Skocz do zawartości

TVP VOD


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reklamy na TVP VOD są dość specyficzne (mowa o wersji darmowej). Przykładowo: 

 

- gdy chcę obejrzeć odcinek "Va Banque" to z reguły jest jedna reklama na początku, a potem już do końca nic;

- gdy chcę obejrzeć odcinek "Jeden z dziesięciu" to przed potrafi lecieć kilka reklam, a w trakcie potrafią pojawić się jeszcze ... 2-3 pasma reklam.

 

A w przypadku teleturnieju "Jeden z dziesięciu" reklamy w trakcie są wyjątkowo irytujące. Zdarza się, że Tadeusz Sznuk zaczyna czytać pytanie, nagle pojawią się reklamy, a po reklamach ... leci dalsza część pytania. A czasami można w tym stracić orientację, gdyż reklama potrafi rozbić wyraz na pół (przykładowo "najw" i "yższy")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2021 o 11:01, kkzk81 napisał:

Jeśli chcesz korzystać bez reklam z TVP VOD możesz zaistalować wtyczkę KODI jeśli masz Android TV, na niej zainstalować dodatek TVP VOD, tam się logujesz i są seiale i filmy bez reklam wówczas.

Tylko tak ten serwis jest używalny, z reklamami koszmar.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 23.10.2021 o 13:34, hrvat11 napisał:

W Playerze masz wybór: albo reklamy, albo droższy pakiet bez. W tvp nie masz wyboru, a reklam jest tyle, że zniechęca całkowicie do oglądania. Czy płacisz czy nie, i tak je musisz obejrzeć. Zachłanność w TVP nie zna granic...

Jak to? Zapomniałeś o pakiecie TVP VOD premium Strefa ABO za 10 zł miesięcznie, albo za darmo dla tych co płacą abonament?

 

https://vod.tvp.pl/page/cennik,1653651

Edytowane przez bredny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak u Was wygląda sprawa z TVP VOD na Samsung Smart TV . Telewizor jakieś 5 lat ma ,Samsung Smart TV i aplikacja TVP VOD . Sprawa wygląda tak ,aplikacja jest i działa ,ale tylko częściowo że tak powiem .Idzie na niej oglądać tylko starsze seriale powiedzmy ,przedpremierowych nie da się choć są .I już wyjaśniam ,jestem zalogowany w aplikacji i mam opłacony ten pakiet za 9.99 zł ,na kompie jak i na smartfonie wszystko działa .Na smart TV ciągle wywala ten obrazek do zalogowania z kodem ,zczytuję ten obrazek loguję się na smartfonie ,wpisuję ten kod z telefonu do TV i ciągle wywala błąd . Na apce jestem zalogowany ,jak chcę oglądać odcinek przedpremierowy ,to znowu pokazuje się ten obrazek do logowania i tak na okrągło ,po wpisaniu kod błędny itd . Resetowałem TV ,milion razy kod wpisywałem ,usunołem i zainstalowałem apkę od nowa nic nie pomaga .Dodam że w okolicach Kwietnia wszystko działało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem ten sam problem na iOS gdy chciałem obejrzeć "Co ludzie powiedzą" i "Allo Allo". Ciągłe okno logowania. Informacja, że Strefa ABO jest nieaktywna mimo, że być powinna. Ta aplikacja to syf stworzony za publiczne pieniądze.

 

Ostatnio z ciekawości pobrałem TVP GO. Jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem nowoczesną i całkiem atrakcyjną stronę startową. Byłem pod wrażeniem, a później zacząłem klikać dalej... i wszystko się wyjaśniło. To przykład jak nie powinny być robione aplikacje. Nie mówiąc już o problemach z odpaleniem treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 7.09.2022 o 17:04, dvbx napisał:

Na Tizenie aktualizacja apki.

Jedyna wizualna zmiana to czarne tło (zamiast jasnego) na kaflu (prawdopodobnie przygotowania do migracji do TVP GO)

Raczej nie będzie migracji. Ich strona ma teraz ciemny motyw, więc i aplikacja zostanie niedługo zaktualizowana, a na razie zmienili sam kafelek.

Edit:

Chociaż w sumie to może i będzie ta migracja :-D

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wg stromy Google Play najnowszymi wersjami dla wersji mobilnych jest (jeszcze) 1.2.22, zaś na TV to 1.2.16 z 17 sierpnia 2022

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tvp.vodtv.mobile

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tvp.vodtv.tv

 

Chyba że masz dostęp do jakiejś wersji testowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

A to nie ma innych systemów?

W dniu 7.09.2022 o 17:04, dvbx napisał:

Na Tizenie aktualizacja apki.

Jedyna wizualna zmiana to czarne tło (zamiast jasnego) na kaflu (prawdopodobnie przygotowania do migracji do TVP GO)

Chyba nie będzie żadnej migracji. W nowej odświeżonej wersji usunęli kanały i jest tylko VOD. Kanały widać będą tyko w TVP GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie podobnie jak kiedyś z aplikacją TVP Stream - TVP VOD porzucą i będą wspierać (aktualizować) tylko TVP GO

Ewentualnie tam gdzie nie ma aplikacji TVP GO (Android TV i reszta Smart TV) to podmienią TVP VOD właśnie na TVP GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa aplikacja TVP VOD weszła na dobre do Android TV.

Wszystko fajnie, tylko... że Strefa ABO na razie nie działa (najprawdopodobniej wskutek prac modernizacyjnych, bo według Wirtualnych Mediów Strefa ABO ma wrócić w nowej odsłonie).

Planowane są pakiety TVP VOD+ - ceny (jak na polski rynek VOD) korzystne:

  • 9,99 zł/30 dni
  • 14,99 zł/90dni
  • 24,99 zł/180 dni
  • 44,99 zł/365 dni (rok z góry)
Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...