Skocz do zawartości

TVP VOD


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.09.2020 o 08:54, G2000 napisał:

Dlaczego z tego programu są powycinane fragmenty archiwalne?

https://vod.tvp.pl/video/wideoteka-doroslego-czlowieka,jarmark-wojciech-pijanowski-wlodzimierz-zientarski-i-krzysztof-szewczyk,2881062

W innych programach też tak jest? Że coś jest wycięte z tego co leciało w TV?

jw. też to kiedyś już zauważyłem. Zapewne znowu chodzi o jakieś licencje, brak praw telewizyjnych do pokazywanych teledysków. Inaczej nie da się chyba tego wytłumaczyć. Dla mnie tak powycinany program traci cały sens oglądania. Miałem kiedyś ochotę sobie powtórzyć kilka odcinków, bo jestem sentymentalny, ale wyłączyłem po kilku minutach, bo w takiej formie ten program jest nie do przyjęcia, a szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.10.2020 o 02:15, GrubyBubu napisał:

Na Samsungu była aktualizacja i jest już pełny dostęp do strefy abo i kanałów na żywo...można powiedzieć w końcu :)

A na jaką serię Samsunga wypuścili aktualizację? Mam serię J (system Tizen) i ostatnia aktualizacja aplikacji TVP VOD pochodzi z 2018 roku. :/ Brak w niej zakładki "Strefa ABO". :?

Kto odpowiada za tę aplikację - TVP czy Samsung?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP odpowiada za aktualizację, jak do wszystkich apek, Samsung może jedynie ją zablokować jak jest niezgodna, niestety zerknąłem na MU i brak aktualizacji, czyli wygląda na to że na tegorocznych, bądź też zeszłorocznych dopiero.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że na moim Samsungu (seria J) kilka miesięcy temu doszły reklamy, które totalnie uwaliły działanie tej aplikacji. Przy próbie odtwarzania serialu wchodzi na początku kilka reklam, a później kręci się tylko kółeczko w oczekiwaniu na kolejną reklamę. I tak sobie można czekać. :/

Z tego co pamiętam, całkiem niedawno w tej apce były nawet seriale ze "Strefy ABO", np. "Allo, Allo!", ale wyparowały. :shock: I o dziwo te zmiany nastąpiły nawet bez zmiany wersji aplikacji TVP VOD, której wersja to 1.0.1. :-(

Aktualizacje w TV mam włączone - Ipla i Player mają aktualizacje z 2020, a TVP VOD z 2018. :/

Na chwilę obecną ta aplikacja na Samsungu z serii J to bezużyteczny bubel, na którym nie można oglądać nawet zwykłych seriali, nie mówiąc już o tych ze "Strefy ABO". :-(

Mam nadzieję, że być może pracują nad nową wersją i niedługo ją wypuszczą na serię J. :?

Oni robią osobne aplikacje na różne serie TV, mimo iż na wszystkich jest system Tizen?

Edytowane przez Tim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszym szczerze też szału noema, to co bym chciał obejżeć, typu BBC dokumenty też wyalala mi błąd, mimo że strefa abo opłacona...nie pybię korzystać z zewnętrzych skrzunek mając wszystko w Tv, no ale....

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale przed wprowadzeniem reklam chociaż można było obejrzeć darmowe seriale z TVP VOD. A teraz lipa totalna. :-(

Jakoś na Ipli są reklamy, ale wszystko wczytuje się i działa poprawnie. A "fachowcy" z TVP wprowadzili reklamy i nawet nie przetestowali działania aplikacji po ich wprowadzeniu. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2020 o 08:54, G2000 napisał:

Dlaczego z tego programu są powycinane fragmenty archiwalne?

https://vod.tvp.pl/video/wideoteka-doroslego-czlowieka,jarmark-wojciech-pijanowski-wlodzimierz-zientarski-i-krzysztof-szewczyk,2881062

W innych programach też tak jest? Że coś jest wycięte z tego co leciało w TV?

 

Gdyby kogoś interesowało:

Cytat

niestety dodanie jakichkolwiek audycji do TVP VOD wiąże się z koniecznością weryfikacji praw do publikowania w Internecie. W przypadku produkcji archiwalnych lub produkcji emitowanych przez wiele lat jest to bardzo czasochłonny proces - trzeba dotrzeć do wszystkich autorów i takie prawa nabyć od początku. Kiedyś nie przewidywano po prostu takiego pola eksploatacji, jak Internet

 

To nawet jak zdigitalizują całe archiwum TVP to nie będą tego mogli od razu wrzucić do netu. Teraz rozumiem skąd ta chęć tworzenia kanałów tematycznych. Tam będą mogli te materiały pokazywać do woli. I pewnie taki kanał będzie mógł lecieć w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Poland napisał:

Tymczasem do wersji TV VOD na telewizory dodano streamy stacji na żywo - są wszystkie oferowane poza TVP Wilno :(

Gdzie? I jakie? Ja na Android tv poza ośrodkami regionalnymi które tam są od dawna , nic nie widzę żadnych wszystkich stacji/:sciana:

Poland przestań fantazjować:rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mati06 napisał:

Gdzie? I jakie? Ja na Android tv poza ośrodkami regionalnymi które tam są od dawna , nic nie widzę żadnych wszystkich stacji/:sciana:

Poland przestań fantazjować:rofl:

Chodziło mi o wszystkie oferowane przez TVP VOD a nie o wszystkie w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech najpierw TVP Stream poprawią, codziennie znikają wybrane regiony TVP3 a włączają popołudniu. Powinni być w innych serwisach jak mają taki problem badawczy. Rano brak odbioru dla TVP3 Warszawa i Rzeszów.

TVP VOD - szkoda gadać, dwa razy trzeba włączać nieraz materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem że aplikacja na LG smart TV nie posiada pełnych sezonów seriali, a tylko kilka ostatnich odcinków. Przez to przez dłuższy czas zapomniałem o tej aplikacji. Ostatnio pojawiła się aktualizacji i z ciekawości sprawdziłem czy coś się zmieniło. I faktycznie - zmieniło się na plus. Są już wszystkie odcinki seriali, dodatkowo streamy z wybranych kanałów TVP. W koncu będę mógł sobie odświeżyć kilka zrekonstruowanych produkcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...