeżenie TVP VOD z wielką pompą, a z drugiej strony, de facto  „grzebie” się TVP GO. Pomieszanie z poplątaniem, zamiast sensownej strategii. Masakra.

Na dodatek, na 3 tygodnie przed rozpoczęciem Mundialu. Niech jeszcze teraz wygaszą aplikację TVP Sport, a będzie prawdziwy kabaret. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, zefir napisał:

 U mnie na TVP GO dołączyli TVP WORLD -wszystko na razie działa poprawnie.

 

Tylko pytanie „po co?” Takim samym bezsensem jest dla mnie umieszczanie tego kanału wraz z TVP Polonia w ogólnopolskiej tv naziemnej. Komuś się w TVP wydaje, że sztuczne zwiększanie oglądalności pomoże TVP w przyszłości. Przyszłość tego medium jest przesądzona; portfolio kanałów i aplikacji raczej będzie zmniejszane (niż powiększane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie każdego pakietu czytam: "Wykup pakiet i ciesz się dostępem do zróżnicowanych tematycznie i gatunkowo treści: produkcji oryginalnych, prapremier oraz bogatej biblioteki największych filmowych i serialowych hitów. Starannie wyselekcjonowaną ofertę tytułów obejrzysz bez reklam."

 

Jak dla mnie opis nie jest jednoznaczny, że każdy tytuł jest bez reklam. Tylko starannie wyselekcjonowana oferta tytułów do obejrzenia bez reklam. Cała pozostała reszta tytułów powinna być z reklamami. Tak mogę zinterpretować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Miałem przed chwilką aktualizacje aplikacji na android tv i nie mogę się zalogować... Kod w aplikacji mogę wpisać tylko z cyfr brak klawiatury ekranowej natomiast sam kod generuje się również z literami.. Za groma nie idzie aktywować.... 

 

Wszystko już w porządku jak zwykle android restart pomógł klawiatura wróciła... Ehhhh 

Edytowane przez kornerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2022 o 19:46, swordfish napisał:

TVP już zamolowuje Netflixa. Mural "Wielkiej Wody" z Netflixa w moim mieście nawet miesiąca nie przetrwał. Zniknął tydzień temu. Teraz powoli na jego miejsce wchodzi "Erynie".

erynie_plakat.jpg

Dzisiaj w TVP VOD pojawiły się 3 odcinki serialu "Erynie”. Cały sezon będzie miał dwanaście odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...