Skocz do zawartości

TVP VOD


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem sposób na oglądanie kanałów które były do niedawna w aplikacji TVP VOD na Smart tv na dużym ekranie. Za pomocą przeglądarki internetowej wbudowanej w mój telewizor 4k na stronie internetowej TVP stream.pl.  😄

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nowa odsłona platformy streamingowej TVP VOD już na otwarciu może pochwalić się znakomitymi wynikami. W zaledwie kilka dni od startu odnotowano aż 25-procentowy wzrost liczby subskrybentów oraz rekordową ilość pobrań aplikacji. Jednocześnie platforma cieszy się jeszcze większym niż dotychczas zainteresowaniem użytkowników Strefy ABO, dostępnej po opłaceniu abonamentu RTV.

https://centruminformacji.tvp.pl/64341348/tvp-vod-z-rekordowymi-wynikami-prawie-pol-miliona-uzytkownikow-dziennie

 

Wdrożeniem TVP VOD chwali się firma Redge: https://redge.com/pl/tvp-vod-rusza-dzieki-platformie-redge-media/

Swoją drogą więcej się po nich spodziewałam, oby z 35MM.ONLINE poszło im lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mati06 napisał:

Znalazłem sposób na oglądanie kanałów które były do niedawna w aplikacji TVP VOD na Smart tv na dużym ekranie. Za pomocą przeglądarki internetowej wbudowanej w mój telewizor 4k na stronie internetowej TVP stream.pl.  😄

jeśli to nowy TV i ma HbbTV to przecież odpala się  TVP GO z DVB-T. szybciej będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja z dostępem do TVP vod jeżeli osoba (babcia) jest zgodnie z prawem zwolniona z konieczności opłacania abonamentu RTV? Czy można uzyskać dostęp do serwisu bez opłat? Ewentualnie gdzie można o to zapytać? Z ciekawości przetestowałbym ten serwis. Miał ktoś podobną sytuację?

2. Czy jest jakaś różnica w funkcjonowaniu serwisu, zawartości katalogu, czy reklam, w zależności od tego czy korzysta się z serwisu jako subskrybent, czy jako osoba płacąca abonament RTV? Zacząłem się już w tym gubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rejestrujesz się podając dane osoby zwolnionej z opłacania abonamentu i później tylko potwierdzasz w strefie Abo. Już nie pamietam jakie dokładnie dane podajesz,ale napewno Imię Nazwisko oraz jakiś numer,który ta osoba miała gdy płaciła abonament.
2. Oni nawet sami nie wiedzą bo raz odpowiadają tak,a raz inaczej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2022 o 19:23, Zuzia napisał:

https://centruminformacji.tvp.pl/64341348/tvp-vod-z-rekordowymi-wynikami-prawie-pol-miliona-uzytkownikow-dziennie

 

Wdrożeniem TVP VOD chwali się firma Redge: https://redge.com/pl/tvp-vod-rusza-dzieki-platformie-redge-media/

Swoją drogą więcej się po nich spodziewałam, oby z 35MM.ONLINE poszło im lepiej.

 

Jakby jeszcze poprawili optymalizację/szybkość wczytywania aplikacji HbbTV to by było super

Platforma HbbTV od Polsatu jest pod tym względem dużo szybsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kisiel95 napisał:

Można iść na pocztę, pani z okienka poda ten numer po wizycie babci.

Mojego nie mają.Żona ma bo ponad 10 lat miała zwolnienie(więc moje papiery dawno wyrzucone) teraz i tak my mamy oboje z uwagi na wiek.Ale i tak co kilka miesięcy w ramach kontroli trzeba się ponownie rejestrować w strefie ABO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia może tak być jak mówisz. Sam dopiero ostatnio zacząłem drążyć temat kto w domu (i dlaczego) jest zwolniony z opłaty abonamentu RTV. 

 

Abo RTV płaci się jeden raz, czy za każdy odbiornik RTV z osobna? Mówiąc szczerze nie wiem jak to obecnie wygląda.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...