Skocz do zawartości

TVP VOD


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzałem teraz zakładkę Nowości i już nie pisze,że muszę wykupić pakiet VOD+ by oglądać. Tylko przy Kinowe hity nadal to pisze.
Dostałem wczoraj odpowiedz z TVP,że dla opłacających abonament seriale i filmy są bez reklam. Do problemu z ciągłym wylogowywaniem die na Android TV nawet się nie odnieśli. Zaraz zgłoszę to ponownie.
Edit:Jeśli się opłaca abonament RTV ma się dostęp do wszystkiego oprócz Kinowe hity gdzie za każdy dostępny tam film trzeba płacić osobno. Jeśli się nie ma strefy abo żeby oglądać wszystko prócz Kinowe hity trzeba wykupić VOD+

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2022 o 13:52, hgf22593 napisał:

... czy płacę za abonament? W końcu przy dopłatach do dekoderów były tego typu sytuacje.

Paru stale niezadowolonych wymyślio, że dopłata do wymiany RTV skutkować będzie naliczaniem abonamentu i  bzdurę jasie powtarzają. Kto niby miałby sprawdzać abonament z PP skoro nie ma upoważnienia do pobierania danych z aplikacji dopłat. Obie bazy są rózne i niezależne.

Typowa ignorancja.

 

Pomijam  fakt, że o aplikacji  wypowiada się osoba będąca na bakier z  dobrym obyczajem i uczciwością.  Byle tylko nie sprawdzili.

 

Edytowane przez Kiler
Wycięto zaczepkę
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że reklam nie ma w Strefie Abo a w wykupionych pakietach, powiedzmy w tym na rok są? Ktoś to sprawdzał może? I pytam także o materiały starsze bo wiem że wcześniej potrafiło być tak, że przy materiałach przedpremierowych reklam nie było, ale jak już włączyło się odcinek czegoś emitowanego w tv to już były.

 

U mnie nadal nie ma dźwięku w materiałach odpalonych przez HbbTV na telewizorze Samsung (dosyć nowym). Dopiero dziś odkryłem, że dźwięk jest ale przez pobraną aplikację. Do tej pory mało z niej korzystałem i głównie było to TVP Go.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, krzysz napisał:

Witam...mam wykupiony pakiet TVPVOD+ na 365dni a mimo to aby obejrzeć niektóre dostępne tam filmy muszę zapłacić 5,8,11zł za film....o co tu chodzi???? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź może ktoś coś wie...

Te filmy to wypożyczalnia tego nie obejmuje pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na ich kanale FB https://www.facebook.com/tvpvod/ można przekazać krytyczne uwagi, cyt. jedną z nich.

Cytat

A co to za standardy zarządzania projektami? Zakonczyliscie wsparcie dla starej działającej wersji, wprowadziliście nowa, z mnóstwem bugów i pomimo wszystko, trwacie w tym i zmuszacie do jej używania? Zrobić downgrade, poprawić aplikacje, przeprowadzić przyzwoite testy użytkownika i dopiero podnieść wersje, albo chociaż umożliwić odtwarzanie materiałów na starej. Po tych artykułach na portalach i zgłoszeniach w android market chyba już macie wiedzę co jest zepsute (praktycznie wszystko, ze stabilnością na czele). W normalnej firmie kierownik tego projektu, poszedłby na zieloną trawkę.

Te błędy są skandaliczne - tutaj ciężko mówić o przeoczeniu, albo problemach z pojedynczą platforma. Nawet sortowanie odcinków jest źle zrobione, więc o czym mowa.

Nikt nie sprawdzał napisów - na trzech różnych platformach problem jest ten sam - napisy z materiału lecą w trakcie reklam.

Szkoda strzepić [beep] - jednak państwowe firmy rządzą się swoimi prawami. Pozdrawiam i życzę powodzenia oraz wytrwałości we wklejaniu odpowiedzi, że trwają prace, bo one powinny się odbywać bez wpływu na użytkownika końcowego.

Wasz developer powinien posługiwać się pseudonimem (...).

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2022 o 15:27, leonk1974 napisał:

Mi odpisali,że mając aktywną Strefę Abo mogę oglądać wszystko oprócz Kinowe hity.

Czyli taką przyjęli strategię.

 

 

 

Cytat

W nowym serwisie streamingowym TVP VOD osoby płacące abonament radiowo-telewizyjny mogą oglądać większość treści za darmo i bez reklam. Wyjątkiem jest jednak biblioteka „Kinowe hity”, gdzie za dostęp do każdej produkcji trzeba zapłacić oddzielnie. Najtańsze pozycje kosztują 5 zł, a najdroższe 17 zł - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/oplata-tvp-vod-abonament-rtv-pakiety-ceny-kto-musi-placic-ile-za-film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie każdy z nas powinien mieć aktywny dostęp do Strefy Abo, nawet Ci, którzy mają zarejestrowany odbiornik telewizyjny na dziadka lub babcię. Zaskakuje mnie to, że kilka osób tutaj narzekało, że będzie musiało płacić za dostęp do TVP VOD, a mimo tego i tak nie będą mieli aż tak wiele profitów jak Ci, którzy mają aktywny dostęp do Strefy Abo. Jak to się mówi, chytry traci dwa razy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2022 o 16:38, zygaj napisał:

Kto niby miałby sprawdzać abonament z PP skoro nie ma upoważnienia do pobierania danych z aplikacji dopłat.

Mylisz się, można wykorzystać dane dalej. Zaraz się zacznie wygadywanie ludziom, że brali za drogie telewizory, poczekaj na nowy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...